رامبد جوان

ملاقات رامبد جوان با مردم در نمایشگاه کتاب از پشت توری؟!

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74350زمان مطالعه : 2 دقیقه
حضور روز گذشته رامبد جوان در نمایشگاه کتاب با حواشی زیادی رد فضای مجازی همراه بود که رامبد جوان با انتشار پستی به آن واکنش نشان داد.

توضیح رامبد جوان درباره حواشی نمایشگاه کتاب

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه روز گذشته به دعوت یکی از ناشران در نمایشگاه کتاب حاضر شد اما این حضور چند ساعته با حواشی زیادی در فضای مجازی همراه بود.

بلافاصه بعد از حضور رامبد جوان در نمایشگاه کتاب فیلمی در فضای مجازی منتشر و دست به دست شد که حکایت از ملاقات رامبد جوان با مردم از پشت میله ها داشت و این موضوع با انتقادهای زیادی از سوی مردم همراه شد.

واکنش رامبد جوان به فیلمی که از نمایشگاه کتاب پخش شد

با انتشار گسترده فیلم ملاقات رامبد جوان با مردم از پشت میله ها در نمایشگاه کتاب ، رامبد جوان با انتشار پستی به این ماجرا واکنش نشان داد.

 رامبد جوان

توضیح رامبد جوان درباره حواشی روز گذشته نمایشگاه کتاب

رامبد جوان با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش نوشت : سلام به همه . درک اینکه بعضی از رسانه ها!!! برای دیده شدن متوسل به هر موضوعی میشن کمی برام سخته.

با این حال این ویدئو رو برای روشن شدن ذهن شما دوستان گذاشتم که بدونید اتفاقی که من توش نقشی نداشتم به شکل غیر منصفانه و دستکاری شده به نمایش در اومده.

در عین حال، یه کم بعدتر در حدود دو ساعتی که توی نمایشگاه بودم شاید بخاطر آماده نبودن تیم انتظامات اونجا لحظاتی به مرحله ای رسیدیم که من مجبور شدم برای زنده موندن با پرخاش به دوستان اطراف و استفاده از حرکات رزمی، خودمو نجات بدم. کاش همه مون از رفتارهای نادرست مون شرم کنیم و البته اصلاحشون کنیم، اگه یه جا هم دیدیم لازمه، عذرخواهی کنیم.

چاکرم رامبد جوان .

 رامبد جوان

 رامبد جوان مجری برنامه خندوانه

انتشار ویدئویی از رامبد جوان که از پشت توری با مردم ملاقات میکرد موجی از انتقادها را به سوی این مجری و کارگردان کشورمان روانه داشت و بسیاری از رسانه ها با تیترهایی عجیب و غریب از حرکت زشت رامبد جوان نوشتند که با واکنش این مجری کشورمان همراه شد.

کتاب عکس راوی

کتاب عکس راوی به همت رامبد جوان منتشر شد

روز گذشته مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب عکس راوی با حضور رامبد جوان، در غرفه انتشارات چکه در نمایشگاه کتاب برگزار شد و دلیل حضور پرحاشیه روز گذشته مجری خندوانه در نمایشگاه کتاب هم همین موضوع بود.

واکنش رامبد جوان به حواشی روز گذشته نمایشگاه کتاب!

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : صفحه رامبد جوان / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب :
وبگردی