نمناک سرگرمیگوناگون رمز و رازهای پوشش تروریستهای داعش + تصاویر
راز تیپ داعشی ها ، لباس پوشیدن عجیب داعشی ها
تروریست های تکفیری در پوشش و استایل خود مثل تمام رفتارهایشان متفاوت هستند ، راز تیپ داعشی ها چیست ؟ چرا آنها با دمپایی و شلوار کوتاه به جنگ رفته و این پوشش برایشان مهم است؟
تاریخ انتشار : 12 آبان 1396

رازهای تیپ داعشی ها ، از ساعت مچی تا شلوار کوتاه و دمپایی

وقتی در مورد پوشش تروریست های تکفیری صحبت به میان می آید بی شک هرکسی در مورد راز تیپ داعشی ها کنجکاو می شود ، اینکه چرا آنها برای جنگ و محاکمه هایشان با دمپایی و صندل حاضر می شوند.

عناصر گروه تروریستیداعش همیشه با داشتن ظاهر خاص و به تن کردن لباس های منحصر به فرد ضمن به راه انداختن موج رسانه ای وسیع سعی در به راه انداختن یک فرهنگ پوششی منحصر به فرد در مناطق تحت کنترل خود دارند.مطالعه دقیق رفتارهای داعش برای کسی که از سال ها پیش عملکرد آنها را رصد می کرده، جالب است. همیشه اینکه چرا داعش باید با صندل و دمپایی به جنگ برود، هم جالب بوده است و اینکه لباس رسمی داعش چگونه است و شلوارها باید چند انگشت بالای قوزک پا باشد و ریش بلند و موی آنچنانی از کجا وارد فرهنگ رفتاری داعش شده و تا چه اندازه سرکرده های آنها به این مساله حساس بوده و آن را پیگیری می کنند.

یک نکته جالب و در عین حال عجیب بوده است و آن هم نحوه ساعت بستن داعشی ها است. داعشی ها عموما ساعت را روی دست راست خود بسته و همه تلاش شان هم این است که در عکس هایی که می گیرند، ساعتی که پوشیده اند، مشخص باشد. حالا مهم نیست که مارک ساعت چه باشد، اما مهم این است که ساعت در عکس دیده شود و اغلب اوقات نیز روی دست راست عناصر بسته می شود. این یعنی نوعی هماهنگی و دستورالعمل در این زمینه وجود داشته و دارد.

راز تیپ داعشی ها

مطالعات راز نهفته  تیپ داعشی ها را فاش کرد

در روزی که ابوبکر البغدادی در مسجد نوری موصل منبر رفت و خطبه خواند، ساعت 3500 یورویی اش بیش از سخنانش مورد توجه قرار گرفت. برند ساعت وی هر چه که باشد، قیمتی بودن آن همه نگاه ها را به سمت خود برد. البته مهمتر از همه آن بود که البغدادی ساعتش را هم روی دست راست بسته بود. در یک ویدئوی دیگر در موصل که یک تیم از واحد جند الخلافه در محله الانتصار به مقابله با نیروهای دولتی رفته بودند، همه ساعت های یک مدل را پوشیده بودند و طبق معمول، همه نیز ساعت هایشان روی دست راست شان بود که این مساله نشان می دهد سیاستی پشت این ماجرا قرار دارد.

راز تیپ داعشی ها

این سیاست هر چه که باشد نشان از کار دقیق و شدید تبلیغی روی عناصر و آموزش ویژه واحدهای تصویری این گروهک که حواس شان به همه چیز باشد. این حواس جمعی برای فرد بیرونی قابل توجه است و این پیام را می رساند که در سایر موارد هم این گروهک خطرناک طبق یک برنامه از پیش تعیین شده عمل کرده است.

راز تیپ داعشی ها

رازهای تیپ و پوشش داعشی ها از ابوبکر تا جلادان دمپایی پوش

رمز و رازهای پوشش تروریستهای داعش + تصاویر

رمز و رازهای پوشش تروریستهای داعش + تصاویر
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 12
برگرفته از دیده بان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف