نمناک سرگرمیگوناگون رانندگی در حالت مستی تمام شد! + عکس
رانندگی در مستی ، مست بودن
رانندگی در حالت مستی که بسیار خطرناک و باعث تصادفات بسیاری در جاده ها می شود، ابزاری اختراع شده شده است که وقتی راننده در حالت مستی باشد خودرو روشن نمی شود.

تکنولوژی جدید برای مانع شدن از رانندگی در حالت مستی

اگر مشروب خورده باشید تکنولوژی جدید اجازه نمیدهد اتوموبیل خود را روشن کنید ، رانندگی هنگام مستی یک مشکل جدی و بزرگ است. اکثر تصادفات وحشتناک در هند به همین دلیل اتفاق می افتد. با وجود کمپین هایی که توسط پلیس ایجاد شده است این مشکل همچنان وجود دارد. اگرچه دانشگاه آلمورا ادعا کرده که راه حلی برای این مشکل پیدا کرده است.

Soon Technology Won't Let You Start Your Car If You Are Too Drunk To Drive!
این دانشگاه به وسیله ی ابزار های آر آی و نوآوری های هند هالوانی ماشینی اختراع کرده است که اگر راننده خواب آلود، مست یا در حال صحبت با تلفن باشد اجازه ی روشن کردن خودرو را به او نمیدهد.
 
 مستی

اختراع ابزاری برای مانع شدن رانندگی در حالت مستی و خواب آودگی 

بله درست خواندید
به گزارش دانشگاه مرکزی هند یک تیم تحقیقاتی یک نمونه ی اولیه با الکترود تولید کرده است که میتواند طی فرایندی اکسیداسیون الکل اتیل را به اسید استیک تبدیل کند. گرافن محصولی از کربن است که از مواد زاید و گیاهان وحشی به دست می آید.

تکنولوژی برای جلوگیری از رانندگی در حالت مستی

رانندگی در حالت مستی تمام شد! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف