رامبد جوان
روز گذشته رامبد جوان در یک تماس تلفنی با برنامه من و شما حضور جناب خان در خندوانه را به طور رسمی اعلام کرد و از زمان آغاز پخش خندوانه گفت.

سورپرایزی که رامبد جوان با ناراحتی اعلام کرد

روز گذشته برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور درحالی روی آنتن رفت که مجید صالحی مهمان این برنامه بود . در بخشی از گفتگوی مجری برنامه با مجید صالحی به مناسبت روز تولد رامبد جوان تماس تلفنی با مجری خندوانه برقرار شد.

رامبد جوان روی خط آمد و خبری از زمان پخش برنامه خندوانه داد و از سوپرایزی که برای حضور جناب خان در خندوانه داشتند صحبت کرد.

خبر رسمی رامبد جوان از حضور جناب خان

رامبد جوان روی خط آمد و مجید صالحی و آرش ظلی پور تولد مجری خندوانه را تبریک گفتند و از کار جدید مجید صالحی با تهیه کنندگی رامبد جوان صحبت کردند.

رامبد جوان

رامبد جوان خبر از حضور جناب خان در خندوانه داد

آرش ظلی پور از زمان پخش خندوانه پرسید که رامبد جوان گفت :خندوانه یکی دو روز قبل از شب عید پخش خود را آغاز میکند و ماجرای جناب خان قرار بود سوپرایز باشد اما اینقدر این مطلب پخش شد که دیگه سوپرایزی در کار نیست اما ان شاء الله ما جناب خان را در فصل پنجم خندوانه داریم.

جناب خان با سریال «کوچه مروارید» پا در دنیای تصویر گذاشت و به یکی از اصلی ترین ارکان برنامه خندوانه تبدیل شد . در فصل چهارم خندوانه صاحب امتیاز جناب خان سعید سالارزهی با خندوانه ای به مشکل خورد و اجازه حضور جناب خان در خندوانه را نداد. 

فصل چهار خندوانه بدون جناب خان عروسک محبوب اهالی خندوانه روی آنتن رفت و انتقادها به رامبد جوان آغاز شد، اگرچه برنامه ریتم خوبی را در پیش گرفته بود اما جای خالی جناب خان در خندوانه مشهود بود و این ماجرا تا جایی پیش رفت که رامبد جوان و شبکه نسیم را وادار به مذاکره با صاجب امتیاز جناب خان کرد.

رامبد جوان و حضور قطعی جناب خان در سری جدید خندوانه

4.825
این مطلب مفید بود ؟241
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی