نمناک ورزشفوتبال رامین رضاییان اولین بمب نقل و انتقالاتی لیگ هجدهم
رامین رضاییان ، اینستاگرام رامین رضاییان
رامین رضاییان با انتشار پستی از هواداران و اعضای تیم اوستنده بلژیک تشکر کرد تا گمانه زنی ها در خصوص آینده فوتبالی وی آغاز شود.
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1397

پایان کار رامین رضاییان در اوستنده

لیگ بلژیک با ناکامی تیم رامین رضاییان به پایان رسید و حال با اتمام فصل، رامین رضاییان نیز دیگر قصد حضور در این تیم درجه 2 بلژیک را ندارد و ساز جدایی را خیلی زود کوک کرده است.
رامین رضاییان با انتشار پستی در اینستاگرام، نوشت:
در ابتدا از هواداران اوستنده برای حمایت همه جانبه شان حتی در روزهای سخت سالی که در نهایت سال دلخواهم نبود، تشکر میکنم.
این مسئله دلایل مختلفی داشت و من فرصت کافی برای اثبات خودم و کمک به هم تیمی هایم برای کسب نتایج بهتر نداشتم اما شما در زمان های سخت می فهمید که چه کسی با شما دوست است و من باید از هم تیمی هایم تشکر کنم که از من حمایت کردند و همچنین از همه کسانی که هرروز به من کمک کردند برای این که شرایط بهتر تیمی را ایجاد کنم.در آخر از مستر کوکه مدیرعامل تیم متشکرم.»
 
رامین رضاییان

جدایی رامین رضاییان از تیم بلژیک

این پست در حالی منتشر شد که روز گذشته نام رامین رضاییان در فهرست نهایی تیم ملی دیده شد و خط خوردن وریا غفوری، کار را برای بازی کردن رضاییان آسان تر خواهد کرد. بازی برابر تیم های بزرگی چون مراکش، اسپانیا و پرتغال در جام جهانی، بازدید و بازتاب بسیاری خواهد داشت و درخشش در این مسابقات می تواند شرایط هر بازیکنی را تغییر دهد.

رامین رضاییان نیز می تواند با ثبت نمایش هایی خوب در صورت بازی کردن فصل نه چندان خوبش را به باد فراموشی بسپارد و حتی به پیشنهادات خوبی خارجی هم برسد؛ اتفاقی که البته در 28 سالگی بسیار سخت است و احتمالا اگر پیشنهادی هم باشد، از تیم های سطح پایین تر خواهد بود.

رامین رضاییان

پست اینستاگرامی رامین رضاییان

 اما نامه ای که رضاییان نوشت و بوی خداحافظی از اوستنده می داد، خبری بسیار خوب برای مدیران باشگاه های ایرانی است. مدیرانی که از همین حالا در تکاپوی خرید بازیکنان شاخص لیگ هستند و دفاع راست سابق تیم پرسپولیس، برایشان یک شاه ماهی به حساب می آید. کسی که 2 فصل در پرسپولیس حضور داشت و با ثبت عملکرد فنی خوب، چشم ها را به خود خیره کرد.

در واقع، او حالا اولین بمب نقل و انتقالاتی لیگ هجدهم محسوب می شود و احتمالا همچون فصل قبل، گمانه زنی های بسیاری در خصوص آینده اش وجود خواهد داشت. تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ، رامین را در دورترین فاصله ممکن نسبت به اردوی سرخ ها قرار می دهد اما ترانسفر صادق محرمی به کرواسی و نیاز پرسپولیس به یک مدافع راست، شاید بازار شایعات را داغ کند.

 رامین رضاییان

مقصد بعدی رامین رضاییان

رضاییان پیش تر تاکید کرده بود که هیچگاه به استقلال نخواهد رفت. دو تیم دیگر که مشتری رضاییان خواهند بود؛ سپاهان و تراکتورند، تیم هایی که پس از یک فصل مملو از ناکامی، اکنون به دنبال خرید بازیکنان بزرگ و بازگشت به سطح اول فوتبال ایران هستند. اما با این وجود، همه چیز به بازی های جام جهانی بستگی دارد و بعید است رضاییان به همین سادگی، قید اروپا را بزند

رامین رضاییان دوست دارد به پرسپولیس برگردد

رضاییان احساس خود را نسبت به بازگشت به تیم پرسپولیس صادقانه مطرح کرده است.

این در حالی است که تا زمان حضور برانکو در تیم بعید است برانکو اجازه دهد این اتفاق برای رضاییان رخ دهد.

رامین به دلیل درگیری با علیپور در تیم پرسپولیس اخراج شد.

رامین رضاییان در بمب نقل و انتقالاتی لیگ هجدهم

رامین رضاییان اولین بمب نقل و انتقالاتی لیگ هجدهم
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ورزش سه/خبر ورزشی / ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف