نمناک فرهنگ و هنرچهره ها رامبد جوان با سوژه عجیب و غریب
رامبد جوان ، خندوانه
رامبد جوان بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که این شبها برنامه طنز خندوانه را روی آنتن شبکه نسیم دارد از ساخت فیلم جدیدش با عنوان خندنده با سوژه عجیب و غریب خبر داد.
تاریخ انتشار : 24 مهر 1393

رامبد جوان با برنامه طنز خندوانه از اواسط خرداد ماه سال 93 شروع به فعالیت کرد

و هر شب با موضوعی متفاوت و با مضمون خنده روی آنتن شبکه نسیم رفت.
رامبد جوان که اینبار با فیلم خندنده قرار است خنده بر لب مردم بنشاند، درباره فیلم جدید خود گفت:فیلمنامه توسط یک گروه نویسنده زبده درحال نگارش است؛ سوژه عجیب و غریبی دارد که کار نگارش را سخت کرده اما یقینا فیلم به جشنواره امسال نخواهد رسید.
به گزارش نامه نیوز، رامبد جوان بازیگر و کارگردانی که این شبها با "خندوانه" روی آنتن تلویزیون است، درباره فیلمنامه سینمایی "خندنده" گفت:همچنان در مرحله نگارش هستیم. این فیلمنامه توسط یک گروه از نویسندگان زبده نگاشته می شود و هنوز به محصولی که می خواهیم نرسیده است.

رامبد جوان در خندوانه

رامبد جوان

جوان درباره طولانی شدن زمان نگارش فیلمنامه این کار گفت:راستش را بخواهید نگارش فیلمنامه این کار کلا کار سختی است بخصوص که سوژه فیلمنامه عجیب و غریب است و به این راحتیها آن چیزی نخواهد شد که من می خواهم.
کارگردان ورود آقایان ممنوع درباره دلیل این عجیب و غریب بودن و اینکه آیا فیلمنامه به آدمهای فضایی مربوط است گفت:نه، فیلم به دنیای فضایی یا ماجراهای ماورایی ربطی ندارد و تمام اتفاقات آن روی زمین می افتد اما به هر حال سوژه خاصی دارد که نمی توانم آن را افشا کنم.

رامبد جوان

خندوانه

رامبد جوان پیرامون اینکه آیا درگیری با خندوانه باعث تاخیر تولید این کار شده گفت:به هر حال درگیری در چنین برنامه ای که وقت زیادی از من می گیرد بی تاثیر نیست اما مهمتر از آن، فیلمنامه کار است که باید به نتیجه نهایی برسد.
جوان در پایان گفت:درباره زمان تولید فیلم چیزی نمیتوانم بگویم ولی همین قدر بدانید که به جشنواره امسال نمی رسد.

رامبد جوان با سوژه عجیب و غریب

رامبد جوان با سوژه عجیب و غریب
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 28
برگرفته از نسیم آنلاین - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 20 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف