نمناک دنیای مدگوناگون رازهای شیک پوشی که هیچکس نمیداند + عکس
رازهای شیک پوشی ، شیک پوشی زنان
شیک پوشی خانم ها و آقایان اصول و رازهایی دارد که شاید کمتر کسی از آن ها با خبر باشد, در ادامه با رازهای شیک پوشی آشنا شوید.

رازهای شیک پوشی خانم ها و آقایان

امروزه شیک پوشی و خوش لباس بودن اهمیت زیادی دارد. لباس شما بیش از آنچه که فکر می کنید حرف برای گفتن خواهد داشت؛ بنابراین باید به لباس های روزانه تان اهمیت بدهید و برای انتخاب آنها وقت بگذارید تا همیشه خوب به نظر برسید. ظاهر شما نشان دهنده ی شخصیت شماست. وقتی خوب لباس می پوشید، این پیام را به دیگران منتقل می کنید که به خودتان اهمیت می دهید. با این نوشته همراه باشید تا ببینید که چگونه شیک پوش باشید.

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد اصول کلی شیک پوشی برای زن ها و مرد ها توضیحاتی را اماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه همراه ما باشید.

رازهای شیک پوشی

رازهای شیک پوشی خانم ها

شیک پوشی فرآیندی است که افراد بر حسب تجربه می آموزند. برای این منظور شما بیش از هر چیز باید مشاهده کنید و یاد بگیرید؛ روزانه صدها نمونه از تیپ های مختلف برای یادگیری وجود دارند که از کنار شما عبور می کنند، ولی قبل از اینکه از انتخاب دیگران الگو بگیرید، باید از نگاه به خودتان شروع کنید. اگر می خواهید شیک پوش باشید، ادامه ی این مقاله را از دست ندهید.

 چطور شیک پوش باشیم؟
آیا شما هم از آن دسته اشخاصـی می باشید که کمد لباستان پر از لباس هایی است که از هیچ یک شان راضی نمی باشید و همیشه حس می نمایید چیزی برای به تن کردن ندارید. ظاهر هر کس نشانگر ی شخصیت آن شخـص است. وقتی که شما خوب لباس به تن می کنید، این پیغام را به دیگران منتقل می نمایید که به خودتان ارزش می دهید، بـعد با این مطلب همراه شوید تا بتوانید در گزینش لباس و شیک پوش به خودتان کمک کرده باشید.
 
نکته های خیلی با ارزش دربـاره شیک پوشی
اکنون شیک پوشی و خوش لباس بودن ارزش بیشتری دارد. لباس شما بیشتر از آنچه که فکر می نمایید حرف برای گفتن خواهد داشت؛ پس می بایست به گزینش لباس های روزانه تان ارزش زیادتری بدهید و برای گزینش آنها زمان زیادتری بگذارید تا همیشه خوب به نظـر برسید. وقتی که شما خوب لباس به تن می کنید، این پیغام را به دیگران منتقل می شود که به خودتان ارزش می دهید. شیک پوشیدن فرآیندی می باشد که شخـص بر حسب تجربه آن را بدست خواهد آورد. برای این منظور شما بیشتر از هر چیز می بایست مشاهده نمایید و یاد بگیرید؛ روزانه صدها نمونه از تیپ های مختلـف برای یادگیری وجود خواهد داشت که از کنار شما گذر می نمایـند، ولی پیش از اینکه از گزینش دیگران الگو بگیرید، می بایست از نگاه به خودتان آغاز نمایید . چنان چه می خواهید فردی شیک پوش باشید، بـعد ادامه این مقاله را خوب مطالعه کنید.
 
رازهای شیک پوشی

رازهای شیک پوشی در سال 2018

 بازبینی کمد لباس ها
در نخستین گام، پیش از بیرون رفتن برای خرید لباس تازه، می بایست لباس های درون کمدتان را بازبینی و از میـان بین آنها گزینش نمایید.
 
با ارزش ترین اصول شیک پوشی
اگر شما یک شخـص بالغ و شاغل می باشید، حداقل برای 3 موقعیت گوناگون باید لباس داشته باشید:کار، مناسبت های اجتماعی و لباس آسانـی برای خانه. برخـی از لباس هایتان شانس دارد برای بیشتر از یک موقعیت مناسب باشند. برای مثال برخـی وقتها شلوار جینی که با آن بیرون می روید احتمالا آنقدر راحت باشید که در خانه، زمان تماشای تلویزیون هم آن را به تن کنید. خوش لباس بودن با آمادگی دارا بودن برای مناسبت های ویـژه شـروع خواهد شد.
 
تعداد اشخاصـی که درست پیش از حضورشان در یک مراسم، لباس می خرند و در عین حال عالی به نظـر می رسند، انگشت شمار می باشد. لباس هایتان را بازبینی نمایید و از خود سوال کنید که آیا هم اکنون برای موقعیت های گوناگونی همچون مراسم عروسی، ختم، مصاحبه ی کاری، مناسبت های رسمی، جشن تولد، فارغ التحصیلی و سالگرد لباس مناسب دارید؟ به این نکته مراقب باشید که این فهرست به هیچ وجه کامل و کامل نخواهد بود و شانس دارد حتی برخـی از این موقعیت ها، به این زودی برایتان پیش نیاید؛ ولی شما به عنوان یک شخـص بالغ (بخصوص چنان چه جوان می باشید )، قطعا باید انتظار داشته باشید که در طول یک سال، حداقل به دو تا سه مورد اشاره شده در لیست دعوت شوید. آیا برای همـه این مراسم ها لباس مناسب دارید؟ چنان چه نه، نوع لباس هایی که نیاز دارید را معیـن نمایید و برای خرید آنان دست به کار شوید.
 
رازهای شیک پوشی

رازهای شیک پوشی و خوش تیپی

 یادگیری مبانی موقعیت های ویژه
برای هر موقعیتی قواعد و اصول معینی وجود خواهد داشت که چنان چه همیشه حواسمان به موقعیت باشد، می توان برترین لباس ها را گزینش نمود. در این قسمـت به بعضـی از اصول گزینش لباس اشاره میکنیم که خواهـد توانست در شیک پوشی شما خیلی تأثیر گذار است.
همیشه لباسی به تن کنید که کاملا حد بدنتان باشد؛ به تن کردن لباس های آزاد حس خوبی دارد، ولی به تن کردن لباس بزرگتر از سایز شانس دارد که کمی شلخته به نظـر برسید. اکثراً در گزینش لباسی که مناسب جثه ی آنان باشد، دچار سردرگمی می شوند بـعد هوشمندانه و با ظرافت کامل گزینش نمایید ؛ لباس می بایست درست هم اندازه خودتان باشد.
 
به تن کردن لباس هایی که در آنان احساس راحتی می کنید
اگر از شکلی که به نظـر می رسید یا از لباس هایی که به تن کرده اید احساس نارضایتی نمایید ، حالت طبیعی نخواهید داشت و دائما احساس نا آرامی و بی قراری می نمایید و ضعف ظاهری فکر شما را مشغول می کنـد که این ضعف موجود دشمن اعتماد به نفس تان است؛ بـعد همیشه کوشش نمایید لباسی به تن کنید که از آن لذت ببرید و آن را دوست داشته باشید. وقتی موقعیت هایی که برایتان اولویت دارد را معیـن کردید خواهید توانست به دنبال لباس مناسب برای آنان باشید. در گزینش لباسهایتان اصولی باشید و حدس و گمان را کنار بگذارید کوشش نمایید لباسی را گزینش نمایید که متناسب با محل و شرایط هوایی باشد به تن کردن لباس مناسب در مکانی ویـژه مطمئناً به شما اعتماد بنفس می دهد و سبب می شود که فردی شیک پوش بنظـر برسید.
 
نظـر سایر اشخاص را بپرسید
بدن شما منحصر به فرد می باشد پس لباسی که در تن شخصی، عالی به نظـر می رسد شانس دارد برای شخـص دیگری اصلاً مناسب نباشد. برترین راه برای دارا بودن یک گزینش مناسب این می باشد که شخصی خوش لباس و قابل اعتماد را برای خرید همراه خود ببرید. به لباس به تن کردن دیگران دقت نمایید. چنان چه به دنبال لباسی برای محیط کار می باشید خواهید توانست همانـند با پوشش مدیر و همکاران تان لباس های خود را گزینش نمایید. چنان چه به مراسم عروسی می روید نبایستی از عروس و داماد مناسـب تر لباس به تن کنید ولی کوشش نمایید با دیگر میهمانان هماهنگ باشید. اینکه آگاه باشید چه لباسی را کی و کجا به تن کنید به تجربه نیاز دارد. بـعد مطمئن باشید بهره گیری از تجربیان درگران و پرسش کردن نظـرات آنان در گزینش لباس مناسب به ما کمک خیلی بیشتری خواهد کرد.
 
دنبال کردن وب سایت های مد و الهام گرفتن درست از آنها
وقتی مبانی گزینش لباس را بدرستی یاد گرفتید، خواهید توانست به سراغ جزئیات کمد لباس هایتان بروید. برای این منظور سایت ها و نشریات تخصصی برای خانـم ها و آقایان وجود دارند که با دنبال کردن آنان خواهید توانست لباس پوشیدنتان را به روز نگه دارید. گر چه به روز بودن قسمتـی از فرآیند خوش تیپی و شیک پوشی می باشد اما می بایست به مدل و نوع لباسی که به تن می کنید دقت نمایید و مد مناسب با شخصیت تان را بشناسید. سایت های مختلـف سبک های ویژه به خود دارند بـعد به دنبال سایت هایی باشید که با سلیقه ی شما هم خوانی و سازگاری داشته باشد.
 
یادتان باشد که هیچ گاه در پیروی از مد افراط ننمایید، چرا که شیک پوشی محدود به یک مدل ویـژه نمی باشد. لباس های شما می بایست بازتاب سلیقه ی شخصیتان و آن چیزی باشد که در آنان احساس خوبی دارید. با گذشت وقـت مهارت شما در گزینش لباس برای موقعیت های مختلـف زیاد خواهد شد. از این نترسید که مورد تأیید دیگران نباشید. با ارزش این است که لباس به شما بیاید، خودتان آن را دوست داشته باشید و وقتی خود را در آیینه می بینید، احساس خوبی در مـوردی خودتان داشته باشید.

رازهای شیک پوشی برای زنان و مردان

رازهای شیک پوشی که هیچکس نمیداند + عکس
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از آویس مد - چطور -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف