نمناک سرگرمیگوناگون رابطه عاشقانه زن جوان با خوک! + تصاویر
خوک ، رابطه عاشقانه
زن 27 ساله چینی ساکن ایالت بیجینگ به نام زو چو خوک سیاهی را چند سال قبل به صورت آنلاین خریداری نموده است و به طور عجیب و باور نکردنی به آن علاقه مند شده است.
بازدید : 78,952 نفر

بسیاری از اوقات خبرهایی از گوشه کنار دنیا به گوشمان می رسد که نه تنها خیلی عجیب به نظر می رسند بلکه باورش برای هر کسی خیلی دشوار است و موجب حیرت بسیاری می شود که ارتباط عاشقانه زن جوان با خوک سیاه از این نوع عجایب می باشد.

یک خانم چینی به نام زو چو خوکی را چند سال قبل به صورت آنلاین خریداری نموده است و بطور باورنکردنی بسیار به آن علاقه مند شده است.

جوان چینی

از آن موقع تا حالا شب را در کنار خوکش به صبح می رساند. خانم 27 ساله چینی ساکن ایالت بیجینگ خوک را جزوی از اعضای خانواده می داند و می گوید بدون او زندگی کردن برایش صفایی ندارد!

خوک سیاه در آغوش دختر

ژن شیائو یکی از دوستان این زن چینی می گوید ما در ابتدا فکر می کردیم او خوک را برای گوشتش خریده تا با آن غذا درست کند اما هنگامی که گفت خوک دوستش است و به آن علاقه مند است, برایمان خیلی عجیب و غریب بود!

رابطه عاشقانه زن جوان با خوک! + تصاویر

رابطه عاشقانه زن جوان با خوک! + تصاویر
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 451
برگرفته از نیک صالحی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 161 290
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف