نمناک سبک زندگیکار و زندگی افشای راز چندین ساله سر آشپز معروف + تصاویر
سر آشپزبزرگ ، تکنیک‌های دقیق‌ سر آشپز
کول یکی از ماهرترین سرآشپزهاست. او برای اولین بار از یک راز بزرگ در حرفه اش پرده برداشته است: او قادر به بو کردن غذا و ادویه جات نیست.

راز پنهان سر آشپز مشهور فاش شد

سر آشپز معروف آدام کول توضیح می دهد که می تواند شیرینی، شوری، ترشی و تلخی و تمایز میان آن ها را تشخیص دهد با این حال، مشکل او عدم توانایی شناسایی غذاهای با بوی قوی و در عوض او باید تکنیک های دقیق تری برای شناسایی اعمال کند.
کول یکی از ماهرترین سرآشپزهاست. او برای اولین بار از یک راز بزرگ در حرفه اش پرده برداشته است:او قادر به بو کردن غذا و ادویه جات نیست.

روزنامه «ایندیپندنت» درباره این سرآشپز می نویسد:«او مدت ها این موضوع را مخفی کرده بود؛ آن هم از ترس این موضوع که دیگر نتواند در جایی استخدام شود و به کارش ادامه دهد. ناتوانی در بویایی به عنوان آنوسمی شناخته شده است. در این مورد 80 درصد از بوی عطر و مواد غذایی توسط فرد مبتلا احساس می شود و کسانی که مبتلا به این موضوع هستند علاقه چندانی نیز به خوردن غذا ندارند.»

این سرآشپز علیرغم پنهان کردن رازش با سرآشپزهای بزرگی جون مایکل ولتاگیو برنده یکی از مهم ترین جوایز آشپزی و خوزه اندرس سرآشپز اسپانیایی- امریکایی کار کرده است.

کول توضیح می دهد که می تواند شیرینی، شوری، ترشی و تلخی و تمایز میان آن ها را تشخیص دهد با این حال، مشکل او عدم توانایی شناسایی غذاهای با بوی قوی و طعم دهنده ای چون ترخان، جعفری و قارچ است. در عوض او باید تکنیک های دقیق تری برای شناسایی اعمال کند.

 

سر آشپز

افشای راز چندین ساله سرآشپز مشهور

او اشاره می کند که برای نخستین بار در مدرسه آشپزی فاش شد که قدرت استشمام ندارد؛ زمانی که ماشین بسته بندی گوشت در آشپزخانه کار می کرد. او می گوید در آن لحظه رازی ده ساله را فاش کرد. در آن زمان برخی از گوشت ها فساد شده بودند و برخی نشده بودند، تنها راه برای تشخیص این موضوع بو کردن آن ها بود.

افشای راز چندین ساله سر آشپز معروف + تصاویر

افشای راز چندین ساله سر آشپز معروف + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از آفتاب-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف