نمناک اخبارورزشی رامین رضاییان به ترکیب اصلی پرسپولیس برمیگردد ؟
رامین رضاییان ، محمد انصاری
با اخراج محمد انصاری همه انتظار داشتند رامین رضاییان را در ترکیب اصلی پرسپولیس ببینند اما انگار جای او را مهاجم اوکراینی پر میکند.

 رقیب رامین رضاییان در ترکیب اصلی پرسپولیس

مدافع راست تیم ملی هنوز نتوانسته به ترکیب اصلی سرخپوشان راه یابد و این امید را دارد که در بازی هفته دوازدهم و برابر ماشین سازی به دلیل اخراج محمد انصاری این طلسم شکسته شود. برانکو ایوانکوویچ که معتقد است رامین رضاییان به دلیل حضور دیرهنگام در اردوی این تیم هنوز شرایط حضور در ترکیب اصلی را ندارد، در دو بازی اخیر از او به عنوان بازیکن جانشین سود برد و البته این بازیکن نشان داد که قابلیت تاثیرگذاری در ترکیب تیمش را دارد.

محمد انصاری در دیدار پرسپولیس مقابل پیکان از زمین مسابقه اخراج شد و بازی هفته دوازدهم تیمش مقابل ماشین سازی را از دست داد.

از همین رو گمانه زنی ها برای ترکیب 4 نفره خط دفاع پرسپولیس در غیاب انصاری شروع شد و در این بین صحبت از انتقال ماهینی به دفاع وسط و اضافه شدن رامین رضاییان به ترکیب اصلی پرسپولیس به عنوان دفاع راست مطرح شد.

رامین رضاییان

رامین رضاییان و حسین ماهینی


با این وجود به نظر می رسد محرومیت محمد انصاری هم رضاییان را به ترکیب اصلی پرسپولیس نمی رساند و سرمربی سرخپوشان گزینه دیگری برای پر کردن جای خالی مدافع تیمش در نظر دارد.

از همین رو و طبق شنیده ها، پلی یانسکی، مدافع اوکراینی پرسپولیس که با وجود انتقادات فراوان، همچنان مورد حمایت برانکو ایوانکوویچ قرار دارد، یکی از گزینه های جدی برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس در دیدار مقابل ماشین سازی خواهد بود.

دیدار دو تیم پرسپولیس و ماشین سازی در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر، ساعت 17:15 جمعه 12 آذر برگزار خواهد شد.

رامین رضاییان به ترکیب اصلی پرسپولیس برمیگردد ؟

رامین رضاییان به ترکیب اصلی پرسپولیس برمیگردد ؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف