نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت انگشتان و رازهای آرامش و کاهش استرس + عکس
رازهای ارامش بخش انگشتان ، کاهش استرس با انگشتان
یکی از تکنیک های کاهش استرس و رسیدن به آرامش حرکات انگشتان دست می باشد.

رازهای ارامش بخش انگشتان

انگشتان دست خود را در این حالت قرار دهید و از تنش ها رها شوید . شنیدن این جمله شاید برای شما هم باور نکردنی باشد . در دنیای پر تنش امروزی راه های مختلفی برای کاهش استرس وجود دارد

برای اشنایی با یکی از این راه ها همراه ما باشید.

 بررسی ها نشان داده قرار دادن انگشتان در حالت هایی خاص سبب آرام شدن روح و روان و کاهش استرس می شود.

 
رازهای ارامش بخش انگشتان
شاید شما نیز بارها از خود پرسیده باشید چرا بیشتر افراد هنگام انجام مدیتیشن و یوگا انگشتان و دست خود را در حالت های خاص و مشابهی قرار می دهند، شاید علت این کار راز آرام شدن باشد.
 
رازهای ارامش بخش انگشتان
بیشتر افراد برای کاهش استرس از قرص های آرام بخش و ضد استرس استفاده می کنند در حالی که این قرص ها بیشتر از اینکه فایده داشته باشد، سلامتی را به خطر می اندازد. علاوه بر این، مصرف قرص و دارو تنها مدتی کوتاه اثر دارد و دارای اثرهای جانبی همچون ابتلا به بسیاری از بیماری ها و اختلالات بوده به همین علت به هیچ وجه توصیه نمی شود.
 
رازهای ارامش بخش انگشتان
می توانید با توجه به این تصاویر و انجام آن ها در خانه پشت سر هم به راحتی در چند دقیقه استرس خود را درمان کنید. با انجام این کار اکسیژن بیشتری به بدن رسیده و احساس آرامش و توازن را به بافت ها و اندام های بدن منتقل می کند؛ علاوه بر این، پیش فعالی، تنش، تند مزاجی، عصبانیت و خشم را نیز کاهش می دهد.

 

 

انگشتان و رازهای آرامش و کاهش استرس + عکس

انگشتان و رازهای آرامش و کاهش استرس + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف