نمناک اخبارحوادث مقابله زن ورزشکار با راننده آدم ربا
زن ورزشکار ، آدم ربایی
زن ورزشکار وقتی متوجه شد که راننده پراید قصد آدم ربا یی و آزار و اذیتش را دارد با او درگیر شد و ترمز دستی ماشین را کشید.
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1394

 

زن ورزشکار و نقشه راننده آدم ربا

ماجرا از این قرار بود که زن جوانی 22شهریور برای انجام کاری از خانه اش در غرب تهران خارج شد. او کنار خیابان منتظر ماشین بود که خودروی پرایدی مقابل وی توقف کرد. زن جوان به گمان اینکه راننده جوان پراید مسافرکش است سوار ماشین شد تا چند خیابان آن طرف تر پیاده شود غافل از اینکه راننده نقشه شومی در سر داشت. او وقتی با تهدید پسرجوان روبه رو و متوجه شد که قصد آزار و اذیت او را دارد، دستگیره در را گرفت تا از ماشین به بیرون بپرد اما درها قفل شده بود و زن جوان با داد و فریاد از خودروهای عبوری کمک خواست. در همین هنگام همسر وی که در همان حوالی خانه خود مغازه دارد همسرش را داخل ماشین جوان ناشناس دید که در حال تقلا بود و کمک می خواست. مرد جوان درنگ نکرد و سوار ماشینش شد تا به تعقیب پراید سوار بپردازد و همسرش را از چنگ او نجات بدهد.

دستگیری متهم آدم ربا

تصادف خونین

مرد در تعقیب همسرش بود و زن جوان با ضرب و شتم به جان راننده پراید افتاده بود با وجود این جوان شیطان صفت حاضر به رها کردن طعمه اش نبود و می خواست هر طور شده او را تسلیم نیت شوم خود کند. زن جوان این بار دست به گانگستربازی زد و درحالی که ماشین با سرعت درحال حرکت بود ترمز دستی را کشید. آنجا بود که ماشین به دور خود چرخید و با 3خودروی دیگر تصادف کرد. همین باعث شد تا خودرو متوقف شود. همزمان شوهر این زن نیز رسید و همسرش را از داخل خودروی آدم ربای شیطان صفت بیرون کشید. زن جوان اما در تصادف آسیب دیده بود که به مراکز درمانی منتقل شد، از سوی دیگر راننده پراید نیز در این حادثه زخمی شده بود که با حضور پلیس دستگیر شد. شدت این تصادف به حدی بود که به 3خودروی دیگر خسارت زیادی وارد شد.

توهم شیشه

پسر جوان که اعتیاد به شیشه دارد پس از دستگیری به شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران منتقل شد و وقتی در برابر بازپرس ایلخانی قرار گرفت چنین گفت:برای تأمین مخارج زندگی مسافرکشی می کنم و مدتی است که در دام شیشه گرفتار شده ام. روز حادثه وقتی زن جوان به عنوان مسافر سوار ماشینم شد تحت تأثیر توهم شیشه، وسوسه های شیطانی به سراغم آمد و تصمیم گرفتم تا او را تسلیم نیت شوم خود کنم اما فکرش را نمی کردم که این زن ورزشکار و زیرک باعث دستگیری و گیرافتادن من شود و نقشه هایم ناکام بماند. به گزارش همشهری، هم اکنون این متهم با قرار قانونی در اختیار مأموران پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفته و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. 

 

مقابله زن ورزشکار با راننده آدم ربا

مقابله زن ورزشکار با راننده آدم ربا
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 21
برگرفته از همشهری-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف