نمناک اخبارجامعه اعتراف جالب راننده جنجالی وانت در تهران + عکس
راننده وانت ، راننده جنجالی تهران
چند روز پیش بود که خبر تصادف دیوانه وار راننده وانت که بدون توجه وارد کوچه ورود ممنوع شده بود نظر همه را جلب کرد ، پیگیری ها این مرد تحصیل کرده را به دام انداخت.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1395
بازدید : 6,195 نفر

راننده وانت خبرساز فوق لیسانس می خواند

اطلاعاتی که انگیزه این راننده را از ورود بی محابا به کوچه ورود ممنوع و خسارت به چندین خودرو مشخص می کند.اوایل هفته گذشته بود که تصاویری از این حادثه در شبکه های اجتماعی منتشر شد. این تصاویر وانت پیکانی سفیدرنگ را نشان می داد که از خیابان اصلی وارد کوچه ای ورود ممنوع شده بود. با اینکه چندین خودرو در حال حرکت بودند راننده وانت اصرار داشت که به مسیر خلاف جهت ادامه دهد. در این شرایط راننده وانت با کوبیدن خودرواش به چند خودرو توانست راه خود را باز کند اما در میانه راه درحالی که به چندین خودرو خسارت وارد کرده بود، گرفتار و توسط شهروندان دستگیر شد.

 به دنبال انتشار این تصاویر گمانه زنی ها درباره این ماجرا در فضای مجازی آغاز شد. برخی اعلام کردند راننده وانت تبهکاری تحت تعقیب بود و برخی دیگر اعلام کردند که او هنگام رانندگی حالت طبیعی نداشته است.اما پس از حادثه تحقیقات نشان می داد راننده وانت برای فرار از تصادفی که دقایقی قبل از حادثه انجام داده بود وارد کوچه ورود ممنوع شده بود.

راننده وانت

عکس راننده وانت جنجالی تهران در کوچه ورورد ممنوع

ماجرای راننده جنجالی وانت چه بود؟

ماجرا از این قرار بود که این جوان 24ساله که دانشجوی رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد است، دقایقی پیش از این حادثه، قبل از پل صدر با یک خودروی پژو 206 تصادف کرده بود. او و راننده پژو با یکدیگر قرار می گذارند که خیابان را بند نیاورند و کمی جلوتر برای پرداخت خسارت با یکدیگر مذاکره کنند.

در همین هنگام مأموران پلیس راهور نیز از راه می رسند اما پسر جوان بعد از نشستن پشت فرمان وانت فکر فرار به سرش می زند تا از خسارتی که به 206زده بود شانه خالی کند. غافل از اینکه کمی آن طرف تر خسارت بزرگ تری به گردنش می افتد. او درحالی که فقط به فرار فکر می کرد، پایش را روی گاز گذاشت و از خیابان شریعتی وارد کوچه داد شد که ورود ممنوع بود.

چند خودرو سد راهش بودند و در این شرایط او نه راه پیش داشت و نه پس. به همین دلیل تصمیم گرفت با کوبیدن خودرواش به سایر خودروها راهی باز کند. اما چند دقیقه بعد سرانجام توسط شهروندانی که از تخریب خودروی شان خشمگین شده بودند دستگیر و به مأموران کلانتری تحویل داده شد.

در بررسی های اولیه معلوم شد که این جوان گواهینامه و خودرواش نیز بیمه نامه معتبر داشته است اما او با انگیزه فرار از پرداخت خسارت به راننده پژو206 از چاله به چاه افتاد. او اعتراف کرد که در آن لحظه از شدت ترس، هول شده بود و نمی دانست چه کار می کند و فقط سعی داشت از محل بگریزد که این حادثه رخ داد.

او گفت:روز حادثه سوار وانت پیکان پدرم شدم تا در خیابان دور بزنم. اما در خیابان شریعتی تصادف کردم و آنقدر ترسیده بودم که تصمیم گرفتم فرار کنم و در آن لحظات کنترلی روی رفتارم نداشتم. براساس این گزارش به رغم خبر اشتباه برخی سایت ها درخصوص مجروح شدن فردی در این حادثه، کسی مجروح نشده است. پسر جوان که هیچ سابقه کیفری در پرونده اش ندارد، با قرار آزاد است اما به پرونده اش به اتهام خسارت به چندین خودرو در دادسرا رسیدگی می شود. به گفته رئیس پلیس راهور تهران، راننده متخلف باید خسارت تمامی خودروهای آسیب دیده را پرداخت کند.

اعتراف جالب راننده جنجالی وانت در تهران + عکس

اعتراف جالب راننده جنجالی وانت در تهران + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 29
برگرفته از همشهری /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف