رابطه نامشروع زن جوان

رابطه نامشروع زن جوان فرزندش را به چاه انداخت

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1394کد مطلب : 16255زمان مطالعه : 4 دقیقه
مرد جوانی که با مادر یک بچه رابطه نامشروع برقرار کرده بود بعد از آنکه متوجه شد کودک رابطه ی نامشروع مادرش را دیده است با نقشه ای شوم کودک را برای مردن با خود برد.

رابطه نامشروع مادرش را دیده بود و مرد جوان بایستی کلکش را می کند. نقشه ای شوم در سر داشت که عملی کرد و کودک را برای آنکه به چاهی عمیق بیاندازد با خود برد.

نقشه شوم برای کودکی که رابطه نامشروع مادرش را دیده بود!

جوان گمان می برد کودکی را که در چاهی به عمق 45 متری انداخته، مرده است اما او به طرز معجزه آسایی زنده مانده بود و به کمک آتش نشان ها از درون چاه بیرون آورده شد.

مطوری مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهرستان نجف آباد در استان اصفهان در ارتباط با نجات معجزه آسای پسری چهار ساله از عمق یک چاه 45 متری، روز گذشته به خبرنگار ما گفت:ساعت 10 و 30 دقیقه دوم مهر امسال در پی تماس پلیس با سامانه 125 آتش نشانی شهرستان نجف آباد مبنی بر سقوط یک پسر خردسال در چاه باغی در کمربندی این شهر، آتش نشان ها در قالب چند گروه عملیاتی عازم محل شدند.

 

نجات کودک از چاه

مطوری افزود:آتش نشان ها در بررسی از محل متوجه صدای ناله هایی از درون چاه شدند و اطمینان یافتند کسی درون چاه افتاده است بنابراین عملیات نجات را آغاز کردند. پس از یک ساعت عملیات نفسگیر، ماموران آتش نشانی پسر چهار ساله ای را که زخمی کف چاه افتاده بود نجات دادند و توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل کردند. در ادامه، تحقیقات پلیس از این کودک برای شناسایی خانواده او آغاز شد.

 

کودک نجات یافته همان پسر گمشده بود

در این ارتباط سرهنگ پرتوی، فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد نیز به خبرنگار ما گفت:با توجه به این که بیست و هشتم شهریور امسال زنی با ارائه شکایتی بیان کرده بود پسر چهار ساله اش به نام مهدی به قصد بازی از خانه بیرون رفته و دیگر بازنگشته است، ماموران پلیس متوجه شدند کودک نجات داده شده از درون چاه، مهدی همان پسر گمشده است.

 

عامل حادثه یک آشنا بود

پرتوی افزود:با انتقال این کودک به بیمارستان، او تحت درمان قرار گرفت و در تحقیق از او معلوم شد مردی که او را عموحسین صدا می زده و به خانه شان در رفت و آمد بوده، وی را درون چاه انداخته است.

با توجه به اظهارات کودک، کارآگاهان جنایی اطمینان یافتند آن مرد قصد جان کودک را داشته و به یقین مادر کودک ـ زن شاکی ـ از این ماجرا باخبر بوده است.

بنابراین با هماهنگی قضایی مادر کودک به پلیس آگاهی نجف آباد احضار و در بازجویی، اظهارات متناقضی را بیان کرد تا سرانجام اقدام هولناک خود و همدستش را فاش کرد.

 

دستگیری مادر

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد یادآور شد:در تحقیق از این زن معلوم شد او چند ازدواج ناموفق داشته است و از چند ماه پیش با مردی به نام حسین که متاهل بوده و خانواده اش در نزدیکی خانه زن جوان زندگی می کردند آشنا شده و با او رابطه پنهانی برقرار کرده است.

در ادامه تحقیق ماموران دریافتند مادر کودک و حسین وقتی متوجه شدند مهدی چهار ساله متوجه رابطه پنهانی آنها شده است، نقشه قتل او را طراحی کرده اند.

وی افزود:در پی اعتراف مادر کودک مبنی بر این که عامل حادثه حسین بوده است، این مرد تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و جستجو برای دستگیری وی را آغاز کردند تا این که روز بعد مخفیگاه متهم فراری شناسایی و او نیز دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی در مواجهه حضوری با زن بازداشت شده ـ مادر کودک ـ قرار گرفت و به جرم خود اعتراف کرد.

 

اعتراف مرد جوان به توطئه مرگبار

متهم به پلیس گفت:شب حادثه وقتی به خانه مادر کودک چهارساله رفته بودم، با نقشه از پیش تعیین شده کودک را به بهانه ای سوار خودرویم کردم و به باغی در کمربندی شهر رفتیم. با قساوت او را کنار چاه بردم. پسر کوچولو گریه می کرد و می خواست رهایش کنم، اما او را به درون چاه انداختم و دیگر صدایی نشنیدم.

در ادامه بازجویی از متهم مشخص شد، عامل حادثه با اطمینان از این که کودک را کشته است، به خانه زن مورد علاقه اش بازگشته و موضوع را به وی اطلاع می دهد.

 

رابطه غیراخلاقی حادثه ساز شد

در پی دستگیری زن و مرد متهم، سرهنگ حسین زاده، رییس پلیس آگاهی استان اصفهان نیز دراین باره به خبرنگار ما گفت:متاسفانه در این پرونده شاهد بودیم که مادر کودک در پی رابطه ای غیراخلاقی با مردی متاهل چنین حادثه ای هولناک را رقم زده بود، اما کودک بیگناه که پس از پنج روز در چاه محبوس شده بود به طرز معجزه آسایی زنده ماند.

حسین زاده افزود:اکنون صحنه حادثه از سوی متهمان بازسازی شده و مادر کودک و مردی که کودک را ربوده و به جان او سوءقصد کرده بود، با هماهنگی قضایی روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

رابطه نامشروع زن جوان فرزندش را به چاه انداخت

4.5267
این مطلب مفید بود ؟24225
برگرفته از جام جم /ن
وبگردی