نمناک سرگرمیگوناگون راه رفتن هولناک پسر جوان روی جرثقیل غول پیکر + فیلم
دو پسر نوجوان بدون استفاده از هیچ وسیله ی ایمنی در اقدامی احمقانه و خطرناک روی جرثقیلی در ارتفاع باور نکردنی در حال قدم زدن هستند.

کار دیوانه وار دو نوجوان در ارتفاع بیش از 300 متری از سطح زمین

در این فیلم, فردی بدون هیچ گونه تجهیزات ایمنی, به بالای یک جرثقیل بلند 820 فوتی در اسکله قناری رفت. دو پسر نوجوان جان خود را به خطر انداخته اند تا فیلمی را که به طرز خطرناکی روی یک جرثقیل قرار داشت, تولید کنند.پسرها از جرثقیل بندرگاه قناری در لندن بالا رفتند و به طرز خطرناکی دیده شدند که به سمت انتهایی آن می روند. آن ها در انتهای سکو قرار گرفتند و روی بازوهای خود در هوا معلق شدند، بنابراین فقط روی پاهایشان برای متعادل کردن خودشان بر روی تیرک باریک بود، ایستاده بودند و تقریبا هیچ تعادلی نداشتند.

راه رفتن هولناک پسران جوان روی جرثقیل 

در حین فیلم برداری یکی از پسرها می گوید:" این کار احمقانه است.نگاه کن." ساختمان کاناری وارف که 760 فوت ارتفاع دارد، در این ویدیو مشخص است، 150 متر پایین تر از این دو نوجوان دیوانه. یکی از پسرها فیلم دیگری را گرفته است که در یک نقطه به نظر می رسد که وقتی سعی دارد در یک بخش پیچیده از چارچوب رد شود, تعادلش را از دست می دهد.

راه رفتن روی جرثقیل

راه رفتن بر روی جرثقیل 

این شور و شوق برای " صعود آزاد شهری " از 2007 آغاز شده ، اما این حرکت به تازگی گسترش بیشتری پیدا کرده است. برخی از افراط گرایان می خواهند از ساختمان ها بلند بالا بروند تا تصویری از خودشان ثبت کنند، که چگونه با خونسردی، لبه دیوارها را با یک دست می گیرند در حالی که تعداد دقیق مرگ ناشی از صعود آزاد شهری مشخص نیست, اما این یک پایان غیر معمول برای کسانی است که جان خود را برای یک عکس آدرنالینی به خطر می اندازند.

ویدیو راه رفتن دو پسر جوان بر روی جرثقیل

 

راه رفتن هولناک پسران جوان روی جرثقیل در ارتفاع 300 متری

راه رفتن هولناک پسر جوان روی جرثقیل غول پیکر + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف