رابطه عاشقانه زن جوان
یک زن به طور بسیار عجیب و غیر قابل باور عاشق یک فروند هواپیما شده است، تصاویر آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

رابطه عاشقانه زن جوان با هواپیما!!

در میان رابطه های عاشقانه عجیب و غریب که چند وقت اخیر اخبار جدیدی در موردشان منتشر می شود به سراغ زن جوانی میرویم که 5 سال پیش در فرودگاهی عاشق یک فروند هواپیما شده است و سالهات که او را به عنوان بهترین دوست و یار خود می داند.

"میشل کوبکی" اهل برلین آلمان چنانچه در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید عاشق یک فروند هواپیمای بوئینگ 737-800 شده است و در ابتدا باله های هواپیما بود که او را شیفته ساخت. این زن جوان 29 ساله به دلیل دور بودن از معشوقه ی خود و فراهم نبودن شرایط و امکان بودن کنار هواپیمای مورد علاقه اش یک ماکت از آن را که 1.6 متر طول دارد خریداری کرده و در خانه اش نگهداری می کند تا به این وسیله احساس کند نزدیک به هواپیمای مورد علاقه اش است ؛ زمان هایی که هواپیمای مورد نظر در فرودگاه است و پرواز ندارد "میشل" برای دیدنش به فرودگاه می رود و ساعتها آنجا از راه دور با هواپیمایی که حتی برایش اسم هم انتخاب کرده است صحبت می کند.

رابطه عاشقانه زنی با هواپیما

رابطه عاشقانه زن جوان با هواپیما 

"میشل" در ادامه می گوید :من برای اولین بار در نوامبر سال 2013 " اسکاتز" ( نام هواپیمای مورد نظر) را دیدم و بعد از پایان سفرم احساس کردم که حس عجیبی نسبت به او دارم ؛ حسی که مدام سعی میکردم با تماشای تصاویر و ویدئوهای هواپیما آن را آرام کنم و در نهایت برای دیدنش به فرودگاه رفتم و ماجرای عاشقی من و " اسکاتز" آغاز شد.

رابطه عاشقانه با هواپیما

رابطه عاشقانه با هواپیما 

عجیب ترین بخش این ماجرای عاشقی غیرعادی اینجاست که خانم " کوبکی" می گوید بعد از 5 سال دوستی حالا ما تصمیم گرفته ایم با هم ازدواج کنیم !!!!! مشکل بزرگ من این است که تنها زمانی می توانم او را از نزدیک ببینم که به بهانه ی پرواز سوارش شده باشم در غیر اینصورت با ید از دور تماشایش کنم و اجازه نزدیک شدن به او را ندارم.

رابطه عاشقانه زنی با هوایپما

زن جوانی که با هواپیما رابطه عاشقانه دارد 

رابطه زن جوان با هواپیما

رابطه عاشقانه این زن جوان با هواپیما

 

رابطه عاشقانه زن جوان با یک هواپیما!!

1.712
این مطلب مفید بود ؟48
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی