رامین رضاییان با لباس شخصی در جشن قهرمانی پرسپولیس!

تاریخ انتشار : 27 فروردین 1396کد مطلب : 47716زمان مطالعه : 1 دقیقه
برانکو ایوانکوویچ از کاپیتان تیمش خواسته که رامین رضاییان را هم برای جشن قهرمانی تیم پرسپولیس دعوت کند.

پیغام برانکو ایوانکوویچ برای رامین رضاییان

همه از رابطه بد برانکو ایوانکوویچ و رامین رضاییان خبر دارند و باور نمی کنند سرمربی پرسپولیس برای یاغی اخراجی تیمش پیام مهربانانه فرستاده باشد اما این اتفاق دیشب در تبریز افتاد. ساعتی پس از مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر شانزدهم از تبریز خبر رسید برانکو موافقت کرده رضاییان هم در جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت کند!

ابتدا این خبر در قالب شایعه مطرح شد اما ساعتی بعد نزدیکان باشگاه پرسپولیس با تایید آنچه از تبریز به گوش رسید، مدعی شدند برانکو در پاسخ به سیدجلال حسینی که گفته بود اگر صلاح می دانید رضاییان هم در جشن قهرمانی که قرار است بعد از بازی با پدیده برپا شود، شرکت کند، گفته رامین را هم از طرف من دعوت کنید. به هر حال او هم برای پرسپولیس در این فصل زحمت کشید و اگر خودش دوست دارد می تواند با لباس شخصی در جشن حاضر باشد.

 

  برانکو ایوانکوویچ

آیا رضاییان به جشن قهرمانی می آید؟

 حالا باید دید آیا رضاییان دعوت برانکو که با وساطت کاپیتان پرسپولیس صورت گرفته را قبول می کند و روز چهارشنبه در جشن قهرمانی پرسپولیسی ها حاضر می شود یا نه؟

پرسپولیس چهارشنبه 30 فروردین از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی به مصاف پدیده می رود و بعد از پایان این بازی جشن قهرمانی برپا می کند. هدف از برپایی این جشن زودهنگام این است که سرخپوشان با روحیه ای عالی در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال بروند.

رامین رضاییان با لباس شخصی در جشن قهرمانی پرسپولیس!

3.820
این مطلب مفید بود ؟155
برگرفته از رادنیوز/ی
نظرات
وبگردی