نمناک ورزشگوناگون رابین هود واقعی با مهارتی باورنکردنی! + تصاویر
رابین هود ، پرتاب تیر با کمان
مردی به نام لارس اندرسون با مهارت فوق العاده و منحصر به فرد خود در تیر اندازی با کمان افسانه رابین هود را به واقعیت تبدیل کرده است. وی رکورد پرتاب 10 تیر به سمت هدف تنها در 9.4 ثانیه را از آن خود کرده است.
بازدید : 4,757 نفر

از تیر و کمان به عنوان یکی از قدیمی ترین هنرهای بشری یاد می کنند. هنری که تاریخچه ای باستانی دارد. در عین حال آن را جزو رشته های ورزشی قرار داده اند. رشته ای که مدال آور است و در المپیک ها حساب زیادی روی آن باز می کنند. شواهد باستانی زیادی وجود دارند که بر تاریخی بودن این رشته حکایت می کنند.
تیراندازی با کمان،ورزشی است در پرتاب کردن تیر با کمان،در این ورزش، قدرت بازو، دقت نظر، و کنترل و مهار اعصاب، نقشی بسیار مهم دارد.این ورزش از فن های جنگی است که هزاران سال پیشینه دارد و امروزه در کشورهایی مانند امریکا، بلژیک، روسیه، ژاپن و فنلاند ورزشی بسیار دلخواه است وهمه افراد علاقه مند به این حرفه در مسابقه های مخصوص خود این ورزش را انجام می دهند و به رقابت با یکدیگر می پردازند.
اگر کسی در مورد تیراندازی با کمان تنها قهرمانان افسانه ای را قبول دارد باید حتما با "لارس اندرسون" آشنا شود. این مرد یک رابین هود و تیرانداز حرفه ای است که سال هاست تیرش به خطا نمی رود.

رابین هود واقعی

رابین هود واقعی
 

او سال ها تلاش و تمرین کرده است تا به درجه ای بالاتر از استادی در تیراندازی با تیروکمان برسد. وی می تواند با سرعت بالایی تیر پرتاب کند و رکورد وی پرتاب 10 تیر به سمت هدف تنها در 9.4 ثانیه است.
او همچنین قادر است تیر خود را در هوا بزند، تیری که به سمت وی رها شده باشد را در آسمان با تیر دیگری به دو نیم تقسیم می کند و .. تمام این موارد را تنها در فیلم های مختلفی مانند رابین هود مشاهده کرده بودیم که به نظر واقعیت نداشتند.

رابین هود واقعی با مهارتی باورنکردنی! + تصاویر

رابین هود واقعی با مهارتی باورنکردنی! + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 28 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف