بهنش بختیاری

راز تیپ جنجالی بهنوش بختیاری از زبان خودش + تصاویر

تاریخ انتشار : 21 دی 1392کد مطلب : 5513زمان مطالعه : 3 دقیقه
بهنوش بختیاری در خصوص تیپ عجیب خودش در جشن 50 سالگی باشگاه پرسپولیس توضیح داد. بهنوش بختیاری همچنین درباره طرفداری اش از پرسپولیس نیز پرده برداشت.

حضور بهنوش بختیاری در جشن 50 ساله شدن پرسپولیس نشانی از پرسپولیس بودن او میباشد. در ادامه حرف های بهنوش بختیاری را در مورد تیم محبوبش و کری هایی که برای استقلال خوانده است میخوانید.
 
شما هم به جشن پرسپولیس دعوت شده بودید؟
- بله دعوت شدم و به آن جا رفتم تا به همه نشان دهم که در هر شرایطی مدافع تیمم هستم. چه موقعی که پرسپولیس ضعیف عمل کند چه موقعی که در صدر باشد.

چهره تان هم خاص بود.
قبل از این که به آن جا بیایم رفته بودم برای رونمایی فیلم شوخی کردم ولی بعد از اتمام آن به خانه رفتم تا لباس های قرمزم را بپوشم.
 

بختیاری در جشن 50 ساله شدن پرسپولیس


علی ضیاء هم در جشن گفته که شما از آن پرسپولیسی های هزار آتیشه هستید. حرفش را تایید می کنی؟
من اصلا محافظه کار نیستم و همیشه با احترام به استقلالی ها می گویم که یک پرسپولیسی هستم. آدم باید راحت عقایدش را بیان کند. اگر قرار است کسی با علم به این که من طرفدار تیم قرمز هستم دیگر مرا دوست نداشته باشد. همان بهتر که نداشته باشد!

پرسپولیسی شدنت علت خاصی دارد؟
خودم که کلا این تیم را دوست دارم تمام خانواده ام از جمله پدرم به شدت پرسپولیسی هستند. پدرم هم از قدیم با حمید درخشان رابطه دوستانه دارد.

با استقلالی ها کل کل هم می کنی؟
اتفاقا اکثر دوستان من آبی هستند. بیشتر از همه هم با پرستو صالحی شوخی می کنم. این بحث ها صمیمت مان را بیشتر می کند البته باز هم می گویم من برای تمام استقلالی ها احترام قائلم. بازیکنان این تیم هم دارند به نوبه خودشان زحمت می کشند.
 

کری بهنوش بختیاری برای استقلال


پس حسابی کری می خوانید دیگر؟
بله، این کری خواندن ها باعث بالا رفتن جذابیت می شود. شما خودتان بگویید ما اصلا چیزی به رنگ آبی داریم؟

پس آسمان یا دریا چه رنگی است؟
دریا ها که آنقدر الان کثیف شده اند که رنگشان بیشتر متمایل به سیاه است تا آبی. آسمان هم که به خاطر آلودگی هوا طوسی است ولی هر چی وسیله پلاستیکی است رنگش آبیست!
 
پرسپولیس می تواند در دربی استقلال را شش تایی و تاریخ را تکرار کند؟
فکر کنید نتواند این کار را کند! معلوم است که شش تا می زند. زنبور هم در ده دقیقه نمی تواند به این سرعت عمل کند که پرسپولیس کرد و در ده دقیقه به استقلال سه گل زد خب این تیم این بار هم 6 تا می زند.

پس قطعا ناراحت شدید که کریمی از پرسپولیس رفت؟
بله، واقعا خیلی حیف شد او یک بازیکن با استعداد است که در هر تیمی باشد معجزه می کند.

مثل این که روی یک بازی کامپیوتری هم گزارش کرده اید. چه شد تصمیم گرفتید این کار را بکنید؟
گزارش کردن را خیلی دوست دارم و جسارت داشتم که این کار را انجام دهم. سعی هم نکردم که ادای گزارشگران آقا را در بیاورم کاملا با لحن خودم این کار را کردم اطلاعات زیادی از گزارشگری نداشتم و در عین حال می دانستم که کار سختی است برای همین قبلش کتاب خواندم و روی گزارش بازی های مختلف تمرکز کردم، کتاب خواندم و تجربه کسب کردم. دوست دارم یک بار داربی را گزارش کنم!

یکی از حسرت های فوتبالی تان چیست؟
این که نمی توانم به ورزشگاه بروم.

روزنامه نود

راز تیپ جنجالی بهنوش بختیاری از زبان خودش + تصاویر

3.2179
این مطلب مفید بود ؟11663
برگرفته از جام نیوز /ک
وبگردی