نمناک سبک زندگیتناسب اندام خوردن پیتزا ، راز لاغر شدن 45 کیلویی سرآشپز چاق + تصاویر
لاغر شدن ، لاغر شدن با رژیم
در دنیای امروزی که تب لاغر شدن و تناسب اندام در میان افراد بسیار شایع شده است برخی از آنها برنامه های مختلف رژیم غذایی که وجود دارد را کنار گذاشته و خود روشی را ابداع می کنند مانند این سرآشپز که در راه خود موفق شده است.
بازدید : 6,388 نفر

لاغر شدن با خوردن پیتزا

رژیم گرفتن یکی از سخت ترین کارهای دنیا برای افرادی است که از مشکل اضافه وزن خود رنج می برند. برخی انسان ها چنان راه های عجیب و غریبی برای رژیم گرفتن انتخاب می کنند که برنامه آن را خود پایه ریزی کرده و با عمل کردن به آن نیز نتیجه مطلوبی گرفته اند.

پس قطعا دوست دارید بدانید چگونه این سرآشپز 7 ماه تمام هر روز پیتزا خورده است و با این وجود 45 کیلوگرم وزن کم کرده است! مطمئنا این مسئله با تمام توصیه های مربوط به رژیم لاغری که تاکنون داشته اید، فرق دارد اما نکته در پیتزاییست که این سرآشپز می خورد.

سرآشپز پاسکال کوزولینو که پس از مهاجرت به آمریکا به شدت چاق شده بود تصمیم گرفت چاره ای برای این مشکل پیدا کند. بنابراین در قدم اول نوشابه و شیرینی جات را کنار گذاشت و به رژیم مدیترانه ای روی آورد.

لاغر شدن با روشهای عجیب


او هر روز برای ناهار یک پیتزای مارگریتای سنتی می پزد که دستورالعملی 300 ساله دارد. خمیر این پیتزا فقط از آرد الک نشده ، نمک دریایی، آب و مخمر درست می شود که البته 36 ساعت برای جا افتادن کنار گذاشته می شود. پاسکال نهایتا در مرحله پخت روی آن را با سس گوجه، پنیر موزارلا و ریحان پر می کند. او برای صبحانه مخلوط سنگینی از غلات، میوه، آب پرتقال و قهوه و برای شام یک وعده غذایی بسیار کوچک که معمولا یا سالاد یا غذای دریایی سبک است، می خورد.

لاغر شدن با روشهای عجیب

لاغر شدن با روشهای عجیب

 

خوردن پیتزا ، راز لاغر شدن 45 کیلویی سرآشپز چاق + تصاویر

خوردن پیتزا ، راز لاغر شدن 45 کیلویی سرآشپز چاق + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف