نمناک ورزشفوتبال مدافع راست پرسپولیس حسین ماهینی یا رامین رضاییان؟
رامین رضاییان ، سربازی حسین ماهینی
رامین رضاییان به پرسپولیس برگشت و برانکو برای انتخاب مدافع راست پرسپولیس بین رامین رضاییان و حسین ماهینی چه تصمیمی میگیرد؟
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1395

برانکو و انتخاب مدافع راست پرسپولیس

رامین رضاییان پس از آن انتقال جنجالی به ریزه اسپور و پس از آن بازگشت پر سر و صدا به ایران حالا رامین رضائیان که مدت ها سرگردان بود می تواند دوباره برای پرسپولیس به میدان برود اما آیا حسین ماهینی قربانی میشود؟

پس از رضایت سرمربی پرسپولیس به بازگشت رامین رضاییان به این تیم، انتخاب بازیکن اصلی برای قرار گرفتن پست دفاع راست تبدیل به یک چالش بزرگ برای برانکو خواهد شد.

سربازی حسین ماهینی

رامین رضاییان به پرسپولیس برگشت


حسین ماهینی که با اتمام دوران خدمتش در ملوان به پرسپولیس برگشت، در بازی های ابتدایی این تیم در لیگ برتر توانست با عملکرد خوب خودش، خیال برانکو و هواداران را از پست دفاع راست در این تیم راحت کند و نکته مهم در مورد این بازیکن اینکه از ایجاد حاشیه گریزان است.

شاید این عوامل باعث شد برانکو مقابل بازگشت رضاییان به پرسپولیس مقاومت کند و به همین دلیل قصد مواجه با چالشی جدید در این زمینه برای انتخاب مدفاع راست تیم و نیمکت نشین کردن یکی از این دو بازیکن را نداشته باشد اما پس از آنکه برای بازگرداندن رضاییان به پرسپولیس تحت فشار قرار گرفت، در نهایت مجبور شد به بازگشت این مدافع ملی پوش رضایت دهد.

با وجود اینکه ماهینی نمایش خوبی در بازی های گذشته این تیم داشته اما با توجه به عملکرد رضاییان در فصل گذشته و همچنین تیم ملی محبوبیتی که بین قشری از هواداران پرسپولیس پیدا کرده به نظر نمی رسد نیمکت نشین کردن این بازیکن کار ساده ای باشد.

مدافع راست پرسپولیس حسین ماهینی یا رامین رضاییان؟

مدافع راست پرسپولیس حسین ماهینی یا رامین رضاییان؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف