نمناک اخبارجامعه رایگان شدن واتس اپ برای همیشه
واتس اپ رایگان ، رایگان شدن واتس اپ
شبکه اجتماعی واتس اپ نیز مانند فیسبوک به جمع اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی رایگان پیوست و کاربران بدون هزینه در نظر گرفته شده می توانند به طور رایکان این برنامه را استفاده کنند.
تاریخ انتشار : 29 دی 1394

واتس اپ رایگان شد

با وجود رقابت بسیاری که در میان شبکه های اجتماعی به وجود آمده و مدیران این شرکت ها برا از دست ندادن کاربران خود به دنبال راه حل ها و امکانات جدید هستند.یکی از این شبکه ها واتس آپ است که چند سالی است در فضای مجازی باعث ارتباط کاربران شده است.

واتس اپ رایگان برای کاربران

در حال حاضر واتس اپ برای یک سال رایگان است و پس از این مدت باید برای هر سال استفاده از آن مبلغ 1 دلار را پرداخت کرد. اما یکی از بنیان گذاران این اپلیکیشن پیام رسان با ذکر این نکته که سیستم دریافت هزینه خوب عمل نکرده، بیان کرده است که دیگر هزینه ای از کاربران واتس اپ برای استفاده از آن دریافت نخواهد شد.
البته واتس اپ برنامه ای برای تبلیغات از طریق این اپلیکیشن نداشته و در نظر دارد تا با گسترش فعالیت خود به کسب و کارها از این طریق کسب درآمد کند. این اپلیکیشن با ارائه ی خدماتی مانند درخواست تاکسی از طریق آن یا اطلاع رسانی دیرکرد پرواز، از کاربر خود هزینه دریافت خواهد کرد.
این روش دقیقا همان روندی است که فیسبوک و اپلیکیشن پیام رسان آن در پیش گرفته اند و حالا در پیش گرفتن این روند توسط واتس اپ نیز امری غیرطبیعی نیست چرا که در حال حاضر فیسبوک مالک واتس اپ هست.

رایگان شدن واتس اپ برای همیشه

رایگان شدن واتس اپ برای همیشه
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 15
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف