راپونزل مرد
مرد جوان برزیلی با موهای بسیار بلند و پرپشت با لقب راپونزل مرد سوژه ی این روزهای شبکه های اجتماعی شد.

راپونزل مرد هم دیده شد

راپونزل شخصیت مو بلند انیمیشن گیسو کمند که موهای بلندش علاوه بر زیبایی قدرت خاصی داشت مثل و مشابه در دنیای واقعی هم دارد که چندین نمونه ی ان را پیش از این در بخش سرگرمی نمناک به شما معرفی کرده ایم اما تا به حال هیچ کس راپونزل مرد ندیده بود .

راپونزل مرد

گیسو کمند و راپونزل مرد

" کریستیانو برگ " اهل برزیل مرد جوانی است که به دلیل داشتن موهایی به بلندی بیش از 60 سانتی متر این روزها تصاویرش با تیتر راپونزل مرد در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

به گزارش میرر این مرد جوان به مدت 7 سال موهایش را کوتاه نکرده و با مراقبت های جدی از موهایش با استفاده از ماسک های ، نعناع ، آواکادوو ، آلوئه ورا و روغن های گیاهی توانسته موهای پرپشت و بلندی داشته باشد.

مرد مو بلند

راپونزل مرد با موهای بلند و پرپشت

برخلاف نظر اکثر کاربران فضای مجازی برخی این ظاهر او را بسیار زشت و زننده برای یک مرد خواندند و معتقد بودند که او به واسطه ی حسادت به زنان مو بلند مردانگی خود را زیر سوال برده است درحالی که او این مسئله را نپذیرفته و به خاطر زیبایی موهایش تصمیم به بلند کردن آنها گرفته.

مو بلندترین مرد

مردی که 7 سال موهایش را کوتاه نکرده

"کریستیانو " میگوید :موهای بلند من تقریبا نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند و بیشتر آنها از موهای من خوششان می آید ولی هستند افرادی که با لحنی نامناسب مرا خطاب می کنند که البته برای من اهمیتی ندارد.من از سال 2012 موهایم را کوتاه نکرده ام و هر روز و هر سال که موهایم بلندتر شده اعتماد به نفس من نیز بیشتر شده است .

در مورد علاقه ی او به شخصیت راپونزل کریستیانو می گوید :بلندی موهای من ارتباطی به آن شخصیت نداشته و به دلیل علاقه شخصی ام این کار را انجام داده ام.

گیسو کمند و راپونزل مرد در دنیای واقعی!!!

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی