نمناک سرگرمیگوناگون باز کردن کادوی عروسی پس از 9 سال! + تصاویر
کادوی عروسی ، کادوی عروسی عجیب
رازی که در عجیب ترین کادوی عروسی نهفته بود پیامی تآمل برانگیز و پر از عشق برای این عروس و داماد داشت که پس از 9 سال پدیدار شد.

کادوی عروسی عجیب عروس و داماد

هدیه عجیب و غریب این عروس و داماد که از طرف یکی از بستگانشان اهدا شده بود بخاطر خاص و متفاوت بودن آن سوژه بسیاری از رسانه ها شد رازی که در عجیب ترین کادوی عروسی نهفته بود پیامی تآمل برانگیز و پر از عشق برای این عروس و داماد داشت که پس از 9 سال پدیدار شد.

معمولا عروس و دامادها خیلی زود بعد از مراسم به سراغ کادوها می روند ولی در این گزارش از کادویی می گوییم که 9 سال تا باز شدنش طول کشید. کتی و براندون زوجی اهل میشیگان هستند که در یکم سپتامبر 2007 یعنی نه سال قبل ازدواج کردند. در بین کادوهایی که در روز عروسی گرفتند, کادویی از طرف عمه ی عروس داده شد که بر روی آن نوشته شده بود تا روزی که با یکدیگر دعوا نکرده اید این کادو را باز نکنید. این زوج هم کادو را باز نکردند و کم کم آن را فراموش کردند تا به امروز که دوباره چشمشان به آن کادو افتاد.

کادوی عروسی

آنها فکر می کردند که در داخل کادو رازی برای پایدار شدن عشق و یا جمله ای از بزرگان است که به ادامه زندگی زناشویی آنها کمک می کد ولی داستان چیز دیگری بود. وقتی که جعبه را باز کردند به دو نامه برای کتی و براندون برخورد کردند. عمه برای هردوی آنها مقداری پول گذاشته بود. برای کتی نوشته بود که با این پول برو یک پیتزا و غذایی که هردوی شما دوست دارید را بخر. برای براندون هم نوشته بود که برو شاخه ای گل بخر و نزد همسرت بیا. عمه با این کار خواست نشان دهد که چقدر راحت می توان با یک کار کوچک مشکلات زناشویی را فراموش کرد.کادوی عروسی

کادوی عروسی

کادوی عروسی

کادوی عروسی

باز کردن کادوی عروسی پس از 9 سال! + تصاویر

باز کردن کادوی عروسی پس از 9 سال! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 44
برگرفته از پایش - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 44 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف