نمناک سبک زندگیموفقیت باورهای قدیمی در مورد ثروتمند شدن با کفش!
در مورد کفش ، رازهای جالب قدیمی
در مورد کفش و انتخاب آن خیلی نکات گفته شده است اما باورهایی که در طلاع بینی های قدیمی در این زمینه وجود دارد حتما برایتان نو و جالب خواهد بود ، اینکه چه رنگ کفشی بپوشیم و چه زمانی کفش نپوشیم!

تاثیر کفش هایتان در موقعیت شغلی و ثروتمند شدنتان

آیا میدانستید که کفش ها می توانند در موقعیت شغلی و ثروتمند شدند تأثیر بگذارند؟ اگر کنجکاو دانستن این نکات در مورد کفش هستید، مطلب جالب زیر را بخوانید.

هنوز ممکن است که شما در تعجب موضوع بالا باشید. آیا یک جفت کفش می تواند در کار و ثروتمند شدن تاثیر بگذارد؟ عجیب به نظر می رسد.

ابتدا باید نکات منفی که موجب عدم رشد اقتصادی شما می شوند را بدانید

کفش ها نقش حیاتی را در رشد اقتصادی شما دارند همانگونه که گذشتگان در طالع بینی به این نتیجه رسیده اند.

باورهای قدیمی جالب در مورد کفش  موفقیت و ثروتمند شدن

نکاتی را ذکر خواهیم کرد که چگونه کفش ها در رشد اقتصادی و موقعیت شغلی شما می توانند تاثیرگذار باشند.

1. نباید کفشی را که دزدیده شده یا از کسی هدیه گرفته اید را بپوشید. این گونه کفش هیچ وقت اجازه رسیدن به هدف تان را نمی دهند و مانع موفقیت شما می شوند.

در مورد کفش

نکات جالب در مورد کفش و ثروتمند شدن

2. اگر شما برای مصاحبه به شرکتی میروید ، هرگز نباید کفشی که می پوشید پاره باشد. طبق گفته و باور گذشتگان، کفش پاره موقعیت شما را به بد شانسی تبدیل می کند، پس به یاد داشته باشید که کفش پاره مانع موفقیت شما می شود.

3. کفش قهوه ای و یک باور قدیمی، زمانی که شما به کار خود می روید، به هر قیمتی که شده باشد باید کفش قهوه ای بپوشید و به هیچ وجه نباید کفش رنگارنگ بپوشید.

4.کفش سفید ممنوع ، آیا میدانستید که پوشیدن کفش سفید در زمینه پزشکی مانع موفقیت شما و باعث عدم ثروتمند شدن شما میشود ؟طبق باور گذشتگان، پو شیدن کفش سفید در اینگونه محیط ها خوب نمی باشد.

در مورد کفش

رازهای جالبی در مورد کفش

5. غذا خوردن بدون کفش ، هنگامی که شما کفش به پا دارید نباید غذا بخورید و این یک انتخاب نادرستی می باشد، پس سعی کنید تا هنگامی که کفش را از پاهایتان در نیاورده اید از خوردن دوری کنید.

6. آیا شما می دانستید هنگامی که در منزل هستید نباید کفش را به حالت آویزان نگه دارید؟ طبق گفته گذشتگان باعث بد شانسی و مشکل های سلامتی برای شما و اعضای خانواده تان می شود.

7. کفش فردی که مرده است را نباید در خانه خود نگه دارید و باید آنها را به دود بریزید. اگر خواستید می توانید به افراد دیگر اهدا کنید یا آنها را خاک کنید. به گفته گذشته گان انرژی منفی را جذب می کنند.

در مورد کفش , رابطه کفش با موفقیت مالی و شغلی

باورهای قدیمی در مورد ثروتمند شدن با کفش!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف