رامبد جوان

تلاش مجدد رامبد جوان برای بازگشت جناب خان

تاریخ انتشار : 2 مهر 1396کد مطلب : 57024زمان مطالعه : 2 دقیقه
رامبد جوان مجری برنامه خندوانه روز گذشته مهمان فریدون جیرانی در برنامه سی و پنج شد و درباره تلاشش برای حضور مجدد جناب خان در خندوانه گفت.

رامبد جوان از علاقه اش برای بازگشت جناب خان گفت

برنامه سی و پنج با اجرای فریدون جیرانی روز گذشته اول مهرماه 96 با حضور رامبد جوان برگزار شد . فریدون جیرانی که پیش از این میزبان هنرمندانی چون حمید نعمت الله، محمدمهدی عسگرپور و ویشکا آسایش ، پیمان قاسم خانی، منیژه حکمت، کیومرث پوراحمد، جواد عزتی، هومن سیدی و حامد بهداد در برنامه سی و پنج بوده است ، این بار پای گفتگو با رامبد جوان نشست و گپ و گفتی شنیدنی را رقم زد.

رامبد جوان مجری جوانی که برنامه خندوانه او در چهار فصل تولید شد و مورد استقبال قرار گرفت این روزها فیلم نگار را بازی همسرش نگار جواهریان روی پرده سینماها دارد. این مجری، بازیگر و کارگردان کشورمان مهمان فریدون جیرانی در برنامه سی و پنج شد و ناگفته هایی از خندوانه و بازگشت جناب خان گفت.

ناگفته های رامبد جوان در برنامه سی و پنج

در ابتدا بخش های کوتاهی از صحبت های محمد بحرانی پخش شد که درباره تلاشی که برای حضور مجدد جناب خان در خندوانه میکند صحبت کرد و گفت :من اگر قرار باشد در خندوانه باشم دوست دارم که با جناب خان حضور داشته باشم و هنوز هم امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد و درباره فیلم نگار و متفاوت بودن این فیلم صحبت کرد.

 رامبد جوان

رامبد جوان در برنامه سی و پنج با اجرای فریدون جیرانی

فریدون جیرانی در بخشی از گفتگو با رامبد جوان به ماجرای جناب خان و نبود او در خندوانه اشاره کرد و در این باره از رامبد جوان سوال کرد که گفت :فصل جدید خندوانه احتمالا از عید روی آنتن میرود، ما هیچ گاه دوست نداشتیم که جناب خان از خندوانه برود و تلاشمان را همیشه کردیم که جناب خان نرود و بدیهی است که دلم میخواست جناب خان همیشه بماند اما نشد. درباره ماجرای جناب خان کمی لجبازی و کمی محاسبات غلط دخیل بود و ما درباره توانمندی هایمان محاسبات غلطی کردیم.

جیرانی در تکمیل صحبت رامبد جوان گفت :این صحبت ها به نظر من عجیب آمد که چرا با این رقم موافقت برای حضور جناب خان در خندوانه صورت نگرفت، آخر آن عروسک در برنامه خندوانه گل کرد و به محبوبیت بیشتر رسید.

 رامبد جوان

رامبد جوان در برنامه سی و پنج با اجرای فریدون جیرانی

مجری خندوانه ادامه داد :به هر حال آغوش من همیشه برای جناب خان باز است و بارها مذاکراتی در این خصوص صورت گرفته و هنوز امیدواریم که موافقت صورت بگیرد و امیدواریم در فصل جدید خندوانه جناب خان حضور داشته باشد.

تلاش مجدد رامبد جوان برای بازگشت جناب خان

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی