نمناک ورزشفوتبال پرده برداری دیوید بکهام از راز زندگی اش !
ویکتوریا ، همسر دیوید بکهام
دیویدبکهام ستاره انگلیسی در گفتگو با مجری برنامه از راز زندگی و اشتباهاتش در بعد از ازدواج گفت.
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1395

راز زندگی دیوید بکهام که توسط خودش فاش شد!

دیوید بکهام، ستاره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه منچستریونایتد با حضور در یک برنامه رادیویی در خصوص زندگی مشترکش به گفتگو نشست. وی در گفتگو با " کریستی یانگ"مجری برنامه، ضمن اشاره به اشتباهات خود بعد از ازدواج با " ویکتوریا" اقرار کرد تا امروز اشتباهات زیادی را انجام داده است. اما این فوتبالیست افسانه ای تاکید کرد که آنها به خاطر عشق عمیقی که به یکدیگر دارند تا همیشه در کنار هم خواهند ماند.

 راز زندگی دیوید بکهام
دیوید بکهام و راز زندگی اش


بکهام 41 ساله که 19 سال پیش با ویکتوریا ازدواج کرده است در گفتگو با مجری این برنامه گفت:ما در طول این سالها تبدیل به والدینی قدرتمند شده ایم. ارزش های حقیقی زندگی را در خود پرورش داده ایم. البته؛ در این مدت دچار لغزش و خطا نیز شده ایم. همه ما می دانیم زمان هایی سخت نیز در ازدواج وجود دارد و ما نیز برای برای مقابله با آن در کنار یکدیگر قرار گرفتیم نه مقابل یکدیگر.

دیوید بکهام
ستاره فوتبال انگلیس


بکهام همچنین در جواب مردمی که آنها را متهم کرده اند که ماندنشان در کنار هم تنها بخاطر لطمه ندیدن برند معروفش " برند بکهام" است گفت:"علت ماندن من و همسرم " ویکتوریا در کنار هم این است که ما یکدیگر را دوست داریم و علاوه بر آن دارای چهار فرزند دوست داشتنی هستیم."

 عشق دیویدبکهام

همسر دیوید بکهام

دیوید بکهام ، پرده برداری دیوید بکهام از راز زندگی اش !

پرده برداری دیوید بکهام از راز زندگی اش !
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف