نمناک اخبارحوادث راننده مست دختر دانشجو را له کرد + تصاویر
راننده مست ، قتل دختر دانشجو
راننده مست پس از کوبیدن ماشین به دختر دانشجوی 18 ساله دو بار از روی وی رد شد و مرگ دلخراشی را برای دختر جوان رقم زد.
تاریخ انتشار : 16 خرداد 1397

له کردن دختر دانشجو توسط راننده مست

رکنا: راننده مست با یک دختر دانشجو تصادف کرد و وقتی که می خواست دختر جوان را به اجبار سوار ماشین کند و دختر دانشجو ممانعت کرد دوباره با سرعت به او کوبید و او را زیر ماشین له کرد.

کیت والی نوجوان 18 ساله اهل یورکشایر، در حالی که از مدرسه بعد از آخرین امتحان نهایی اش بازمی گشت با خودرویی که راننده اش مست بود تصادف کرد و دچار مرگ مغزی شد.

دختر دانشجو

کران مگ گوان (راننده خودرو) در اعترافاتش به پلیس گفت:در حالت مستی بوده و بعد از استفاده از مواد مخدر با ماشین در خیابان ها ویراژ می داده که با کیت برخورد می کند و وقتی سعی می کرد او را به اجبار سوار ماشین خود کند با ممانعت و جیغ او رو به رو شد. و چون در حالت عادی خودش نبوده تصمیم می گیرد او را با ماشین له کند. 

وی ادامه داد :اصلا از این بابت که کیت به او بی محلی کرده راضی نبوده و هرجوری که بود باید انتقام می گرفت و در یک تصمیم غیرمنتظره به دنبال او می رود و فقط 400 متر مانده به خانه کیت با سرعت به او برخورد و زیر چرخ های ماشینش له می کند. 

وقتی همسایه ها و مردم ماجرا را از نزدیک دیدند سریع به طرف راننده حمله ور شده و قبل از این که او فرار کند دستگیرش کردند.

دختر دانشجو

 کیت بعد از امدادرسانی و انتقال به بیمارستان دچار مرگ مغزی شد و پدرش در حالی که گریه می کرد در بیمارستان گفت:ما داشتیم او را کم کم آماده می کردیم که به دانشگاه برود اما الان فقط می توانم اجازه دهم جوانان دیگری که منتظر ادامه زندگی هستند با اعضای بدن دخترم بتوانند دوباره زندگی کنند. 

پزشکان پس از عمل های مختلف 9 عضو از بدن کیت را به بیماران اهدا کردند. دادگاه راننده خاطی چند روز دیگر برگزار و اعلام رای خواهد کرد.

انتهای پیام/م

مرگ دلخراش دختر دانشجو توسط راننده مست

راننده مست دختر دانشجو را له کرد + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف