نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو راز جوان ماندن یک زن در 40 سال نخندیدن + عکس
راز جوان ماندن ، چروک دور چشم
راز جوان ماندن یک زن آمریکایی در نخندیدن 40 ساله اش نهفته است که وی به جای روشهای درمانی رایج و استفاده از دارو و ماسک این راه را پیش گرفته است.

راز جوان ماندن یک زن با انجام ندادن یک کار در 40سال از زبان خودش:

بی شک یکی از دغدغه های همه انسان ها به ویژه خانم ها جوان و بششاش ماندنشان است و دوست ندارند حتی با تغییرات جزئی در پوست و موی خود علائمی از پیری در آن ها ظاهر شود. چین و چروک های صورت در اطراف لب و چشم یکی از نشانه های آزاردهندۀ پیری است که وقتی افراد با آن روبرو می شوند به هر نحوی به فکر از بین بردن آن هستند از جمله تزریق بوتاکس یا روش های درمانی موثر سنتی و استفاده از ماسک های زیبایی.

اما با وجود همه این روش برای مقابله با پیری صورت،زنی آمریکایی روشی متفاوت و منحصر به فرد برای جوان سازی پوست خود پیشه گرفته است و و موجب شده است بخاطر جوان ماندن پوست خود 40 سال نخندد.

کریستین تس 50 ساله در این باره می گوید:ظرف 40 سال گذشته هرگز نخندیده ام. هنگامی که دوستان و اطرافیان خود را با چروک های کنار چشم و لب هایشان دیدم تصمیم گرفتم مانع پیری خود شده و لبخند نزنم تا کنار چشم و لب هایم چروکی به وجود نیاید.

پس از انتشار این خبر بسیاری از کارشناسان نظرات متفاوتی در این ارتباط بیان کرده اند.

کریستین می گوید:هرگز دوست نداشته تا روش های مانع پیری، همچون بوتاکس و ژل های ضدپیری استفاده کند به همین خاطر 40 سال است که نخندیده تا همیشه جوان بماند.

زن جوان

نخندیدن در طول 40 سال راز جوانی این خانم

 

برخلاف تصورات کریستین، روانشناس آماندا هیلز در این باره می گوید:خنده در سلامت روان بسیار مهم است. وقتی ما می خندیم و لبخند می زنیم هورمون خوشحالی در سیستم بدن ترشح می شود که با فرآیند احساس خوب همراه است. احساس شادی به انسان احساس جوانی می دهد چرا که مسیرهای عصبی در سیستم بدن حس بهتری دارند.

یک متخصص ورزش یوگا نیز در این باره می گوید:خنده و شادی لازمه زندگی بشر است.  با تمرین های متفاوت بر سیستم عضلات بدن می توان مانع پیری شد اما راهکار نخندیدن برای مقابله با پیری کاری درست نیست. تصور غلط و رایجی درباره خندیدن و چروک های صورت وجود دارد. افرادی که نمی خندند همواره چهره ای عبوس و ناراحت دارند.

با وجود این کریستین همواره تلاش می کند تا برای پیر نشدن نخندد و این حالت را 40 سال است که حفظ کرده است.

راز جوان ماندن یک زن در 40 سال نخندیدن + عکس

راز جوان ماندن یک زن در 40 سال نخندیدن + عکس
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 177
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 91 86
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف