نمناک ورزشفوتبال صدور ITC رامین رضاییان برای تیم اوستنده
رامین رضاییان ، ITC رامین رضاییان
رامین رضاییان به کمک یکی از دوستان خود در ایران توانست مبلغ مورد نظر برای صدور ITC برای تیم اوستنده را فراهم کند.
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396

ITC رامین رضاییان صادر شد

با تلاش های صورت گرفته از سوی یکی از دوستان رامین رضاییان در ایران، مبلغ مورد نظر برای صدور ITC رامین رضاییان فراهم شد و این بازیکن قادر است در صورت صلاحدید مربی تیم اوستنده، فردا شب تیمش را در بازی مقابل مارسی فرانسه در مرحله انتخابی لیگ قهرمانان اروپا همراهی کند.

این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس به رضاییان اعلام کرده بودند که تا باقی مبلغ مورد نظر آنها را به این باشگاه ندهد ITC برای او صادر نخواهند کرد. از طرفی هم مسئولان اوستنده به رضاییان گفته بودند تا ITC اش برای این باشگاه صادر نشود پرداختی به او نخواهند داشت.

 

 رامین رضاییان

ITC رضاییان صادر شد

 با این همه امکاناتی نظیر اتومبیل و منزل برای رضاییان در بلژیک تهیه شده و حالا با صدور ITC این بازیکن برای اوستنده به نظر می رسد رضاییان هم بتواند بخشی از قراردادش را از باشگاه جدیدش بگیرد. این در حالی است که رضاییان برای پرداخت طلبش حاضر بود به پرسپولیسی ها چک بدهد که مدیران این باشگاه حاضر به همکاری با او نشده و در نهایت پول ITC این بازیکن توسط یکی از دوستانش تهیه و پرداخت شد.

صدور ITC رامین رضاییان برای تیم اوستنده

صدور ITC رامین رضاییان برای تیم اوستنده
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری برنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف