نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گوشی بهرام رادان و سروش صحت + تصاویر
بهرام رادان ، بازیگر
بهرام رادان بازیگر سینما و سروش صحت بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در مراسم رونمایی از گوشی اچ تی سی شرکت کردند و عکسهای جالبی گرفتند که در ادامه میبینید.

مراسم رونمایی از گوشی جدید اچ تی سی وان (M8) در سالن سینمای پردیس ملت با حضور بهرام رادان و سروش صحت چهارشنبه شب، دهم اردیبهشت برگزار شد.

در این مراسم سروش صحت خاطره جالبی را از کودکی اش تعریف کرد:«اولین و مهم ترین سفر زندگی ام رفتن به یک اردوی تابستانی از طرف مدرسه بود. با خودم دوربینی برده بودم تا کلی عکس بگیرم ولی بعد فهمیدم دوربینم فیلم ندارد و هیچ عکسی از آن سفر خاطره انگیز نگرفته ام. ای کاش آن زمان ها موبایل بود که با دوربینش بتوان عکس گرفت!»
 

بهرام رادان و سروش صحت در رونمایی از گوشی اچ تی سی


او در ادامه تعریف کرد زمانی که سال ها قبل معلم خصوصی شیمی بوده است، به علت نداشتن موبایل همیشه ناگزیر بوده خودش به شاگردانش زنگ بزند و قرار جلسات را هماهنگ کند. «البته آن سال موبایل آمده بود اما من نداشتم و همیشه وقتی شاگردانم شماره ای از من می خواستند من می گفتم خودم زنگ می زنم. چیزی که برای یک معلم خصوصی اصلا خوب نبود!»

بهرام رادان در حال عکس گرفتن از خودش


بهرام رادان ضمن اشاره به تاثیر روزافزون شبکه های اجتماعی بر زندگی مردم گفت:«میتوان با نگاهی درست و سازنده به شبکه های اجتماعی از آنها استفاده مثبت کرد. نمونه آن کاربرد حرفه ای ای است که این شبکه ها برای ارتباط دوسویه هنرمندان با مخاطبان و طرفداران خود در جهان امروز دارند.»

عکس سلفی بهرام رادان

بهرام رادان در ادامه با اشاره به دوربین و امکان تصویربرداری این گوشی ها به پدیده سلفی پرداخت و پس از اشاره به سلفی معروف مراسم اسکار امسال، تصویر سلفی ای را که به همراه تعداد دیگری از هنرمندان و ورزشکاران با لوتار ماتئوس در تهران انداخته بود، روی پرده نمایش سالن سینما پردیس ملت نمایش داد و در انتها با اشاره به گوشی اچ تی سی وان (M8) به عنوان بهترین سلفی انداز دنیا، از خود و همه حضار در سالن سینما یک سلفی با همان گوشی به یادگار انداخت.

گوشی بهرام رادان و سروش صحت + تصاویر

گوشی بهرام رادان و سروش صحت + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 42
برگرفته از بانی فیلم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 24 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف