رامبد جوان

پاسخ رامبد جوان به تسلیت نگفتن محرم در خندوانه

تاریخ انتشار : 1 آبان 1394کد مطلب : 22235زمان مطالعه : 2 دقیقه
رامبد جوان شب گذشته با انتشار پستی به حاشیه های اخیر واکنش نشان داد.

واکنش رامبد جوان به حاشیه های اخیر

رامبد جوان بازیگر و کارگردان سینما  به حاشیه هایی که برای او و تیم خندوانه پیش آمده بود پاسخ داد.

رامبد جوان بعد از اتمام فصل دوم خندوانه درباره ی مسایل مختلفی دچار حاشیه شد. مسایلی مانند اینکه چرا رامبد شروع ماه محرم را در صفحه اش تسلیت نگفته تا حاشیه های مالی پیرامون کمپین جمع آوری امضا برای فاجعه ی منا.

او در ابتدای این متن ماه محرم و عزاداری ها را تسلیت گفت و خطاب به کسانی که درباره ی تسلیت نگفتن او اعتراض داشتند، این طور نوشت:

 

رامبد جوان


« رفقا سلام.

بابت فرا رسیدن ایام سوگواری به همتون تسلیت می گم.

الان اونایی که هی ایراد می گیرن چرا تسلیت نمی گم آروم و راضی شدن؟؟ الان منو ادب کردن؟

قبلا عرض کردم با شروع ماه محرم آرامشمون بیشتر بشه و بیشتر به مردونگی و به حق بودن و به حق موندن فکر کنیم و خیلی چیزا یاد بگیریم. این لحن و ادبیات منه برای ورود به ایامی که برای هممون پراز معنی و عمق و تزکیه است.»

رامبد جوان در بخش دیگری از این نوشته از مسائل حاشیه ای کمپین جمع آوری امضا و تبلیغی که او در صفحه اش برای این کمپین انجام داده بود، گله کرد:

« واقعاً رفقا بعضی وقتا از تماشا کردن مطالبی که یه تعدادی می ذارن حالم خیلی بد می شه مثل کمپین یک میلیون امضا درباره ی فاجعه منا که به سازمان ملل تحویل داده بشه.که گفتن من چقدر پول گرفتم که توی صفحم دارم تشویق می کنم به جمع کردن امضا!؟ آخه پولِ چی بگیرم؟ از کی بگیرم؟ واسه چی بگیرم؟ یا نکاتی به همین بی اساسی درباره ی خندوانه»

جوان این متن را با توصیه ای اخلاقی درباره ی ماه محرم به پایان رسانده است :

«بیایم در این شبها به جای معلم اخلاق شدن و دست آدمهای شارلاتانی مثل من رو برملا کردن، به عمق وجود خودمون بریم و سعی کنیم کمی از تلخیها و تیرگیهای روحمون رو با یاد سالار شهیدان کم کنیم.

در ضمن مخلص تک تک شمایی که ماه و مهربونین هستم و به اونایی هم که دلخوریم رو ابراز کردم می گم که برادرتونم و حق برادری رو هم به جا می آرم تا ابد.»

پاسخ رامبد جوان به تسلیت نگفتن محرم در خندوانه

4.376
این مطلب مفید بود ؟6610
برگرفته از آفتاب - / ک
وبگردی