نمناک اخبارجامعه موبایل مقتول راز جنایت دهکده المپیک را فاش کرد
راز جنایت ، کشف جسد
راز جنایت دهکده المپیک فاش شد،مرد میانسال که تلفن همراه قربانی یک جنایت را به همسرش هدیه داده بود، در حالی بازداشت شد که مدعی است از سرنوشت صاحب تلفن خبری ندارد و بی گناه است.
تاریخ انتشار : 15 مهر 1396

هدیه تولد همسر راز جنایت خاموش را فاش کرد

ساعت 7 و 55 دقیقه 12 بهمن سال گذشته مردی در تماس با پلیس از کشف جسد مرد جوانی در کنار بزرگراه خرازی- حوالی دهکده المپیک- خبر داد. با اعلام این گزارش، بازپرس کشیک قتل و تیم تحقیق در محل حاضر شدند. تحقیقات ابتدایی نشان می داد مرد جوان که آثار کبودی روی گردنش وجود داشت براثر خفگی کشته شده و از زمان مرگش کمتر از 12 ساعت می گذرد. بنابراین جسد برای تعیین هویت و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همزمان کارآگاهان برای حل سریع تر معمای این جنایت سراغ پرونده های افراد گمشده ای رفتند که همان روز به پلیس گزارش شده بود. آنها در میان گمشدگان روز 12 بهمن 95، به پرونده جوانی به نام «سعید» برخوردند که صبح روز کشف جسد برای رفتن به محل کارش از خانه خارج شده اما هرگز بازنگشته بود. خانواده سعید برای شناسایی جسد به پزشکی قانونی احضار شده و با شناسایی پسر جوان، هویت قربانی مشخص شد. تحقیقات مقدماتی از خانواده مقتول نشان داد «سعید» دریک شرکت داروسازی مشغول به کار بوده و صبح روز حادثه خواب مانده بوده است. به همین خاطر سوار بر خودرویی عبوری به طرف محل کارش رفته است. با این اطلاعات فرضیه قتل با انگیزه سرقت قوت گرفت و تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد.

ردیابی تلفن همراه مقتول

در ادامه بررسی ها به دستور بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور ردگیری تلفن همراه مقتول صادر شد. اما تلفن بعد از جنایت خاموش شده بود. تحقیقات بدون هیچ سرنخی ادامه داشت تا اینکه مشخص شد چندی قبل زن جوانی از تلفن مقتول استفاده کرده است. این زن بلافاصله بازداشت شد اما با ابراز بی اطلاعی از سرنوشت «سعید» و ماجرای قتل، ادعا کرد که تلفن همراه هدیه همسرش برای روزتولدش بوده است. بنابراین «بهرام» همسر این زن نیز دستگیر شد و برای بازجویی به دادسرای جنایی تهران انتقال یافت. مرد میانسال که در همه مراحل بازجویی منکر قتل و آشنایی با مقتول شده بود به بازپرس گفت:«چند سالی است در تهران مسافرکشی می کنم و خانواده ام در شهرستان هستند.

چند هفته اینجا کار می کنم و برای اینکه بتوانم پس انداز کنم شب ها داخل ماشینم می خوابم و بعد از آن به شهرمان برمی گردم. زمستان ها که هوا سرد است در شهر خودمان کارگری می کنم. حدود یک ماه قبل غروب بعد از کارم در حال تمیز کردن ماشینم بودم که متوجه شدم یک تلفن همراه زیر صندلی جاسازی شده است. آن را برداشتم و چون سیم کارت نداشت، داخل ماشینم گذاشتم. با خودم گفتم شاید صاحبش را در مسیر پیدا کنم. اما خبری از مسافر نشد و من هم چند ماه قبل که به خانه رفتم، گوشی را به عنوان کادوی تولد به همسرم دادم. اما در جنایت هیچ نقشی ندارم و بی گناهم.»

پدر مقتول نیز به خبرنگار جنایی گفت:«زمانی که این اتفاق برای پسرم سعید افتاد، من و همسرم در کربلا بودیم و کسی به ما نگفت چه اتفاقی افتاده. وقتی برگشتیم گفتند سعید بیمارستان است اما بعدها متوجه شدیم که اوکشته شده است. پسرم فوق دیپلم داشت و در شرکت داروسازی کار می کرد. روز حادثه چون دیر از خواب بیدار شده بود، با ماشین خودش به محل کارش نرفت و سوار خودروی مسافرکش شد. نمی دانم قاتل یک نفر بوده یا همدست داشته. اما تحقیقات پلیس نشان داده آنها او را خفه کرده اند و گوشی تلفن همراه و حدود 100 هزار تومان پولش را به سرقت برده اند. آنها فقط برای همین وسایل بی ارزش پسرم را به قتل رسانده اند.»

با توجه به اینکه مدارک پلیس همچنان راننده مسافرکش را به عنوان مظنون اصلی این جنایت نشان می دهد، به دستور بازپرس جنایی تحقیقات از این مرد برای رازگشایی قتل پسر جوان ادامه دارد.

راز جنایت دهکده المپیک با هدیه تولد همسر فاش شد

موبایل مقتول راز جنایت دهکده المپیک را فاش کرد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ایران آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف