نمناک سرگرمیآیا میدانید مثلث برمودا و تمام حقایق و افسانه های آن
مثلث برمودا ، راز مثلث برمودا چیست
مثلث برمودا افسانه یا واقعیت؟ این قسمت از دریا تا بحال قربانیان زیادی داشته است که این مکان را به مثلث شیطانی معروف کرده است.

 همه چیز درباره مثلث برمودا و حقیقت و افسانه های این سه گوش رازآلود

مثلث برمودا ناحیه ای عجیب و غریب در اقیانوس اطلس است که در آنجا بسیاری از کشتی ها و یا هواپیماهایی که بر فراز آن پرواز می کنند، بدون هیچ ردی ناپدید شده اند.چنین حوادثی از قرن ها پیش رخ داده اند.

 بیش از نیمی از کشتی ها و هواپیماها در طول پنج قرن گذشته در منطقه مثلث برمودا ناپدید شده اند و حوادث اسرارآمیزی در اقیانوس اطلس حتی در روزه ای اخیر نیز به وقوع می پیوندد، که بشریت را به حیرت در آورده است.

 حقایق کاملاً از آنچه که عموماً شناخته شده یا گفته می شود، درست است.بسیاری از داستان ها و اسطوره ها از طریق تخیل محض آفریده شده اند که از آن برای جلب توجه به کتاب هایشان استفاده می کردند.در بسیاری از موارد, واقعیت ها محو شدند.

بسیاری از نظریه ها, بحث ها و استدلال های متقابل در طول سال ها به چالش کشیده شده اند و اسراری را نمایان می کنند، که باعث ایجاد ترس در میان افراد در سنین مختلف می شود.

پس واقعیت چیست؟

آیا کاملا همه چیز درست است؟

تا حدی درست است؟

یا همه این ها مهمل است؟

بیایید عمیقاً درک کنیم و به خاطر داشته باشیم که اتفاقات بسیاری در این منطقه رخ داده است و نادیده گرفته شدند. 

همه اینها از کجا شروع شدند؟

همه اینها توسط نویسندگانی شروع شد که جدید بودند و این راز در ابتدا توسط آن ها برملا شد و بعد ها تداوم یافت اما هنوز به نتیجه ی قطعی و جامعی نرسیده است. در حالی که همه ما می دانیم نویسندگان رمان در تخیلات تبحر دارند, بسیاری از این نویسندگان در واقع نویسندگان معروف و مشهور زمانه خود بوده اند.

این ناهنجاری ها در دریا اولین بار توسط ادوارد جونز در روزنامه روزانه میامی هرالد در فلوریدا چاپ و منتشر شد.

با این حال چنانچه در بخش سرگرمی نمناک میخوانید هنگامی که جورج شن در مجله سرنوشت در مورد حوادثی مانند پرواز - 19, پرواز آموزشی پنج هواپیمای بمب افکن اژدر, که همه آن ها در طول یک جلسه تمرین عادی در مک گری ناپدید شدند و هرگز بازنگشتند, این راز در مقیاس گسترده مورد توجه قرار گرفت. 

متعاقباً چندین نویسنده در مورد رویدادهای اسرارآمیز دیگری در ناحیه مثلث برمودا نوشته اند در حالی که برخی از این گزارش ها مشکوک یا مردود بودند.

bermudas damen

راز مثلث برمودا چیست؟ 

مثلث برمودا کجاست؟

مثلث برمودا در جنوب شرقی آمریکا واقع شده است و منطقه مثلثی شکلی را در اقیانوس اطلس تشکیل می دهد. 

سه گوشه این مثلث عبارتند از:میامی (در فلوریدا); سان خوان (در پورتو ریکو); و برمودا (جزیره شمالی - آتلانتیک که به این نام نامگذاری شده است). 

نویسنده آمریکایی وینسنت کرامر، اولین کسی بود که این مرز را در مقاله ای به نام "مثلث برمودا " تعریف کرد. با این حال طی سال ها, چندین نویسنده دیگر این ناحیه را فراتر از مرز اصلی خود ادامه دادند, زیرا به نظر می رسید که حوادث مرموز در نواحی نزدیک را شناسایی کرده اند. 

بازدید از محل مثلث برمودا و نقشه اش برای کسب جزئیات, در چگونگی قرار گرفتن آن در اقیانوس اطلس مهم است. 

در متن زیر چند داستان شگفت انگیز از هواپیماها و کشتی هایی وجود دارد که در حین عبور از منطقه مثلث برمودا با سرنوشتی شوم ناپدید شده اند و دیگر اثری از آنها باقی نمانده است. 

تئوری های توضیح اسرار مثلث برمودا:

بنابراین چه چیزی موجب ناپدید شدن کشتی ها و هواپیماها می شود؟ تحقیقات و اکتشافات بسیاری برای کشف این راز صورت گرفته است. هیچ نظریه ای وجود ندارد که بتواند تمام حوادث ناپدید شدن را توضیح دهد.

 کشتی ها و هواپیماها می توانستند قربانیان شرایط مختلف باشند و اتفاقات سریع و غیر منتظره ای رخ می داده است، که همچنان هم ادامه دارند. 

بسیاری از نظریه ها از محققان و دانشمندان برای توضیح رویدادهای مختلف آمده اند و در اینجا چند مورد از محبوب ترین موارد وجود دارد: 

بسیاری از تئوری ها درباره آنچه در پشت پرده مثلث برمودا است، وجود دارد.برخی از مردم فکر می کنند که موجودات فضایی دلیل و مقصر این ماجرا هستند.برخی دیگر فکر می کنند که آن باید هیولاهای دریایی، دزدان دریایی، یا یک نیروی فیزیکی باشد که هنوز کشف نکرده اند. 

با این حال، تحقیقات در مثلث برمودا نتیجه گرفتند که اغلب ناپدید شدن ها و کشتی های غرق شده در توضیحات منطقی ای مانند آب و هوای بد و یا اشتباهاتی که توسط افسران و خدمه صورت می گیرد، رخ می دهد.

افسانه برمودا

نظریه ها در مورد مثلث برمودا 

گاز متان در مثلث برمودا:

گاز به دام افتاده در کف دریا ممکن است فوران کند و در نتیجه می تواند تراکم آب را کاهش دهد و باعث غرق شدن کشتی ها مانند سنگ شود. حتی هواپیماهایی که بالای آن پرواز می کنند، می توانند آتش بگیرند و به طور کامل نابود شوند.

دانشمندان به دلیل تجزیه ارگانیسم های دریایی که در کف اقیانوس گیر افتاده اند, غلظت های زیادی گاز متان را کشف کرده اند. متان روی یخ متمرکز شده، تجمع می یابد و اگر پارگی رخ دهد, گاز بالا می یاید و بدون اخطار قبلی به سطح می رسد.

اگر کشتی در محل انفجار باشد, آب زیر آن ناگهان بسیار متراکم خواهد شد.روی دریا ته نشین می شود و رسوب به سرعت آن را می پوشاند.وسایل روی عرشه را خراب می کند. ورتکس های مغناطیسی, جریان های گرم و سرد می تواند اثر گذاری الکترومغناطیسی موثر بر وسایل و وسایل نقلیه ایجاد کند. 

مثلث برمودا و دریای سرگاسو:

اینجا یک منطقه اقیانوسی عجیب است که هیچ ساحلی ندارد و تنها با جریان های آب در همه طرف محدود می شود.بسیاری از کشتی هایی که از آن عبور می کنند، بی حرکت هستند.بسیاری از آن ها متروک و بدون روح هستند … 

مه الکتریکی مثلث برمودا:

برخی دیگر به مه الکترونیک اشاره می کنند که می تواند هم رویت و هم ابزار را مسدود کند. ابری عجیب و غریب که از ناکجا ظاهر می شود و یک کشتی یا یک هواپیما را در بر می گیرد. ابزار شروع به کارکرد نادرست می کند و در نهایت کشتی و یا هواپیما بدون هیچ ردی ناپدید می شوند.  

ابر شش ضلعی و بمب های هوایی در مثلث برمودا:

از تصاویر ماهواره ای هواشناسی به تازگی ابرهای شش ضلعی عجیبی کشف شده که قادر به انفجار بادها در اقیانوس زیر با سرعت زیاد هستند و چنین طوفان های بادی در اقیانوس می تواند امواج را به بلندی 45 فوت ایجاد کند. هواپیماها و کشتی ها در این ابر ممکن است که غرق شوند.

آتلانتیس یا مثلث برمودا:

به آتلانتیس اقیانوس خوش آمدید. بسیاری از تئوری ها می گویند که مثلث برمودا خانه ای است که در شهر گم شده آتلانتیس قرار دارد.براساس افسانه ها و گمانه زنی ها، شهر آتلانتیس به قدرت کریستال های انرژی ویژه ای تکیه داشت که بسیار قدرتمند بودند.

نظریه این است که این کریستال های انرژی در حالت متفاوتی هستند و اشعه های انرژی را که ناوبری را اشتباه می گیرند، ارسال می کنند. 

همه نظریه های اصلی در مورد مثلث برمودا:

تئوری های دیگری وجود دارند که سعی در حل و توضیح اسرار مثلث برمودا و تلاش برای شناسایی عواملی هستند که چنین رویدادهایی را ایجاد می کنند. 

نتیجه گیری - حقایق و افسانه های مثلث برمودا:

از زمانی که یک مجله نخستین بار عبارت "مثلث برمودا" را در اوایل دهه 1950 ابداع کرد، این راز همچنان جلب توجه می کند.

هنگامی که حوادث مرموز تکرار شونده چنین مقیاس بزرگ در همان منطقه رخ می دهد، کاملاً قابل درک است که مانند آتش گسترش خواهد یافت، علایق زیادی را در میان افراد مختلف از جمله محققان، دانشمندان، منتقدان و البته جرم عمومی ایجاد خواهد کرد و در نهایت یک شکل ماموت در طول زمان می گیرد.

در واقع مثلث برمودا یک افسانه زنده شده است.

اما حقیقت حقیقی و واقعی چیست؟

اول اینکه، شکی نیست که بسیاری از حوادث گزارش شده در مثلث برمودا در واقع رخ داده اند.

از آنجا که یک هواپیما یا کشتی به مقصد خود باز نمی گردد و یا به مقصد خود نرسیده است، به وضوح با آژانس های رسمی مربوط به نیروی دریایی ایالات متحده، گارد ساحلی ایالات متحده و غیره ثبت شده است و صدها مورد از این حوادث وجود داشته است.

در برخی موارد نشت نفت، شناور شدن یا کشتی های غرق شده را می توان یافت در حالی که در برخی دیگر هیچ ردی از چیزی وجود نداشت … این یک واقعیت است.

 بنابراین سوال این نیست که آیا این حوادث در همه جا رخ داده است یا خیر. این جایی است که توضیحات شروع به تار شدن می کنند، و گاهی اوقات حقایق با تصورات و تخیلات ترکیب می شوند.

 با این حال، برخی واقعیات های مشخص وجود دارند که واضح و فراتر از شک و تردید هستند.یکی از این واقعیت ها در مورد منطقه آبی اطراف جزیره برمودا است که یک گوشه از مثلث را تشکیل می دهد.

 جزیره برمودا در حدود 650 مایل دورتر از ساحل شرقی آمریکا واقع شده است.مشخص است که بیش از 300 کشتی غرق شده در آب های اطراف برمودا واقع شده اند. 

بنابراین چه چیزی می تواند علت این همه کشتی هایی باشد که در اطراف جزیره برمودا دفن شدند؟

دلیل آن ساده است …

در واقع در حدود 200 مایل مربع از منطقه آبی اطراف برمودا پر از صخره های دریایی خطرناک است.این صخره ها مخاطرات شدیدی را ایجاد می کنند، که خلبانان به طور عمده به قطب نما و نمودار برای هدایت کشتی ها وابسته بودند. 

صخره هایی که از ته دریا بالا می آمدند و در زیر سطح آب پنهان هستند، بدنه کشتی هایی را که از روی آن ها می گذشتند را تکه تکه می کردند.این روزها با سیستم پیشرفته GPS، خلبان ها می توانند این مشکل را مدیریت کنند. 

دانشمندان در ناحیه مثلث برمودا برخی از زمین شناسی های غیرمعمول در کف دریا را پیدا کرده اند. کف اقیانوس در بعضی جاها به طور ناگهانی عمق زیادی پیدا می کند.

در واقع، برخی از مکان ها در مثلث برمودا، در کل اقیانوس اطلس، عمیق تر هستند و در این منطقه بسیاری از کشتی ها ظاهراً گم شده بودند.

قربانیان مثلث برمودا

از مثلث برمودا چه می دانید؟

همه چیز درباره مثلث برمودا 

یک پدیده طبیعی دیگر, گرداب با جریانات جزر و مد قوی است که در آب های باهاما و در نزدیکی گوشه غربی مثلث برمودا و در حدود 45 مایلی سواحل فلوریدا واقع شده است. 

اینها به خاطر غارهای بزرگ زیر آبی معروف به حفره های آبی شکل می گیرند و پتانسیل مکش در یک کشتی که از بالای آن ها عبور می کند را دارند بنابراین آنگونه که در بخش اطلاعات عمومی نمناک گفته شده است در این مرحله منصفانه است بگوییم که بسیاری از ناپدید شدن های مثلث واقعی هستند … در حالی که برخی، توضیحات احتمالی دارند و برخی نیز چنین کاری نمی کنند.با این حال هنوز تردیدهایی در این باره وجود دارد.

برای مثال آیا تعداد چنین حوادثی مشابه یا حتی بیشتر از مثلث برمودا است؟

پس اگر اعداد مشابه یا بیشتر باشند, آیا چنین رویدادهایی واقعاً در هر مسیر اقیانوس طبیعی هستند؟ 

بیایید این را بررسی کنیم, چون می تواند نورهایی را روشن کند که آیا ما به چیزی واقعی، اعتقاد داریم یا خیالی است؟! 

یک کتابدار در دانشگاه ایالتی آریزونا یک منتقد بزرگ مثلث برمودا و یک محقق در این حوادث بود و سرانجام کتابش را با نام" راز مثلث برمودا " منتشر کرد.بیشتر تحقیقات او براساس گزارش های تایمز بود که وقایع را گزارش کردند و گزارش های هواشناسی (آب و هوایی) روزهای وقوع این حوادث را بررسی کردند. 

او نتیجه گیری کرد که تعداد کل چنین حوادثی در منطقه مثلث شکل، در جایی که طوفان های گرمسیری یا گردبادها کاملاً رایج هستند، اتفاق می افتد.مطالعه او همچنین نشان داد که تعداد حوادث در مثلث برمودا در مقایسه با چندین منطقه اقیانوسی دیگر به طور قابل توجهی بیشتر نیست. 

او توضیح داد که چندین نویسنده به اشتباه برخی از حوادث را گزارش کرده و داستان های خیالی از آن ها تهیه کرده اند.

او به پرونده ای اشاره کرد که در آن یک نویسنده ناپدید شدن یک کشتی را گزارش می داد که سه روز پس از ترک بندر در اقیانوس اطلس ناپدید شد, در حالی که حقیقت این بود که کشتی در واقع بندر مشابهی از اقیانوس آرام را ترک کرده بود. 

در یک مورد دیگر, نویسنده ای نشان داد که یک کشتی در دریای آرام غرق شده است، در حالی که گزارش هواشناسی نشان داد که یک جریان قوی از آنجا عبور می کند. 

حالا این را بخوانید … لوید یک بدنه بیمه بدنی در لندن است و در بازار بیمه دریایی فعال است.

آن ها کشتی ها را در سفر بیمه می کنند. هنگامی که از کانال تلویزیونی بریتانیایی سوال شد که تعداد زیادی از کشتی ها غرق شدند یا در مثلث برمودا گم می شوند, پاسخ دادند:خیر. آن ها بیشتر تایید کردند که حتی میزان بیمه بالاتری را برای کشتی هایی که از منطقه مثلث برمودا در حال عبور هستند, مطالبه نمی کنند، چون به نظرشان منطقه ناامنی نیست. 

گارد ساحلی ایالات متحده نیز از مشاهدات لوید حمایت کرد که تعداد موارد گزارش شده در مثلث برمودا چیزی غیر معمول نیست. 

در اینجا یک مطالعه دیگر هم وجود دارد. و این شامل مثلث برمودا نمی شود. در واقع براساس حوادث ثبت شده, خطرناک ترین مناطق آبی در جهان عبارتند از:

دریای جنوب چین, مدیترانه و دریای شمال.

 بنابراین آیا همه اینها به این معنی هستند که تصور مثلث برمودا بی اساس است؟ حالتان خوب شد؟ 

خوب, چندین سوال وجود دارد که هنوز باید قبل از اینکه بتوانیم به این نتیجه برسیم, پاسخ داده شوند.صدها کشتی و هواپیما در آن منطقه گم شده اند و بسیاری از این موارد با مدرک ثابت نشده اند.

این حقیقتی است که نویسندگان آتشین را تحریک کرده تا از موقعیت استفاده کنند.اما باور داشتن این طبیعت عظیم، تنها یک افسانه بی اساس است که تا چندین دهه جهان را در خود غرق می کند.

با وجود تحقیقات کامل و پایدار, حوادث متعددی به این موضوع ادامه می دهند. مشخص است که کانال های هوایی و دریایی در مثلث برمودا برخی از پر رفت و آمدترین راه های ارتباطی در جهان هستند.

آن ها به طور گسترده توسط خطوط هوایی متعدد و خطوط هوایی مرتبط با آمریکا, اروپا, جزایر کاریبین, برمودا, آمریکای جنوبی و حتی آفریقا استفاده می شوند. 

فکر کنید چه اتفاقی برای میلیاردها دلار تجارت بین المللی می افتد و تاثیر آن بر اقتصاد منطقه به چه اندازه ترسناک شناخته می شود؟

آیا کسی می خواهد این اقتصاد عالی را با فراخوانی رسمی به خطر بیاندازد؟ 

بسیاری از احتمالات متناقض برای حفظ راز مثلث برمودا در دهه های آتی وجود دارد. 

برای مثلث برمودا به قطب نما تکیه نکنید. مثلث برمودا یکی از تنها دو مکان بر روی زمین است که قطب نما آن را به سمت شمال واقعی به جای شمال مغناطیسی نشان می دهد. 

اگر این تغییر قطب نما یا خطای آن جبران نشود, کشتی ها و هواپیماها ممکن است که گم شوند. 

گزارش ها مربوط به اتفاقات عجیب در مثلث برمودا برای اولین بار به سفر اول کریستف کلمب به دنیای جدید باز می گردد. کلمب گفت که یک شب در حالی که او در منطقه بوده است، یک شعله آتشین به درون اقیانوس سقوط کرد. (شعله احتمالاً یک شهاب سنگ بود). او ادعا کرد که نور عجیبی در فاصله کمی بعد در طول سفر او ظاهر شد و قطب نمای او به طور غیر عادی کار می کرد. 

مثلث برمودا تا ماه مارس 1918 که یک کشتی باربری دریایی به نام یو اس اس سیکلوپ بود در منطقه غرق شد توجه عمومی زیادی به خود جلب نکرده بود. سیکلوپ این توانایی را داشت که درخواست کمک به کشتی های دیگر ارسال کند، اما کشتی هرگز این پیام را ارسال نکرد.

در سال 1941، دو کشتی با همان طراحی یو اس اس سیکلوپ نیز به طور مرموز در نزدیکی همان مکان ناپدید شدند.

حوادث برمودا

مثلث برمودا افسانه یا واقعیت؟

عجایب مثلث برمودا 

خیلی عجیب است، نه؟ 

در دسامبر 1945، پنج بمب گذار دریایی با چهارده مسافر از فورت لادردیل فلوریدا به یک ماموریت بمب گذاری که به نام پرواز 19 مشهور بود، سفر کردند.هنگامی که قطب نما برای رهبر این ماموریت متوقف شدند، هر پنج هواپیما گم شدند.هواپیماها از میان هوا پرواز کردند، گم شدند، تا زمانی که از سوخت خارج شدند.

یک هواپیمای دیگر نجات در همان روز ناپدید شد. نیروی دریایی برای هفته ها به دنبال لاشه هواپیما و خدمه پرواز بود، اما هواپیماها و خدمه بدون هیچ ردی ناپدید شده بودند.چندین مورد ناپدید شدن مرموز دیگری از آن زمان اتفاق افتاده اند، از جمله سه هواپیمای مسافربری.

 مردم اغلب مدعی هستند که یک کشتی به نام "ماری سلست" قربانی دیگری از مثلث برمودا شده است، اما دلیلی وجود ندارد که ماری سلست در منطقه باشد.قرار بود کشتی از نیویورک به ایتالیا حرکت کند، اما در حدود 400 مایل دورتر از ساحل نزدیک آفریقا یافت شد.وقتی کشتی پیدا شد بادبان دریده شد و قایق نجات آن ناپدید شده بود. وسایل خدمه کشتی هنوز در کشتی بودند. 

ویلیام شکسپیر نمایشنامه ای به نام "طوفان" در مورد یک کشتی شکسته نوشت.برخی از محققان بر این باورند که این نمایشنامه براساس داستان واقعی یک کشتی برمودا است.

جاشوا اسلوکوم اولین فردی بود که به تنهایی به دور کل دنیا سفر کرد، در سال 1909 در حالی که از وینیارد تا آمریکای جنوبی سفر می کرد، ناپدید شد.راز ناپدید شدن اسلوکوم هرگز حل نشد، اما بسیاری از مردم مثلث برمودا را مقصر می دانند. 

با وجود داستان های ترسناک در مورد مثلث برمودا، هنوز هم یک مسیر مشترک برای کشتی های کروز و دیگر قایق ها وجود دارد و هواپیماها اغلب در منطقه پرواز می کنند. 

کتاب حل مثلث برمودا توسط لری کوشه توضیح می دهد که بیشتر اتفاقات عجیب در مثلث برمودا در طی طوفان بودند و یا بعداً توضیح داده شدند. 

مثلث برمودا مثلث شیطان نیز نامیده می شود.

 

همه چیز درباره مثلث برمودا + رازها و محل جغرافیایی مثلث برمودا

مثلث برمودا و تمام حقایق و افسانه های آن
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 6478
منبع : theoceanrace / bermuda-attractions / coolkidfacts / بخش سرگرمی نمناک /ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 4720 1758
نظر کاربران
الهام آسان

الهام آسان

واقعا به جای اینکه فکر کنی راجب این مسعله چرا همچین موضوع بی محتوایی را بیان میکنی؟

پاسخ دادن 626 183
~○°¡》¤

~○°¡》¤

به زور فارسی یاد گرفتم بگذریم من خودم فضاییم توی اونجاهم یکی از سفینه های ماکه داده بودیم به هیتلر سقوت کرده بخاطر همینه که همه چیو میکشه تو خودش

پاسخ دادن 442 267
السا

السا

ببخشید ولی موجود فضایی وجود خارجی نداره و اگه داشت نباید ما بترسیم چون خداوند بزرگ هرگز بنده هاش رو تنها نمیذاره و بنده هاش رو اذیت نمیکنه و اگر موجود فضایی وجود داشت حتما در قران میامد که موجود های فضایی وجود دارندو روزی به شما حمله خواهند کرد

پاسخ دادن 588 281
محمد

محمد

خدا داخل قرآن گفته موجودات فضايي وجود دارند.ولي در مورد حمله ي آنها چيزي نگفتن

پاسخ دادن 655 146
مهتاب

مهتاب

من بانظر آقا محمد کاملا موافقم

پاسخ دادن 462 121
mahdi

mahdi

ببخشید اقا محمد اگر راست می گویی اسم سوره و شماره ی ایه رابفرست.

پاسخ دادن 249 112
یه نفری

یه نفری

سوره ی شوری فک کنم ایه 15

پاسخ دادن 200 47
تایماز

تایماز

بله موجودات فضایی وجود دارند ودلیل اینکه چرا حمله نمیکنند معلومه چون هنوز امار دقیقی از شرایط زندگی در کره زمین ندارند .شاید روزی به نتیجه کامل برسند و حمله کنند

پاسخ دادن 198 124
احمدرضا

احمدرضا

من با نظر آقای محمد مهتاب خانم موافق هستم

پاسخ دادن 105 55
mahi

mahi

قلط میکنن حمله کنن...مگه شهر هرته هر کی خواس سرشو بندازه پایین و حمله کنه به جایی

پاسخ دادن 296 102
ارثین

ارثین

میگم دوست من وقتش رسیده که تو انتخاب فیلمت دقت کنی......موجودات فضایی حمله کنن....اخه فکرشم مسخرس تو هیچ کتابو یا پیشگوو هایی قدیمی و یا ایین اسلام از حمله موجودات غیر زمینی صحبتی نشده

پاسخ دادن 164 61
مریم

مریم

سلام من هم میخواستم بگم حالا چرا گیر دادین به حمله کردن فضایی ها

پاسخ دادن 199 35
امید

امید

من که فک میکنم موجودات فضایی ،پیامبر و امام هایی که ماداریم اونا هم دارن.و همینطور اونو مارو موجود فضایی میدونن.ترسو نباشید.

پاسخ دادن 142 94
وفی الله

وفی الله

اگر ما آکسیجن نیاز داریم آنها جطور به کدام عنصری ضرورت دارند تگر به آکسیجن در فضا که نیست

پاسخ دادن 48 67
نوید

نوید

دوست عزیز حرف شما درسته در فضا اکسیژنی نیست خب ماهم وقتی ب فضا سفرمیکنم باخود اکسیژن میبریم واوناهم وقتی میخواند ب خارج سیاره خودشون سفرکنن عنصرموردنیازخوردمیبرن واون عنصری و نیاز دارن تو جو سیاره شون هست

پاسخ دادن 126 26
mohammad

mohammad

موجودات فضایی وجود دارند دلیلشم اینه که فقط منظومه ما و کهکشان ما نیست که،ممکنه یه سیاره با مشخصات سیاره ما در کهکشانی دور از دسترس باشه که زندگی روی اون امکان پذیر باشه اصلا همین مریخ خودمون احتمال زندگی توش هست

پاسخ دادن 106 24
نوید

نوید

دوست عزیز احتمال زندگی دیگر ای تو کهکشان راه شیری خیلی کمه ولی تو کهکشان های دیگر بالای2000سیاره شناخته شده ک احتمال زندگی داخل آنها بسیاربالاست

پاسخ دادن 110 16
رضا70

رضا70

اصلا شاید موجودات فضایی مهربون باشند چرا همش از حمله آنها حرف میزنید شاید اصلا شعورشون از ما بیشتر باشه و اصلا شاید خیلی خصوصیات دیگه داشته باشند که ما نمبدونیم مثلا شاید 2 تا پا و 2 تا دست نداشته باشند

پاسخ دادن 215 28
Elahe

Elahe

از نظر من ربطي به موجودات فضائي نداره البته منكر اين نميشم كه موجودات فضائي وجود دارند اما اينم مهمه كه بدونيم بر أساس فيزيك كوانتوم دنياهاي متعددي وجود دارد كه شايد در ان دنياها چيزاي ديگه اي منقرض شده باشه و هر موجودي با موجودات ديگر هميشه يه سد و حد فأصلي دارند پس قضيه حمله كردن كاملا بي محتواست و مثلث برمودا واقعا شايد در اثر همان ذرات از پيش گفته شده باشد.

پاسخ دادن 96 14
الینا

الینا

منم با شما موافقم.خیلی ها میگن آدم فضایی ها مثلث برمودا رو درست کردن . من یه سری خوندم راجع بهش گفته بودن که این مثلث برمودا یه صفحه ی متحرک هستش که همه چیز هارو جذب میکنه

پاسخ دادن 87 13
مائده

مائده

سلام دوست عزیز :) من قصد توهین ندارم و نظر شما برای من و بسیاری از دوستان دیگری که این مطلب و نظرات رو می خونن قابل احترامه.. امّا چطوره که از جنبه ای به جز جنبه ی دینی بهش نگاه کنیم؟ دانشمندها ثابت کردن که حتی اگر انسان قادر باشه با سرعت نور حرکت کنه و یا سفینه ای بسازه که این امکان رو داشته باشه، باز هم 13 میلیارد سال طول میکشه تا به کهکشان های دیگه برسیم. این همه ستاره تو جهان وجود داره !! سیاره هایی که ما می شناسیم فقط به دور یکی از این ستاره ها یعنی خورشید می چرخه، پس بقیه چی؟ به نظرت جهان با این عظمت ، امکان این رو نداره که زندگی فرازمینی در اون شکل گرفته باشه؟ فکر می کنید تو جهان ما تنهاییم و فقط یکی از سیاره ها برای زندگی مناسبه؟ من اینجوری فکر نمیکنم. کاملا غیرمنطقیه عزیزم :) فرازمینی ها وجود دارن ( موجودات فضایی رو میگم )

پاسخ دادن 292 25
سلام عزیزم من با نظرت کاملا موافقم

سلام عزیزم من با نظرت کاملا موافقم

ب نظر من ممکنه موجودات دیگه هم تو این جهان وجود داشته باشن ...ما تنها نیستیم..

پاسخ دادن 195 32
تایماز

تایماز

افرین به مطلب خیلی خوبی اشاره کردی دستت درد نکنه خیلی به دردم خورد

پاسخ دادن 88 29
Fatiiiiw

Fatiiiiw

موجودات فضایی وجود دارن دوست عزیز. دلیل نمیشه وقتی چیزی رو نمیبینیم یعنی اینکه وجود نداره.خیر وجود داره منتهی ما نمیبینیمش چون چن سال نوری طول میکشه ما با چشممون فضا رو ببینیم و ما چن سال قبله فضا رو میبینیم.درست وقتی ک ادم فضاییا وجود ندارن.دقیقا اونا هم همون شکلی.زمونی رو میبینن ک ما وجود نداریم.فک کنم زمان دایناسورا.ولی در واقع هم ما وجود داریم و هم موجودات فضایی

پاسخ دادن 57 16
Raha

Raha

بله ادم فضایی ها وجود دارن .حتی دوران فرعونیان. اهرام مصر رو هم همسن ادم فضایی ها ساختن.اون دوران به طوری ادم فضایی ها رو زمین بودن و به ادما دستور میدادن.اگه به کلاه فرعون دقت کنی میبینی یه حورایی با چشمی ک روش هست میخواسته شبیه به اونا باشه

پاسخ دادن 54 31
منتقد

منتقد

واقعا حرف خوبى زديد

پاسخ دادن 21 22
علیرضا

علیرضا

چیزی را که نمیدانیم دلیل بر عدم وجودش نیست.نظریه های فیزیکی زیادی هست که سفر بین کهکشانی رو امکان پذیر میکنن.مثل کرم چاله ها.اگه صد سال پیش میگفتی صفینه فضایی میسازن که ادم بره ماه بهت میگفتن امکان نداره و عجب توهمی داری.حالا فکر کن صد ساله دیگه چه پیشرفتا علمی صورت میگیره.

پاسخ دادن 51 9
نرگس

نرگس

هر علم جدیدی ک کشف شده قبلش تو قران بوده پس اگ قرار واقعیت کشف بشه باید ب قران توجه کرد دانشمند هاعلم محدود دارن وخداون نامحدود

پاسخ دادن 82 21
salman

salman

حرفات درسته فقط یه چیزی بگم اونم اینکه شما راجع به فاصله 13میلیارد سالی یه اشتباه میکنی چون یه نظریه هست که میگه میشه فضا رو خم کرد و فواصل رو به اندازه ای که میخوایم کم کنیم اگه اشتباه نکنم ماله انیشتین هم بو د این از این . ضمنا گفته میشه اعتمال اینکه فضایی هایی همزمان با ما باشن که به اندازه ما باهوش باشن خیلی کمه چوون ممکنه حیات تو اون سیاره هنوز در حد تکسلولی باشه یا تا بحال منقرض شده باشه . ولی من نمیدونم چ گیری به فضایی ها دادید طبق فیزیک کوانتوم میتونه بینهایت جهان موازی وجود داشته باشه که تو هر کدومش قوانین فیزیکی فرق داشته باشه اگه تو مثلث برمودا دوتا از این جهان ها به شکلی به هم برخورد کرده باشن این اتفاقات میتونه به خاطر اون باشه (مثلا در دهه 30 یا 40 ارتش امریکا یه برنامه تلپورت روی یکی از کشتی هاش اجرا کرد که باعث شد همه خدمه کشتیی برای ذو ساعت ناپدیذ بشن وقتی ظاهر شدن فقط چند تاشون زنده موندن که راجع به سفر به اینده سال2020 حرف میزدن اونا هم بعد از مدتی به ترض عجیبی مرد بگذریم منظورم این بود ممکنه یه همچین برنامه ای باعث این اتفاقات توی مثلث شده باشه) اینقدر همه چی رو گردن فضایی ها نندازید .

پاسخ دادن 51 5
استلا

استلا

به نظر من مثلث برمودا یکی از جاذبه های طبیعی هستش من دوست دارم بدونم که داخلش چجوریه اون کشتی ها و هواپیماهایی که درش ناپدید شده اند باید می دونستند که می خواهند از اقیانوس اطلس رد بشوند ودر اقیانوس اطلس مثلث برمودا وجود دارد وبسیارخطرناک است البته بعضیا هم در مورد جایی که می خواهند بروند و مسیر هایی که می خواهند ازش عبور کنند تحقیق نمی کنند راستی اگر موجودات فرازمینی وجود داشته باشند به احتمال زیاد به ما حمله نمی کنند چون که ما کاری نکردیم که ان ها را ناراحت کنیم و اصلا برای چی باید به ما حمله کنند ما که ...:-) خدا بزرگه ........ مر30. بای بای

پاسخ دادن 59 29
تیزبین

تیزبین

استلا جون زیاد کنجکاوی نکن خیلیا دوست دارن برن داخلشو ببینن که وقتی داخلشو دیدن دیگه خارجشو ندیدن تو هم بری میخورتت اون موقه دیگه بی استلا میشیم فاتحه مع صلوات «روحت میشه شاد؟

پاسخ دادن 72 11
پوریا

پوریا

ببخشید دیر پاسخ میدم ولی استلا تو که از کار دولت ها خبر نداری ..تو امریکا یه اشیانه هست که ازشش چیزای مشکوک فضایی بیرون اومده ممکنه کشور ها با اوئنها داخل جنگ باشند بدون اینکه ما با خبر شیم چون برای ما یانظور چیز ها طبیعی نیست

پاسخ دادن 27 9
گاتن

گاتن

اخه چرا باید حمله کنن؟

پاسخ دادن 29 16
hany

hany

ببخشیدها السا جووون. خدا همه چیز روبرای بنده هاش گذاشته و از خود ما خواسته که با مشکلاتمون بجنگیم حالا چ موجودات فضایی و چ مشکلات دیگه

پاسخ دادن 41 21
دانشمند

دانشمند

در یک روزی این موجودات فرازمینی به این زمین می آیند . من تا 3 سال تحقیق کردم روی موجودات فرا زمینی که وجود دارند یا ندارند. و به این نتیجه رسیدم که وجود دارند . حتی دو تا از آنها که اسمشان یادم رفته اونا رو در ناسا در آمریکا زندانی اند. سومیشم در وسیه که با سفینه فضایی که بهشufoمیگن فرود آمده به زمین و در روسیه کشته شده است. حتی از سایت آپارات بزنید موجودات فرازمینی یا موجودات فضایی میاره براتون. من یه کلیپی ازش دیدم که در اخبار 20:30 گفته شده که دانشمندان روسیه ای گفتن شاید در سال 2031 میلادی موجودات فرازمینی را ببینیم همه اش رو البته .

پاسخ دادن 56 14
امیرحسین

امیرحسین

سلام واقعا این همه کشتی و هوا پیما که قیب شدن کجا رفتن

پاسخ دادن 31 10
امیر

امیر

داش امیر اگه تو میدونی منم میدونم

پاسخ دادن 25 5
امیر حسین

امیر حسین

علیکم السلام نظریه های است زیاد وقتی توفا ن میشود در در یا کشتی یا غرق میشوند یا نه اما شاید جزیره برمودا مثل فیلم جزیره شگفت انگیزه می باشد اما اگر ادمی به خدا بزرگ نزدیک باشد خدا کمکش میکند که بداند انچرا که نمیداند

پاسخ دادن 24 11
مهتاب

مهتاب

السا جان شاید هم وجود داشته باشه وشاید به ما حمله نخواهند کرد و حتما نگفته اند که آنها موجودات خیلی بدین سایت ما از آنها رو از باشیم

پاسخ دادن 25 17
مهتاب

مهتاب

اگه دقت کرده باشیم ما انسان ها ا قلب به جن که وجود داره اعتقاد نداریم ولی در قرآن کتاب دینی ما نوشته شده

پاسخ دادن 31 15
سارا

سارا

السای عزیز درقران اومده که موجودات فضایی وجوددارند امامانند جن ناپیداهستن دیده نمیشن.اینشتین هم گفته ادم فضایی وجودداره مادراین دنیا تنهانیستیم

پاسخ دادن 39 16
MoHsEn

MoHsEn

خداوند در قران گفته قسم به انچه در اسمان ها وزمین است.

پاسخ دادن 43 10
احسان

احسان

بله در قرآن اومده موجودات فضایی وجود دارند پلی نگفته حمله یا هر اتفاق دیگری میفته

پاسخ دادن 20 10
کاملا درسته عزیزم

کاملا درسته عزیزم

کاملا درسته عزیزم

پاسخ دادن 14 5
میثم

میثم

با نظرتون کاملا موافقم که اگر چنین موجوداتی وجود داشت در تاریخ حداقل یک مورد کوچیک دیده میشد/موجودات فضایی فقط ساخته ی سینمایی ایالات متحده است

پاسخ دادن 17 24
abolfazl

abolfazl

موجود فضایی وجود داره و این ثابت شده و اونهاهم عین جن ها با انسان هاکاری ندارند و اگر ما اذیتشون کنیم عین جن ها به ما آسیب میرسونن و خدا گفته که موجودات فضایی وجود دارند.

پاسخ دادن 7 3
گاتن

گاتن

قرآن قرار نیست کل اتفاقات اینده و جهان رو داشته باشه.اما من دلیلی نمیبینم که موجودات فضایی بخوان حمله کنن

پاسخ دادن 13 37
آیه

آیه

سلام من نمیدونم شما که هستید و چند ساله ولی من میتونم این حرف شمارو بپذیرم اما موجودات فضایی وجود خارجی ندارند والبته فرضیه است که شاید مثلث برمودا هم وجود خارجی نداشه باشد

پاسخ دادن 16 78
ن

ن

چی میگی بابا میتونی برو درست کن کشیدن پایین میفهمی انگار الکیه

پاسخ دادن 24 11
......

......

اشتباه میکنی اخر مگه تو توی مثلث بودی که میگی

پاسخ دادن 14 22
تیزبین

تیزبین

دوستان عزیز شما نمیخواد زیاد خودتونو نگران عوامل فضایی بکنید.ماهمینجوریشم داریم این سیاره رو ازبین میبریم بزارید این فضایی های بیچاره هم یه استفاده از این سیاره بکنن فردا روزی که از بین رفت به خودشون نگن ای دل غافل دی دی تمو شدو کم ازش بردیم

پاسخ دادن 14 14
گاتن

گاتن

هیچ کس اطلاعات دقیقی راجب موجودات فضایی نداره حتی مطمئن نیستیم که وجود دارن یا نه.ممکنه واقعی نباشن شایدم واقعی باشن.اما اگه واقعی هم باشن،ما هیچ اطلاعی از اونا نداریم.اصلا چرا موجودات فضایی باید به ما حمله کنن؟ و موجودات فضایی اگه هم واقعی باشن فقط مثل انسان هایین که تو شرایط دیگه ای زندگی کردن.و حمله کردن به زمین توسط موجودات فضایی اونقدرا هم راحت نیست.

پاسخ دادن 12 3
السا

السا

من که می گم وقتی نزدیک مثلث برمودا می شویم یک دست بزرگ میاد *،یا خدا وند نمی زاره ، یا وقتی وارد می شویم از آنجا خوششان میآید ، یا اجازه نمی دهند دیگر بیایی

پاسخ دادن 7 10
حدیث

حدیث

این اصلا نظریه درستی نیست اولا که اصلا موجودات فضایی وجود ندارند دوما این اتفاق ها که در اب صورت میگیره به دلیل دیگه اتفاق می افته و ما اصلا نمی تونیم بگیم که ادم فضایی ها قصد حمله رو دارند

پاسخ دادن 4 16
شرلوک هلمز

شرلوک هلمز

سلام من 14 سالمه میخوام در حد خودم یه نظریه بدم.زمین انرژی مغناطیسی داره.به طوری که یه آهنربا رو به وسطش نخ وصل کنیم Nبه سمت شمال وای میستهوSبه سمت جنوب.حالا اگه در این منطقه(مثلث برمودا) پوسته ی زمین نازک باشه و انرژی مغناطیسی بیشتر هر چیزی که از جنس آهن باشه رو به خودش جذب میکنه.البته خودمم موندم که چرا آب مثل گودال میچرخه و به زمین میره.ولی یه چیز عجیبه.چرا آب اقیانوس اطلس تموم نمیشه،؟راستی.ادم فضایی وجود داره اما به مثلث برمودا ربطی نداره لطفا چرت و پرت ننویسید

پاسخ دادن 47 10
منتقد

منتقد

همچين چيزى كه شما ميگى امكان نداره

پاسخ دادن 5 13
sohrab

sohrab

عزیزم فیلم تخیلی زیاد میبینی؟درسته موجودات فضایی وجود دارن ولی نه توی آبها

پاسخ دادن 6 8
علی

علی

باسلام من میخواستم بپرسم این مثلث چی هست که همه رو سمت خودش میکشه

پاسخ دادن 4 2
مهتاب

مهتاب

شاید هم داشته باشه یک درصدم باشه بهش فکر کن

پاسخ دادن 22 8
ارمین

ارمین

دمتون گرم کلی خندیدم

پاسخ دادن 32 13
امیر علی

امیر علی

فکر می کنی خدا فقط به تو جان داده

پاسخ دادن 37 4
محمد

محمد

داداش تو دیگه خیای پَرتی از قضیه! مثلث برمودا رو هم قبول نداری؟!!!

پاسخ دادن 11 2
ارشیا

ارشیا

به نظر من موجودات فرازمینی وجود دارن اما در مثلث بر مودا نیستن مثلث برمودا یک پدیده ی طبیعی است

پاسخ دادن 26 6
kiana

kiana

اولا که نظامی و نه نضامی عزیزم شما هنوز در ادبیات و املا فارسی مشکل داری پس لازم به اظهار نظر در مورد همچین چیزهایی به این مهمی از جانب شما نیس مطمئن باش اگه مهم بود دانشمندا خیلی زودتر از تو متوجه میشن و اعلام میکردن .

پاسخ دادن 29 29
علیرضا

علیرضا

اینا همش خرافاته مثلث،برمودا براثر واکنشهای طبیعی کره زمین بوجوداومده

پاسخ دادن 37 38
تایماز

تایماز

به نظر من مثلث برمودا یک توفان الکتریکی خنثی که از کریستال های هیدروزنی تشکیل شده است که دلیل ایجاد رعدوبرق هم همین کریستال ها هستند ومابا نزدیک شدن به ان ها با هواپیما وکشتی باعث میشیم که بار الکتریکی ذخیره شده توفان تخیله شده وفعال بشود و غولی از رعد وبرق در سطح مثلث به وجود بیاد و اکثرا هم رعد وبرق بر روی فلزات-اشیارساناوعنصرهای حامل الکترون تخلیه میشود

پاسخ دادن 28 5
تارخ

تارخ

علیرضا اگه خرافاته چرا اجسام بزرگتررو می کشه؟

پاسخ دادن 19 2
آتاشا

آتاشا

حالا این چه جوری به وجود اومده...

پاسخ دادن 33 9
بهار

بهار

واقعا تو قرآن اومده کدوم سوره است بگید خواهشا

پاسخ دادن 26 7
گل ارا

گل ارا

به نظر من مثلث برمودا نشاندهنده ی عظمت خداست به بزرگی خدا هم مر بوط میشه به جای مو جودات فضایی و این خرافات ها بهتر اینه که فکر نکنید بای

پاسخ دادن 49 9
امیر

امیر

به نظر من که درسته همه جا که مینویسی مثلث بر مودا همینارو میار تازه بیش تر هم گفته اونایی که باور نمی کنند بکنن

پاسخ دادن 7 7
رضا

رضا

این که موجودات فضایی وجود دارن به نظر من منطقیه ولی چرا همه فکر میکنن اگه اونا باشن از ما پیشرفته ترن شاید اگه اونا هم باشن مثل ما فک میکنن تو دنیا تنهان و حتی از ما عقب افتاده ترن. البته این موضوع به نظرم هیچ ربطی به مثلث برمودا نمیتونه داشته باشه

پاسخ دادن 26 14
hany

hany

منم موافقم...ممکنه موجودات فضایی وجود داشته باشن اما کسی نمیتونه بگه نسبت به ما پیشرفت های بیشتری داشتن یا اینکه حتی کسی نمیتونه بگه موجودات فضایی باما جنگ دارن...بنظر من ما نباید در مورد چیزی که نمیدونیم قاطعانه حرف بزنیم.

پاسخ دادن 20 6
مهدی

مهدی

رضا جان برای این می گن پیشرفته تر هستن که اونها تونستن بیان کره ی ما ولی ما نتو نستیم پس اونها حتما وسیله های پیشرفته دارن

پاسخ دادن 22 3
جواد

جواد

خوب وقتی تونستن از سیاره خودشون به سیاره ما بیان پس معلومه از ما پیشرفته تر هستند

پاسخ دادن 19 4
سینا

سینا

نطرتون چیه تیم تشکیل بدیم بریم ببینیم مثلث برمودا چه شکلیه بعد نظر بدیم

پاسخ دادن 62 5
الهه

الهه

اره بهترین فکررررررررررررررررره منم میاما خخخخخخ

پاسخ دادن 22 16
لیا

لیا

میشه منم باخدتون ببرین خواااااااااااااااااااااااااههههههههههههش

پاسخ دادن 18 21
hany

hany

منم میام/آخ که چه حالی بده .... 20نفره میریم 3نفره برمیگردیم.... شایدم هیچ کدوممون برنگردیم..

پاسخ دادن 39 14
سپیده

سپیده

من هستم ولی دیگ سالم بر نمیگردیم

پاسخ دادن 18 13
حمید

حمید

خدا وکیلی اینارو از کجای خودت در اوردی

پاسخ دادن 20 11
امید

امید

اصلا به موجودات فرازمینی ربطی نداره و لازمم نیس ما نظر بدیم دانشمندا دارن تحقیق میکنن شایدم علتشو پیدا کردن ولی فاش نمیکنن

پاسخ دادن 23 9
داوود

داوود

اره منم میام بریم

پاسخ دادن 13 10
پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

سلام اینی که میکم کتابشو هست .چندسال پیش از طریق امواج رادیوی پیامی مخابره میشه به زمین و امریکایها با فرمولات ریاضی تونسته بودن اونو رمز گشایی کنن .امریکا هم در پاسخ براشون متن زیبای شاعر ایرانی رو میفرستن(بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش زیک گوهرند).بقولا میگن امریکا باهاشون ارتباط برقرار کرده

پاسخ دادن 17 7
جزیره  برمودا

جزیره برمودا

سلام من از مثلث برمودا برای شما پیام ارسال میکنم حال همه ی ما خوب است اما تو باور نکن. بدرود

پاسخ دادن 28 10
عاشق برمودا

عاشق برمودا

مثلث برمودا محل آزمایشی ناسا هست و به هیچ کس فاش نمیکنن

پاسخ دادن 12 9
محمد

محمد

چند باری هم انفجار های عزیمی بر اسمان مپلپ بر مودا اتفاق افتاده است

پاسخ دادن 11 3
هدی

هدی

واااااااای من میترسم شبیه فیلم ترسناکه

پاسخ دادن 14 13
امیر حسین

امیر حسین

منم میام چه حالی میده :)

پاسخ دادن 11 7
مينا

مينا

پارسال همه دسته جمعي رفته بوديم برمودا

پاسخ دادن 57 7
سامان

سامان

من خیلی علاقه دارم به اینجور جاذبه های زمینی مثل مثلث برمودا یا گودالهای آبی وای متاسفانه نمیتونیم بریم و ببینم که داستان چی هست و فکر کنم همین یکی از راز های خلقت باشه ، در رابطه با فرازمینی ها هم باید بگم که 100% وجود دارند شاید در منظومه ی ما نه ولی داخل کهکشان هاس دیگه موجوداتی وجود دارند امیدوارم یه روزی واقعا بشه کشف کرد که عت اصلی چی هست

پاسخ دادن 25 5
یاس

یاس

خوشم امد

پاسخ دادن 7 3
وفی الله

وفی الله

فکر میکنم که موجود فضایی وجود دارد

پاسخ دادن 10 3
سهیلا

سهیلا

مثلث برمودا خیلی جالبه و البته یکم وحشتناک یه کم چیه خیلی .حالا ولش کن می دونی اگه بیفتی اون تو چی میشه از ترس می میمیری و..... همیشه دوست داشتم مثلث برمودا رو از نزدیک ببینم طوری که نرم توش می دونین چطوری ببینیدش .. از طریق کتاب ها و اینترنت و...اینجوری چیزای زیادی ازش می دونید

پاسخ دادن 10 5
haniyeh

haniyeh

مثلث برمودا خیلی عجیبه اما واقعیه من اونو خیلی دوست دارم کلن من به چیز های عجیب علاقه دارم

پاسخ دادن 16 6
مهدیه

مهدیه

کاش میدونستیم آدمایی که توبرموداغرق شدن زنده هستند؟شایدواردیه دنیای دیگه شدن!نظرتون چیه؟شایدزندن هنوز!

پاسخ دادن 38 7
Parsiana

Parsiana

راجب این موضوع هر احتمالی میشه داد چون ما هیچ اطلاعات محکمی برای اثبات نداریم

پاسخ دادن 15 2
محمد رضا

محمد رضا

وقتی در مورد پدیدهای علمی اطلاع کافی نداریم نباید قضاوت خوب یا بد کرد

پاسخ دادن 22 6
اکبر

اکبر

اگه واقعاموجودات فضایی مثلثوبه وجودآوردن چی؟اگه واقعاهمه ی آدمایی که تومثلث غرق شدن هنوززندن چی؟

پاسخ دادن 12 10
حسین

حسین

ایا میدانستید قران در مورد دریایی در دانمارک که نصفش شوره نصف باقیش شیرین گفته همین طور گفته که موجوداتی در سیارات دیگر وجود دارند حال ببینید چه خدایی داریم

پاسخ دادن 22 4
مهدی

مهدی

سلام عجب تفکراتی بیاین با هم تشکیل یک گروه ناسا ایرانی رو بدیم .خودتونو خسته نکنید مطمن باشی ناسا خیلی وقته میدونه ا نجا چه خبره و داره استفاده های خودشو میبره

پاسخ دادن 7 2
مسعود

مسعود

وای چه نظرایی به نظر شما با این اتفاقات اخر زمان نزدیک نیست

پاسخ دادن 10 14
فاطی

فاطی

یعنی هیچ راهی نداره که بریم اونجا رو ببینیم ؟ یک سوال این آدما که هر کدومشون رفتن برنگشتن پس ایناچه جوری دارن این حرفا رو می زنن ؟ از کجا فهمیدن ؟ کی بهشون گفته ؟

پاسخ دادن 18 7
ali wizzzz

ali wizzzz

دوستان مثلث برمودا در واقع سه جاذبه مختلف کنترلش میکنن زمین خورشید و سوم که الکترسیتست اما هیچ کس سومین جاذبرو نمیتونه ثابت کنه همون طور که یکی از دوستان گفتن فرازمینی ها هستن و من به عنوان یک دانشجو اعلام میکنم تمام کسایی که میگن مردن اشتباه میکننو در بعد دیگری که ما نمیبینیم زندگی میکنن اما متاستفانه فشار اب موضوع زنده موندنو سرد میکنه پیشنهاد میکنم در موردش فکر نکنین چون جوابی نداره ناسا موضوع رو اعلام نمیکنه چون دنیا وحشت زده میشن و ممکنه دیگه دنیا از دسترس خارج بشه فرازمینی ها الان زمین رو زیر نظر دارن

پاسخ دادن 22 6
رضا

رضا

یعنی امکانش هست که هنوز اون آدما زنده باشند؟

پاسخ دادن 15 3
مهسا

مهسا

شاید این جمعه بیاید شاید

پاسخ دادن 17 7
مهدیه

مهدیه

اگه واقعاهنوززنده باشن عالی میشه آدم دلش میخوادبره تومثلث

پاسخ دادن 13 3
مرتضی

مرتضی

منم مثل شما فکر میکنم.. اگه اون مثلث ،مثلثی باشه ک تو اعماقش خبرای دگ باشه خیلی جالب میشه.. شاید این مثلث با موجودات فضایی و شیاطین هم بی ارتباط نباشه،نظریه های دگ ای هم هس ک میگه این گودال ها بر اساس گاز هیدرات و متان بوجود اومدن. .کشف این راز واقعا کشف بزرگی میشه.. خیلی دوس دارم اطلاعات دقیق تری از این مثلث داشته باشم

پاسخ دادن 15 5
Parsiana

Parsiana

از اولم همین بوده اکثر آدمای معمولی چون اطلاعات کاملی ندارن همچین چیزایی رو سکرت میکنن البته خب شایدم رازی توی مثلث برمودا نهفته باشه

پاسخ دادن 4 9
مرتضی

مرتضی

مثلث برمودا چیزی نیست ک بشه ب سادگی ازش گذشت.. یعنی موجودات فضایی موجب این مثلثن؟ شیاطین هم میتونن عاملش باشن؟ گاز هیدرات و متان؟ الکتریسیته؟ واقعا جالبه.. کاش بشه رازش و کشف کرد

پاسخ دادن 16 4
وفی الله

وفی الله

کاش بی صبرانه منتظرم

پاسخ دادن 12 1
مرتضی h. m

مرتضی h. m

نظریه ای هم هست ک میگه مثلث برمودا همون جزیره خضرا (محل زندگی امام زمان) هستش.. که رسانه ها تاییدش نکردن و تو جوابش گفتن ک اگه جزیره خضرا باشه خدا نمیاد اون رو فاشش کنه و ادمارو بفرسته اونجا و جونشون رو بگیره..

پاسخ دادن 9 10
یاس

یاس

خیلیییییییییییییییی جالبه این مثلثه. اگه ادما توش زنده باشن جالبترم میشه

پاسخ دادن 20 2
یاس

یاس

اره منم شنیدم که حضرت خضر و عیسی اونجان / شاید حکمت خداس که از اونجا چیزی نمیفهمن

پاسخ دادن 13 8
عرفان

عرفان

به نظرمن حقیقتداره

پاسخ دادن 10 4
معصومه

معصومه

بنظر من ک برمودا فقط شایعه ست...

پاسخ دادن 3 30
افشین

افشین

فضایی ها وجود دارن. حقیقت داره

پاسخ دادن 12 12
علي

علي

احتمال داره كشتي ها يا هواپيماهايي كه ميرفتن اونجا با سرعت نور به فضا منتقل بشن...به نظرم ممكن نيست كه وارد زمين بشن چون اگر اينجوري بو الان كل آب اقيانوس خالي شده بود.....يا شايدم تو اون نقطه ميدان مغناطيسي خيلي شديد باشه و اونا اونجا معلق بمونن.................والا عقلمون قد نميده بفهميم چه خبره......يادم باشه هروقت مردم از فرشته ها بپرسم قضيه چي بوده

پاسخ دادن 10 6
باران

باران

چقدر جالبه این مثلث برمودا کاش یکی بره توش ببینه چه خبره بعد همه جا بنویسن بعد همه میفهمن بعد انرژی مثبت پیدا میکنیم اعتماد به نفسمون میره بالا که تونستیم بریم توش

پاسخ دادن 10 7
راتاناز

راتاناز

نه بابا همه چرته فوقش هم که اگرحمله کنن بالاخره که باید بمیریم

پاسخ دادن 7 10
احمد

احمد

سلام دوستان:باتمام احترام به نظراتتون:......درسته که دانشمندان کشف کردن که کهکشنهاي زيادي وجودداره وامکان حيات هم درانجاهست:اماگي گفته که به زمين حمله ميکنن به نظرمن حمله اي درکار نيس اين عقيده روسينماي هاليوود به ما ابلاغ کرده که فضاهي ها به زمين حمله ميکنن اگرحمله باشه ازطرف زمينيهاست باقيافه هاي که توفيلمها ديدم تا که باورکنيم که راستي راستي فضاي هستن

پاسخ دادن 6 5
پروفسور bh

پروفسور bh

سلام واقعا عجیبه

پاسخ دادن 10 7
Parsiana

Parsiana

نظریه ها و اکتشافات دانشمندان رو باید جدی گرفت ولی چون ما چیز دقیق و مطمئنی نمیدونیم میتونیم هر رویایی رو راجب مثلث برمودا تصور کنیم و اونو به موجودات فضایی ربط بدیم

پاسخ دادن 7 7
بهزاد

بهزاد

مثلث برمودا یک واقعیتی انکار ناپذیر است شما تا به حال مشاهده کرداید که رادارها وامواج مغنا تیستی گر در مجاورت امواج مختل کننده امواج بسیار قوی باعث از کار افتادن انها میشود .مثلث برمودا رفته رفته بزرگتر خواهد شد وروزی کل کره ی زمین را خواهد بلید ..

پاسخ دادن 14 9
علیرضا

علیرضا

دانشمندان کشف کردن چیزی مخفی تو فضا وجود داره به نام کرم چاله که سرعتش ملیاردها برابره نور هستش که از یه سر فضا به سر دیگه ی فضا وصله اگه موجودات فضای از کرم چاله استفاده کنن میتونن تو یسانیه از یه کهکشان به کهکشان دیگه برن یامیتونن بادستگاه خاصی خودشون کرم چاله بساز

پاسخ دادن 17 4
ارین

ارین

علی رضا موجودی فضایی وجود نداره

پاسخ دادن 2 25
amin

amin

با عرض سلام خدمت دوستان....میخواستم بگم ک افراد فرا زمینی وجود نداره چون خارج از زمین جای زندگی نیس.شاید باشه اما جاذبه ب تمام رگ های مغزی صدمه میزنه تا مدتی زندگی هس.بگم خدمت دوستان دو موج هستن ک وقتی بهم برخورد میکنن واکنش نشون تمام مدارا و ردیابا رو مختل میکنن و طوفان همیشه اونجا رخ میده

پاسخ دادن 6 14
fatemeh

fatemeh

با سلام ببخشیدا ...آخه از کجا معلوم که ساختار بدنی موجودات فضایی مثل ما باشه و اونها هم مثل ما به اکسیژن و هوا نیاز داشته باشند که حالا اگه یه همچین موجوداتی وجود داشته با شند ما که نمیدونیم.

پاسخ دادن 12 5
عرفان

عرفان

ب نظر من اصلا مثلث برمودا وجود واقعی نداره ی حقه ای هستش که کشو های دیگه یواشکی با ی طرفندی این کارا رو میکنن که مارو بترسونن و ما باید مقاوم بتشیم در مقابل همه چیز کسی نگران جیزی تباشه خداوند انسان را مخلوق همه جیز افریده و گبته اکر از جیزی نترسی کاریت نداره اما بترسی دونبالت میکنه

پاسخ دادن 7 14
جاب

جاب

سلام دوستان ببخشید من خواستمنظرم رو بگم همه حرفایی که گفتید واقعا قابله ااحترامه فقط ی چیز بگم که اگرواقعا موجودات فضایی و فرازمین هایی وجود داشته باشند حتما خیلی وقت پیش بودن و حالاهم هستند مامیگیم حمله میکنند ولی تو این مدت که اولین انسان بر رویه زمین قرادگرفت تا حالاخیلیه خدایشش اگر قراره حمله ای بشه حداقل ازقبل میشد هیچکس بغییر از امام زمان عجل الله فرجه نیست اونم موقعی میات که ظلم زیادبشه فساد زیادبشه خدایا مارا ببخش و مارو جزء اصحاب خودت و امام زمان بدان امین یا رب العالمین ...

پاسخ دادن 13 6
ارین_(Arian)

ارین_(Arian)

من مطما هستم که موجود فضایی وجود نداره و این اتفاقات بخاطر جاذبه ی زمینه و انقدر در ان ناحیه ی مثلثی جاذبه زیاده همه چیز رو به سمت خودش می‌کشه علت قطع شدن ارتباط هواپیما و گشتی ها به دلیل اشعه ی مقناطیسی هستش و این کار خدادادی هستش و ببینید چه حکمتی درش هست که این کار رو کرده

پاسخ دادن 7 9
فرشید

فرشید

به نظر من وبرخی دانشمندا مثلث برمودا دریچه ی به بعد های دیگر است که سالیانه این دریچه باز شده وبه حالت ربایش پیدا میکند

پاسخ دادن 6 4
24

24

واقعا برام جالب در دورانی که علم و عقل حکم فرماست چنین حرف های خنده داری میشنویم.

پاسخ دادن 8 7
فرهاد

فرهاد

سلام دوستان چنتا سوال دارم.وقتی دارید از زمان صحبت میکنید ایا منظور زمان نسبیه یا مطلق؟ینی وقتی میگید 1سال نوری این زمان رو تو سایر سیاره ها هم تست کردی ببینی درسته؟اومدیمو مثلا از کره ماه تا اون کهکشانی که میگن از زمین 1 سال نوری فاصله داره،ده دقیقه راه بود!

پاسخ دادن 9 3
شهاب

شهاب

سلام دوستان. به نظر من اصلا امکان نداره که ما تو این دنیای به این عظمت تنها باشیم. 100 درصد موجودات دیگری هم هستن ولی یه چیزی رو یادمون باشه اگه ما از اونا میترسیم اونا هم از ما میترسن پس قصد حمله ندارن به نظر من اونا هم میخوان بفهمن تو این دنیا غیر از خودشون چه کسانی زندگی میکنن و میخوان با ما ارتباط برقرار کنن ولی چون زبان مشترک نداریم این موضوع فعلا مقدور نیست و آمد و رفت موجودات فضایی به کره زمین دقیقا به همین دلیله که میخوان بفهمن ما کی هستیم. اما در مورد مثلث برمودا قضیه ربطی به موجودات فضایی و شیطان و ... نداره به نظر من کشف حقیقت علت این مسئله خیییلی ساده هستش. میشه با شبیه سازی آزمایشگاهی فرضیاتی مثل کریستال بزرگ در کف اقیانوس، طوفان استوایی، شرایط بدون هوا، خروج گاز متان از کف محفظه و ... در یک مقیاس بسیار کوچکتر از شرایط اقیانوس خیلی راحت به علت این موضوع پی برد. به نظر من علتش هرچی که هست در کف اقیانوسه و اگر شرایط رفتن زیردریایی و نمونه برداری از کف اقیانوس منطقه فراهم باشه خیلی خوبه. یک گمانه زنی دیگر در مورد مثلث برمودا امکان وجود سیاه چاله هستش به این علت که بعضی از شاهدا گفتن زمان صفر شده و انگار دنیا چهار بعدی شده که اگر این مسئله حقیقت داشته باشه با علم حال حاضر بشریت جوابی برای اون نیست چون تاحالا کسی نتونسته وارد سیاه چاله بشه و شاید جراتشم نباشه.

پاسخ دادن 6 4
بنی

بنی

موجودات فضایی هرگز به فکر حمله نیستن در حدود 12000سال پیش جزایری به نام اتلانتیس و...... وجود داشته کشف شده که اتلانتیسی ها از حال ما هم پیشرفته تر بودن و کشفیاتی است که میگه در ان زمان شخصی به نام بانو خورشید بوده است که شخصی دانا بوده . او توانست راه ارتباط با موجودات فضایی رو پیدا کنه و فهمید که موجودات فضایی می خواهند که صلح را ایجاد کنن از ان زمان اتلانتیس مجل فرودگاه فضایی بود و موجودات فضایی با قرار دادن علم خودشون اتلانتیسی ها را به ادم های پیشرفته تبدیل کردند اتلانتیسی ها کشتی های پرنده ساختن و حتی انرژی باور نکردنی از کریستال ها می گرفتن اما اتلانتیس بر اثر زلزله .طوفان.رعد و موج های بسیار بزرگ مانند سونامی نابود گشت .میشه گفت که موجودات فضایی به فکر صلح دباره هستن ولی کسی نمیدونه که انها به دنبال چی هستن و این یک احتمال است و میشه گفت انرژی های کریستالی در مثلث برمودا قرار داره که سبب نابودی چند کشتی و هواپیما شده .چند جزیره دیگه مانند اتلانتیس در زیر اب ها پنهان شده اند و احتمال دارد زمین با از دست دادن تکه هایی از خشکی هایش و اب شدن یخ هاش تبدیل به سیاره پر از اب شود و یا خورشید که هر بار بزنرگ تر میشود زمین را بسوزاند .برای همین تحقیقاتی درباره سیاره ای که برای زندگی کردن است صورت میگیرد .

پاسخ دادن 14 3
امیررضا

امیررضا

به نظر من یک چاله ای هست که به دو دنیا وصل می شوند یکی این دنیا ویکی اون دنیا و این هم یه در بخاطر این که ما نمی توانیم با بعد های دیگر ارتباط برقرار کنیم پس آن یه در به اندکی دنیاست وبخاطر آن نمی شه ارتباط برقرار کرد

پاسخ دادن 7 6
Fatemeh

Fatemeh

من شنیدم گاز متان مثل آهن ربا هواپیما ها و کشتی هارو جذب و سرنگون می کنه.

پاسخ دادن 6 7
مهدی

مهدی

مثلث برمودا محل دفع امواج مغناطیسی خورشید هست که به سمت زمین میاد

پاسخ دادن 12 8
arman

arman

درسته که جن وجود داره ودر قرآن هم آمده اما موجودات فضایی نه اینها همه خرافاته مثل اینکه شما وقتی در تاریکی هستید شاید حس کنید موجودی مثل یه هیولا بیاد. البته میلیارد ها کهکشان و در هر کهکشان میلیارد ها سیاره از کجا معلوم در یکی از آنها موجودی دیگری باشه حتی امکان داره در درون خورشید هم موجوداتی باشه کی میدونه؟

پاسخ دادن 13 7
مریم

مریم

وای خدا خیرتون بده کلی خندیدم

پاسخ دادن 26 9
السا

السا

برمودافقط فلز روجذب می کنه

پاسخ دادن 11 12
مهدی

مهدی

ببخشید دوستان تمام مطالب خوندم در مورد موجودات فضایی نظری ندارم اما در مورد مثلث برمودا بر اثر یک واکنش ظبیعی به وجود اومده جوری که دانشمندا فک میکنن یه شی مغناطبسی از خارج زمین تو اون محل افتاده به همین دلیل به خواتر قدرت زیادش همه اجسامو فرو میبره...‌.اینا همه نشانه قدرت خداس لعلکم تذکرون

پاسخ دادن 26 8
گلرو

گلرو

موجودات فضایی وجود ندارند اگر دارن چرا داخل آب خفه نشدن همه دوروغ

پاسخ دادن 11 31
امین

امین

کسانی که می گن تو قرآن موجو د فضایی است آدرس رابدید

پاسخ دادن 20 8
لیلی

لیلی

سوره شوری فک کنم ایه 15

پاسخ دادن 26 10
بینام

بینام

جهان تنها برای ما نیست یقینا موجودات دیگری نیز این جهان را با ما شریک هستند....وچه در قرآن بیاید یا نیاید این مسله منطقی هست مانند وجود دایناسورها که در قرآن اشاره ای نشده ....و اون شخصی که گفته موجودات فضایی وجود ندارد واگر باشد خداوند ما را در مقابل آنان محافظت میکند.....من فقط میگویم خداوند خدای آنان نیز هست

پاسخ دادن 67 10
حسین

حسین

به نظر من مثلث برمودا وجود خارجی نداره امن میگم یک میکروفن به یک انسان وطل کنیم فرسیمش پاییت بعد اگه جواب داد حرف زد انسان یعنی در مثلث برمودا موجوداتی زندگی می کنند واگر جواب ندا مرگ به سراغش امده

پاسخ دادن 124 72
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف