نمناک اخبارجامعه رابطه نامشروع و بارداری دختر جوان از پسر نابالغ!
رابطه جنسی ، ارتباط نامشروع
دختر جوانی که با برقراری ارتباط نامشروع با یک پسر نابالغ باردار شده بود توسط مادرش و به وسیله عکس های سونوگرافی پرده از این راز پنهانش برداشته شد.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1392

 برتانی لنای ویانت” آمریکایی در یک رستوران کار می کند و به خاطر برقرار کردن رابطه جنسی با یک پسر نابالغ از سوی دادگاه ایالتی گناهکار شناخته شده و راهی زندان شد که دادگاه او را به سزای اعمالش برساند و او را مجازات کند.

مادر این نوجوان زمانیکه عکسهای سونوگرافی و بارداری این دختر را دید با پلیس تماس گرفت و پرده از این ماجرا برداشت،بعد از بازجویی از پسر نوجوان مشخص شد که او ماههاست با این زن رابطه دارد.
 
این پسر که نامش فاش نشده است 14 سال سن دارد و میگوید زمانیکه فهمید بریتانی از او باردار است مرتبا او را نزد پزشک میبرد تا با انجام معاینات مستمر از سلامت فرزندش با خبر باشد،پلیس بعد از اینکه این خانم فرزندش را به دنیا آورد او را بازداشت کرد او طبق قوانین ایالتی پنسیلوانیا به خاطر برقراری رابطه با یک نوجوان که به سن قانونی نرسیده و از نظر قانون نابالغ است.
 
مجرم شناخته شده و به پرداخت 21 هزار دلار جریمه محکوم شد،در حال حاضر با قرار وثیقه دادگاه روانه زندان شده است،در حال حاضر فرزند او نزد مادرش است.

رابطه نامشروع و بارداری دختر جوان از پسر نابالغ!

رابطه نامشروع و بارداری دختر جوان از پسر نابالغ!
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 570
برگرفته از arshnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 420 150
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف