نمناک ورزشفوتبال واکنش رامین رضاییان به شایعات بعد بازی نکردن در دربی
رامین رضاییان ، دربی 83
رامین رضاییان در بازی دربی 83 بازی نکرد و همین امر باعث شد تا شایعاتی پیرامون وی شکل بگیرد که وی نسبت حاشیه های به وجود آمده واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395
بازدید : 1,439 نفر

سکوت رامین رضاییان شکست

حامیان رامین رضاییان معتقدند که او حتما باید در دربی بازی می کرد. به خصوص بعد از مصدومیت محمد انصاری که پیش بینی می شد با اضافه شدن رامین رضاییان، حسین ماهینی به دفاع وسط بیاید و رضاییان جای او را در دفاع راست بگیرد.

رامین رضائیان به اتفاقات و شایعات پس از بازی دربی واکنش نشان می دهد. او در این باره نوشت:«چرا انقدر حاشیه درست میکنید از زبون من مصاحبه میزنید حرف درست میکنید... من به همه بچه هاخسته نباشید میگم امروز تو زمین همشون از جون مایه گذاشتند دمشون گرم.....

دربی 83

حرف های رامین رضاییان درباره دربی

من به عشق شما پرسپولیسی های عزیز برگشتم و به عشق شماها انقدر تمرین و تلاش میکنم که بتونم چه رو نیمکت چه تو زمین بهترین باشم و اینکه مهم اینه پرسپولیس قهرمان بشه... من هیچ وقت مصاحبه نمیکنم حالا حالاها و اینکه جز تمرین کردن به هیچ چیز دیگه ای فکر نمیکنم... دوستون دارم.»

واکنش رامین رضاییان به شایعات بعد بازی نکردن در دربی

واکنش رامین رضاییان به شایعات بعد بازی نکردن در دربی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف