نمناک سبک زندگیتناسب اندام به روش ایتالیایی ها بعد از شام خوردن لاغر شوید
لاغر شوید ، لاغری به سبک ایتالیایی ها
برای آنکه لاغر شوید می توانید راه ها و روش های تایید شده را امتحان کنید ، تجربه های افرادی که کیلوها وزن کم کرده اند و متخصصان لاغری و رژیم درمانی شما را راهنمایی خواهد کرد.

شام بخورید و در طی یک ماه چهار کیلو لاغر شوید:

زمانی که شما مجله fashin show را ورق می زنید تعداد زیادی از مدل ها و افراد مشهور را که از تناسب اندام برخوردارند را میبینید و حتما به آن ها حسادت می کنید.

در جامعه امروزه چاقی یک معضل بزرگی برای افراد به حساب می آید و باعث خجالت آنها می شود ،  اگر شخصی چاق باشد اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و فکر می کنند دیگر راهی برای خلاص شدن از چاقی نیست.

لاغر شوید

چاقی خود را درمان کنید

علاوه بر این چاقی می تواند باعث برخی بیماری های سخت مانند درد مفاصل ، افزایش کلسترول ، فشار خون، دیابت و ... شود.

این بسیار مهم است که همیشه ما تناسب اندام ایده آلی داشته باشیم و مراقب آن باشیم.

افزایش وزن در برخی موارد می تواند به وسیله رژیم غذایی نامناسب ، ورزش نکردن ، ژنتیک و ... به وجود بیاید.

اگر شما اراده کنید که لاغر شوید مطمئن باشید که می توانید به خواسته تان برسید گرچه در ابتدا کار سختی به نظر می رسد ولی می توانید به تناسب اندام دلخواه برسید.

اگر شما افراد ایتالیایی را دیده باشید متوجه می شوید که آنها تناسب اندام خوبی دارند.

زیرا آنها روشی که ما در ادامه این مطلب ذکر خواهیم کرد را انجام می دهند:

ورزش که ما بیان میکنیم باید روزانه 15 دقیقه بعد از شام آن را انجام دهید ، از جمله برای لاغری و کم کردن وزن بسیار مناسب است و باعث آب کردن سلولهای چربی می شود.

راه حل :شام خود را میل کنید و پس از 10 دقیقه به قسمت بی سر و صدای خانه خود بروید و آرام و آهسته در جایی که ایستاده اید شروع به دویدن کنید.

پس از 10 دقیقه فورا بر روی زمین دراز بکشید زانوهای تان را به قفسه سینه خود نزدیک کنید ، سپس پاهای تان را به جلو هل داده و دوباره این کار را به مدت 5 دقیقه انجام دهید.

اگر شما این ورزش را که هر شب 15 دقیقه وقت شما را می گیرد در طی سه ماهه متداول انجام دهید به راحتی می توانید به وزن ایده آل خود برسید

لاغری

راهی برای لاغرشدن

لاغر شوید , با یک حرکت در ماه 4 کیلو وزن کم کنید

به روش ایتالیایی ها بعد از شام خوردن لاغر شوید
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 25
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف