نمناک اخبارحوادث فیلم لحظه برخورد شدید تاکسی با هواداران جام جهانی
راننده تاکسی ، فرار راننده تاکسی
راننده تاکسی 28 ساله ای به نام چنگیز آناربرک به دلیل زیر گرفتن طرفداران جام جهانی2018 با ماشین، دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1397

حمله راننده تاکسی به طرفداران جام جهانی

فردی به اسم "چنگیز آناربرک اولو" 28 ساله از قرقیزستان، در روز گذشته در مسکو با کار بسیار زشت و ناپسندش خبرساز شد.همان گونه که در ویدئو مشاهده می نمایید عابرین پیاده در حال پیاده روی در خیابان هستند که ناگهان راننده تاکسی قرقیزستانی به آنها هجوم میاورد و باعث جراحت سخت آنها می شود.

طبق آخرین آمار،7عابر پیاده که 2 نفر از اهالی مکزیک ، 2 نفر از روسیه ، 2 نفر از آذربایجان و یک شهروند اوکراینی می باشند که وی با آنها در روز گذشته تصادف کرد و باعث جراحت دردناک و سهمگین آنها شد.به گفته راننده تاکسی ، هیچ عمدی در کار نبوده و وی ادعا کرد که در دو شب گذشته نخوابیده است و بجای پدال ترمز پایش را بر روی پدال گاز گذاشته که این حادثه ناگوار در پی آن رخ داد.
 
حمله راننده تاکسی به هواداران

لحظه وحشتناک زیر گرفتن طرفداران جام جهانی توسط راننده تاکسی

بعد از اتفاق افتادن این حادثه مرگبار و دردناک راننده تاکسی شروع به فرار کردن می کند که در نهایت توسط پلیس دستگیر می شود و به اداره پلیس در مسکو منتقل می شود که در اداره پلیس اظهار پشیمانی می کند و علت این حادثه را بی خوابی دو روز گذشته اش دانست که تنها به دلیل کسب درآمد نخوابیده است.
با این وجود پلیس در حال پیگیری و بررسی این حادثه با استفاده دوربین های ترافیکی می باشد اما آقای "یوگنی رویزمن" این حادثه را یک حادثه تروریستی یاد کرد چرا که معتقد است این حادثه از روی عمو صورت گرفته است.

راننده تاکسی

دستگیری راننده تاکسی توسط پلیس

آقای "یوگنی رویزمن" در نشست در مقابل رسانه ها این گونه گفت:"من به دقت چندین سری ویدئو را مشاهده کردم و متوجه این شدم که وی بطور عمد به مردم هجوم میاورد.من معتقد هستم که این یک حمله تروریستی می باشد.شما نیز با مشاهده ویدئو متوجه خواهید شد که این اتفاق عمدی بوده است چرا که وی با سرعت کم مقداری به سمت راست می چرخد و سپس سرعتش را زیاد می کند و بطور کل او بصورت عمد به جمعیت هجوم آورده است و هر نامی که می توانید بر روی آن بگذارید .اما من باورم نمی شود که وی خسته بوده یا خوابش برده است".
به همین دلیل پلیس بررسی خود را جدی تر انجام داد و به خانه راننده تاکسی که در شهری به نام جلال آباد که در قرقیزستان واقع است مراجعه کردند و در طی بررسی و جستجوی خود هیچ اثری از مواد مخدر مشاهده نکردند و والدینش ادعا کردند که وی با هیچ ارگان خارجی و مشکوک ارتباط ندارد.

دلیل فرار راننده تاکسی

راننده تاکسی هم علت فرار کردنش بعد از رخ داد حادثه را ترسیدن از افرادی که در آنجا حضور داشتند اعلام کرد.

ویدئو حمله راننده تاکسی با خودرو به سمت طرفداران 

حمله وحشتناک راننده تاکسی به طرفداران مسابقات جام جهانی

فیلم لحظه برخورد شدید تاکسی با هواداران جام جهانی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش خبری نمناک/ح.ب /ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف