نمناک سرگرمیگوناگون گدایی راننده فراری برای پول بنزین !! + تصاویر
راننده فراری ، لو رفتن فراری سرقتی
راننده فراری با ماشین گرانقیمت خود وارد پمپ بنزین شد ، خودرویی که هرکسی آرزوی سوار شدنش را داشت ولی کار مشکوک راننده موجب شد تا آن را از دست بدهد.

راننده خودروی گرانقیمت فراری برای پول بنزین به دام افتاد

مردی که خودروی فراری را به سرقت برده بود بعد از رانندگی مسافتی تقریبا طولانی متوجه شد که خودرو سوخت کافی ندارد برای همین بایستی در یک پمپ بنزین توقف کرده و باک را پرمی کرد ؛ از انجایی که اینمرد سارق پولی برای پرداخت هزینه سوخت در پمپ بنزین نداشت مجبور شد تا به نوعی گدایی کند و پول بنزین خودوری سرقتی را تامین کند اما همین او را لو داد تا بازداشت شود.

Ferrari 'thief' arrested after being caught begging for petrol money in supercar he didn't know how to fill up

راننده فراری

راننده فراری

 "پرز رنجل" مرد جوانی که در پمپ بنزین برای خرید سوخت خودروی گرانقیت از دیگران درخواست پول می کرد توجه ماموران پلیس جاده ای را به خود جلب کرده و گرفتار شد.

این مرد 38 ساله کنار خودروی فراری به ارزش 300.000 دلاری ایستاده بود و از رهگذران و رانندگان خودروهایی که وارد پمپ بنزین می شدند در خواست پول می کرد ؛ کاری که مورد تعجب بود و پلیس ها را مشکوک کرده و ماجرای سرقتی بودن فراری را لو داد.

بازداشت راننده فراری سرقتی هنگام گدایی + تصاویر

گدایی راننده فراری برای پول بنزین !! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف