نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازیگر نقش رازمیک در لحظه گرگ و میش + تصاویر
رازمیک در لحظه گرگ و میش ، اروین گالستیان
بعد از پخش چندین قسمت از سریال لحظه گرگ و میش مخاطبان این سریال به دنبال شناخت بیشتر بازیگران این سریال هستند که بازیگر نقش رازمیک در این سریال یکی از آنها است.

بازیگر نقش رازمیک در لحظه گرگ و میش را بهتر بشناسید

همایون اسعدیان کارگردانی که ساخت فیلم راه بی پایان را در کارنامه هنری اش دارد با سریال جدید لحظه گرگ و میش چند شبی است که مهمان خانه های مردم در شبکه سه سیما شده است. سریال لحظه گرگ و میش با حضور بازیگرانی شناخته شده در کنار جوان ترهای دنیای تئاتر و تلویزیون جلوی دوربین رفت.

سریال جدید همایون اسعدیان با حضور بازیگرانی جلوی دوربین رفت که کمتر در دنیای تلویزیون دیده شده اند . بازیگر نقش رازمیک در لحظه گرگ و میش یکی از چهره های نا آشناست که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

بازیگر نقش رازمیک در لحظه گرگ و میش را بشناسید

بازیگر نقش رازمیک در سریال لحظه گرگ و میش یکی از چهره هایی است که با پخش همین چند قسمت از این سریال نظر بسیاری از مخاطبان را برای شناخت بیشتر به خود جلب کرده است.

اروین گالستیان

اروین گالستیان بازیگر نقش رازمیک در سریال همایون اسعدیان

اروین گالستیان بازیگر نقش رازمیک در لحظه گرگ و میش است که با همایون اسعدیان حضور در دنیای تلویزیون را تجربه کرد.

اروین گالستیان

اروین گالستیان بازیگر ارمنی سریال لحظه گرگ و میش

این بازیگر جوان که از ارامنه کشورمان است که تجربه حضور در تئاتر را در کارنامه هنری اش دارد اما برای اولین بار با سریال لحظه گرگ و میش به دنیای تلویزیون معرفی شد و همایون اسعدیان در این سریال برای نقش رازمیک از او استفاده کرد.

اروین گالستیان

اروین گالستیان بازیگر نقش رازمیک در لحظه گرگ و میش

اروین گالستیان رازمیک لحظه گرگ و میش در نقش دکتر جوانی که دوست احسان با بازی علیرضا کمالی و هادی با بازی حسام محمودی فرید است ، جلوی دوربین رفت.

اروین گالستیان

اروین گالستیان و علیرضا کمالی در لحظه گرگ و میش

اروین گالستیان تحصیلاتش را در زمینه معماری گذرانده و بازی در تئاتر را از سال 93 آغاز کرد و در نمایس مافیا دیده شد و تجربه های متعدد در تئاتر راه او را به سریال لحظه گرگ و میش کشاند.

بازیگر نقش رازمیک در لحظه گرگ و میش

عکسی از اروین گالستیان بازیگر ارمنی لحظه گرگ و میش

سریال لحظه گرگ و میش عاشقانه جدیدی از همایون اسعدیان است که از اول بهمن روی آنتن رفت. لحظه گرگ و میش روایت فراز و فرود زندگی خانواده ای اصیل در طول سه دهه و با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است.

اروین گالستیان

اروین گالستیان بازیگر نقش رازمیک در لحظه گرگ و میش

بازیگرانی چون فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی نژاد، المیرا دهقانی، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، ناصر سجادی حسینی، لیلا بلوکات، پانیذ برزعلی، نیما نادری، مدیا ذاکری، پاشا رستمی، رها خدایاری، مهرنوش مسعودیان، اروین گالستیان، آیدا نامجو و مهدی ملاک از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می پردازند.

لحظه گرگ و میش

بازیگران سریال لحظه گرگ و میش در یک قاب

لحظه گرگ و میش به نویسندگی مونا انوری زاده و همایون اسعدیان در 50 قسمت تولید شده و هر شب ساعت 20:45 به روی آنتن شبکه سه سیما می رود. ساعات بازپخش این سریال 00:30 بامداد، 09:30 صبح و 14:15 روز بعد است.

لحظه گرگ و میش

سریال لحظه گرگ و میش ساخته همایون اسعدیان

اروین گالستیان رازمیک در لحظه گرگ و میش +تصاویر

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف