نمناک ورزشفوتبال رامین رضاییان حرکت سنگین هم تیمی هایش را تلافی کرد!
رامین رضاییان ، مشکل رامین رضاییان با هم تیمی هایش
رامین رضاییان بعد از رفتار بعضی از هم تیمی هایش به مناسبت روز تولد رامین بعد از انتشار پستی در اینستاگرامش از دوست و دشمن خود نوشت و این رفتار را چند روز بعد تلافی کرد.

رامین رضاییان بی معرفتی هم تیمی هایش را تلافی کرد

به دلیل برخی از مسائل که البته تعداد آن هم کم نیست بسیاری از بازیکنان پرسپولیس ارتباط خوب و حسنه ای با رامین رضاییان ندارند و حتی در روز 27 اسفند که تولد این بازیکن بود به جز مهدی طارمی هیچ بازیکن دیگری تولد رضاییان را تبریک نگفت تا نشان دهند که ارتباط خوبی با هم ندارند.

رامین رضاییان

اختلاف رامین رضاییان با سه نفر از هم تیمی هایش

این حرکت پرسپولیسی ها آن قدر برای رامین گران تمام شد که وی حتی مطلبی در اینستاگرام خود علیه همبازیانش منتشر کرد و عنوان داشت که دوست و دشمن خود را شناخته است.

حالا این بازیکن در مقام تلافی بر آمده و در روزی که تولد 3 هم تیمی خود سروش رفیعی، شهاب کریمی و حمید طاهرخانی بود به هیچ بازیکنی تبریک نگفت تا رفتار هم تیمی هایش را تلافی کرده باشد.

 با این شرایط و با تنش هایی که بین بازیکنان و رضاییان بود که البته حالا علنی هم شده مشخص نیست که رضاییان در صورت بازگشت به تمرینات چه برخوردی با سایر بازیکنان پرسپولیس داشته باشد و شاید به سود خودش باشد که در این چند هفته باقی مانده تا پایان لیگ هم تمریناتش را اختصاصی انجام دهد.

 البته اخبار رسیده از اطراف پرسپولیس حاکی از آن است که برانکو تحت هیچ شرایطی تا پایان فصل راضی به بازگشت این بازیکن نیست اما با این حال وی از سوی باشگاه به نوعی تحت حمایت قرار دارد و باید دید این بار هم برانکو کوتاه می آید یا خیر!

رامین رضاییان حرکت سنگین هم تیمی هایش را تلافی کرد!

رامین رضاییان حرکت سنگین هم تیمی هایش را تلافی کرد!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از نامه نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف