نمناک ورزش و تناسب اندامتناسب اندام رازو رمز لاغری زنان ژاپنی
راز لاغری زنان ، تناسب اندام و لاغری
راز لاغری زنان در سرتاسر دنیا و کشورهای مختلف بایکدیگر متفاوت است . زنان با توجه به سنت ها و باورهای خود در هر گوشه از جهان به نحوی تناسب اندام خود را حفظ می کنند.

لاغری زنان ژاپنی چه دلیلی دارد؟

 راز لاغری زنان ژاپنی چیست؟ یک سوال همیشه در ذهن من وجود دارد که این زنان با این میزان فعالیت چگونه مقدار کمی غذا می خورند و همیشه هم سرحال و متناسب هستند؟ بهتر است بدانیم که زنان ژاپنی چه می خورند و چه نمی خورند؟

 خانم های ژاپنی زیاد شیرینی جات نمی خورند ویا به مقدار کم غذای شیرین مصرف می کنند . واقعیت این است که آنها خوردن شیرینی جات مثل شکلات ، آبنبات وبستنی را خیلی دوست دارند ولی در عین حال مراقب سلامتی خود نیز هستند.

رکورد طول عمر زنان ژاپنی در دنیا طی 25 سال گذ شته ،84 سال بوده است ،واقعیت مهمی که در مورد خانم های ژاپنی وجود دارد این است که آنهالاغرند . یک نویسنده ژاپنی در کتابی درمورد زنان ژاپنی توضیح داده که خانمهای ژاپنی بهترین مواد غذ ایی را مصرف می کنند . وی همچنین نوشته است که غذای روزانه آنها عبارتند از ماهی ،سبزیجات ،سویا ،میوه وچای سبز . اما غذای سنتی در ژاپن ،ماهی کباب شده ، یک کاسه برنج ، سبزیجات پخته ، سوپ ، چای سبز ومیوه های خرد شده است . ژاپنی ها حدود 10 درصد کل ماهی های دنیا رامصرف می کنند در حالی که جمعیت آنها تنها 2 درصد کل جمعیت دنیا است.

ژاپنی ها هرگز یک بشقاب پر غذا نمی خورند وهر غذایی را جدا سرو می کنند . نویسنده این کتاب در ادامه گفته است:آشپزخانه ژاپنی ها ساده است وپخت غذا در آن به آرامی صورت می گیرد . بیشتر غذاهای آنها آب پز وبخار پز است ویا اینکه غذا را خیلی سریع در تابه هایی بزرگ به نام وُک سرخ می کنند . ژاپنی ها در هر وعده غذایی به جای نان ،برنج می خورند واین تفاوت در شیوه غذا خودرن شرق وغرب است.

 لاغری و تناسب اندام

سبک زندگی زنان ژاپنی

در ژاپن صبحانه مهمترین ومفصل ترین وعده غذایی است چرا که صبحانه از غذاها و نوشیدنی هایی مانند چای سبز ، برنج بخار پز ، سوپ ، پنیر سویا ، پیازچه ، جلبک دریایی ، املت ویا یک تکه ماهی تشکیل شده است.

 ژاپنی ها بندرت دسرهای شیرین می خورند از این رو اگر در لیست غذایی دسر شیرین موجود باشد ، معمولا" در بشقاب بسیار کوچک سرو می شود . این به آن معنی نیست که خانمهای ژاپنی خوردن شکلات ، کلوچه وبستنی وکیک را دوست نداشته باشند ولی می دانندکه این نوع مواد غذایی تا چه حد برای سلامتی آنها مضر است.

در این کتاب آمده، ورزش روزانه جز ء برنامه اصلی دختران ژاپنی است . ورزشهای متعدد مانند ،دوچرخه سواری ، پیاده روی وکوهنوردی.

رازو رمز لاغری زنان ژاپنی

رازو رمز لاغری زنان ژاپنی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 91
برگرفته از ستاره ها /ن
این مطلب مفید بود ؟ 80 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف