نمناک سرگرمیگوناگون جلوگیری راننده تریلی از یک فاجعه + فیلم
راننده تریلی ، مهارت راننده تریلی
ویدیویی از غفلت یک راننده کامیون در رانندگی منتشر شد که میتوانست منجر به کشته شدن یک دوچرخه سوار شود.

حرکت ماهرانه راننده تریلی در لحظه آخر

تصادفات جاده ای یکی از خطرناک ترین اتفاقاتی هستند که مدت طولانی است که ما انسان ها تعداد زیادی از این نوع از اتفاقات را شاهد هستیم که تنها به دلایلی که از نظر برخی پیش پا افتاده است ، رخ دادهاند.برای مثال قوانینی مانند عدم بستن کمربند،عدم رعایت قوانین رانندگی،رانندگی با حال نا مناسب و... که جزء اصلی ترین عوامل تصادفات جاده ای و غفلت در رانندگی هستند.

متاسفانه با وجود اطلاع رسانی های متعدد توسط رسانه های مختلف از قوانین رانندگی، هنوز افرادی هستند که این قوانین را پیش پا افتاده می دانند و این نتیجه ای جبران ناپذیر برای آنها خواهد داشت و شاید حتی منجر به از بین رفتن خود واطرافیانشان شوند.برای مثال روز گذشته در طی غفلتی جبران ناپذیر،اتفاقی ممکن بود رخ دهد که منجر به کشتن یک دوچرخه سوار حرفه ای شود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

 لحظه غفلت در رانندگی

ترمز به موقع راننده تریلی در مواجهه با دوچرخه سواران

اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی تمام صفحات مجازی را در بر گرفت که در آن راننده یک کامیون بنا به دلیلی از چراغ سبز عابرین پیاده عبور می کند و غافل از اینکه تعداد بسیار زیادی از دوچرخه سواران منتظر سبز شدن چراغ بودند تا از خیابان عبور کنند.

پس از سبز شدن چراغ خط عابرین پیاده،دوچرخه سوار بطور ناگهانی از پیاده رو به سمت خیابان می رود و راننده کامیون نیز با سرعت در حال عبور بود که بطور باهوشانه ترمز کرد و منجر به کشته شدن دوچرخه سوار جوان نشد.

جالب ترین قسمت این اتفاق آنجایی است که دوچرخه سوار پس از نجات یافتن از اتفاق دردناکی ممکن بود جان آنرا بگیرد،به عقب بازگشت و به راننده تذکر داد تا حق تقدم خود را رعایت کند و از خط عابرین پیاده عقب تر بایستد و راننده کامیون نیز به این عمل کرد و به عقب بازگشت و دوچرخه سواران موفق به عبور از خیابان شدند و خوشبختانه هیچ اتفاقی برای افراد حاضر در این صحنه رخ نداد.

وقتی راننده تریلی مهارت خود را به رخ همه می کشد

ترمز به موقع راننده تریلی جان دوچرخه سواران را نجات داد + فیلم

جلوگیری راننده تریلی از یک فاجعه + فیلم
: امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف