نمناک سبک زندگیخانه داری ترفند آسان و سریع برای تمیز کردن فر
تمیز کردن فر ، فر خانگی
تمیز کردن فر جزو کارهای سخت یک خانم خانه دار است. که ما در این مطلب شما را با یک روش ساده و بدون دخالت مواد شیمیایی در براق کردن محیط داخل فر گاز آشنا میکنیم.

تمیزکردن فرگاز بدون مواد شیمیایی

شاید در نگاه اول آسانترین راه برای تمیز کردن فر خانگی استفاده از شوینده های شیمیایی باشد. اما باید بدانید که استفاده از این مواد برای تمیز کردن فر خانگی چندان هم مناسب نیست. در این چگونه راهکاری آسان و خانگی برای تمیزی فر به شما پیشنهاد خواهیم کرد.
اگر برای تمیز کردن فر از مواد شیمیایی استفاده کنید؛ به هنگام پخت و گرم شدن محیط فر این مواد مضر که قطعا مقداری از آن در فر باقی مانده است در اثر گرما آزاد شده و جذب ماده غذایی شما می شود. بنابراین حتی الامکان از شوینده های غیر شیمیایی و دست ساز خودتان استفاده کنید.

تمیز کردن فر

تمیز کردن فر

برای تمیز کردن فر خانگی و یا داخل مایکروفرتان یک پیمانه جوش شیرین و یک پیمانه نمک و یک پیمانه آب را با هم مخلوط کرده و داخل بطری اسپری خالی بریزید.
این محلول را به تمام قسمتهای فر یا مایکروفرتان بپاشید و اجازه دهید مدتی بماند تا جرمها جدا شوند.
سپس داخل فر را یکبار با دستمال مرطوب خوب تمیز کنید و بعد از اینکه مطمئن شدید تمام محلول و جرمها پاک شده اند از یک دستمال خشک برای براق کردن محیط داخل فر استفاده کنید.

ترفند آسان و سریع برای تمیز کردن فر

ترفند آسان و سریع برای تمیز کردن فر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از چگونه -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف