نمناک ورزشفوتبال منصوریان به فکر جذب رامین رضاییان
رامین رضاییان ، رامین رضاییان استقلال
رامین رضاییان یکی از بمب های نقل وانتقالات این فصل لیگ برتر است و منصوریان هر طور هست می خواهد او را جذب کند.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396

پیشنهاد نجومی رامین رضاییان به استقلال

در حالیکه استقلال روزهای ملتهبی را پشت سر می گذارد و هواداران این تیم، نگران فصل نقل و انتقالات هستند، علیرضا منصوریان همچنان به فکر جذب رامین رضاییان است.

رامین رضاییان یکی از بمب های نقل وانتقالات این فصل لیگ برتر است و منصوریان هر طور هست می خواهد او را راضی کند که استقلالی شود.

البته همانطور که در خبرهای قبلی هم اعلام کردیم اولویت رضاییان بازی در اروپاست اما اگر اروپا جفت و جور نشد، امکان استقلالی شدنش هم وجود دارد. استقلالی ها از تهران پیگیر رامین رضاییان بوده اند و ظاهرا تماس هایی هم برقرار کرده اند. اما پیشنهاد رضاییان به استقلالی ها نجومی هم هست.

 
 
 رامین رضاییان

رضاییان بمب نقل و انتقالات استقلال

 البته چنین انتقال های پرحاشیه ای از استقلال به پرسپولیس یا از پرسپولیس به استقلال، باید هم نجومی باشند، چرا که مطمئنا رضاییان با حضور در استقلال، فشار زیادی را متحمل خواهد شد. همانطور که بازیکنانی که از استقلال و پرسپولیس به تیمهای رقیب رفته اند با حاشیه های زیادی روبرو شده اند.
در هرحال رامین رضاییان به تمریناتش در تیم ملی می پردازد و البته هیچ واکنشی نسبت به این دست خبرها ندارد. باید بمب نقل وانتقالات کی منفجر می شود!

منصوریان به فکر جذب رامین رضاییان

منصوریان به فکر جذب رامین رضاییان
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از نود/ی
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف