رابطه نامشروع پلیس

رابطه نامشروع 30 افسر پلیس با دختر همکارشان!+عکس

تاریخ انتشار : 30 تیر 1396کد مطلب : 53261زمان مطالعه : 2 دقیقه
رسوایی دیگر از افسران پلیس آمریکا با شسکتن سکوت دختری که مدتها با ترس زندگی می کرد ، قربانی رابطه نامشروع پلیس های "اکلند" دختر یکی از همکاران آنها بود.

رابطه نامشروع پلیس آمریکا با دختر نوجوان

ارتباط نامشروع 30 افسر پلیس شهر " اکلند " آمریکا با یک دختر نوجوان موجب رسوایی دیگری برای پلیس این کشور شده است.بنا به ادعای " جاسمین آبوس لین " 19 ساله، وی هنگامی که زیر سن قانونی 18 سال بوده این افسران پلیس Police با او رابطه نامشروع داشته اند. بنا به گفته وی تنها 3 افسر بعد از رابطه نامشروع به وی پول پرداخت کرده بودند. 

رابطه نامشروع پلیس

دخترنوجوان از رابطه نامشروع پلیس با او پرده برداشت

جزئیات رابطه نامشروع پلیس با دختر نوجوان

وی که خود دختر یک زن پلیس است در خیابان خود را با اسم مستعار " سلسته گاپ " معرفی می کرد. این دختر می گوید برخی از این ماموران پلیس وی را تشویق به ادامه این کار می کردند و حتی روش جذب مشتری را به او آموزش می دادند!

در میان این افسران تنها یک نفر به عمل خود اعتراف کرده است. افسر " دان بلک " با اعتراف به داشتن ارتباط نامشروع با این دختر گفت که برای وی ناهار و مشروب تهیه کرده است. برای 7 تن از این افسران، مجازات اعمال جنایی در نظر گرفته شده و تعدادی دیگر نیز از کار اخراج شده اند. بنا به گزارش دیلی میل، دادگاهی در کالیفرنیا در جلسه پایانی رسیدگی به این پرونده، حکم به پرداخت غرامت 989 هزار دلاری به این دختر داده است. 

رابطه نامشروع پلیس

 گفتنی است؛ برخلاف مادر جاسمین که در مرکز پلیس اکلند مشغول بکار بوده و در خصوص این رسوایی سکوت اختیار کرده است این اقدام ننگین افسران پلیس با واکنش های زیادی از سوی کاربران فضای مجازی همراه بوده است.

رابطه نامشروع 30 افسر پلیس با دختر همکارشان!+عکس

3.821
این مطلب مفید بود ؟165
برگرفته از رکنا /ن
وبگردی