نمناک اخبارجامعه هشدار پلیس فتا به زائران راهپیمایی اربعین 94
راهپیمایی اربعین ، پیاده روی اربعین
راهپیمایی اربعین 94 بعد از ابلاغ شرایط ثبت نام در آستانه آغاز قرار دارد. پلیس فتا در رابطه با کلاهبرداری های اینترنتی تعدادی سودجو از زائران اربعین حسینی 94 هشدار دارد.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1394
بازدید : 3,680 نفر

هشدار پلیس فتا در رابطه با کلاهبرداری از زائران راهپیمایی اربعین 94

هشدار پلیس فتا به زائران اربعین حسینی:مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشید / رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت:زائران هنگام پرداخت هزینه به صورت اینترنتی، نکات امنیتی را رعایت کرده و حتی الامکان از مکان های عمومی برای ثبت نام و پرداخت اینترنتی هزینه ها استفاده نکنند

 

 

پلیس فتا

هشدار پلیس فتا به زائران راهپیمایی اربعین 94

به گزارش (www.cyberpolice.ir)، سرگرد سهیل خاکشور، رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت:اینترنت به عنوان مهمترین رسانه عصر جدید به دلیل ویژگی هایی همچون گمنامی، هویت پنهان افراد و نامحدود بودن مرز جغرافیایی فرصت های جدیدی برای مجرمان فراهم کرده است.

وی افزود:با توجه به فرارسیدن اربعین حسینی و ثبت نام اینترنتی زائران برای سفر به عتبات عالیات فرصتی برای افراد سودجو و کلاهبرداران اینترنتی به وجود آمده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت:زائران اباعبدالله الحسین(ع) هنگام پرداخت هزینه به صورت اینترنتی، نکات امنیتی را رعایت کرده و حتی الامکان از مکان های عمومی (نت سرا) برای ثبت نام و پرداخت اینترنتی هزینه ها استفاده نکنند.

 رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از شهروندان درخواست کرد:در صورت مشاهده و مشکوک شدن به این صفحات با پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir یا شماره تلفن 110 اطلاع دهند.

راهپیمایی اربعین ، هشدار پلیس فتا درباره کلاهبرداری در راهپیمایی اربعین

هشدار پلیس فتا به زائران راهپیمایی اربعین 94
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از پلیس فتا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف