واتس اپ رایگان

رایگان شدن واتس اپ برای همیشه

تاریخ انتشار : 29 دی 1394کد مطلب : 25733زمان مطالعه : 1 دقیقه
شبکه اجتماعی واتس اپ نیز مانند فیسبوک به جمع اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی رایگان پیوست و کاربران بدون هزینه در نظر گرفته شده می توانند به طور رایکان این برنامه را استفاده کنند.

واتس اپ رایگان شد

با وجود رقابت بسیاری که در میان شبکه های اجتماعی به وجود آمده و مدیران این شرکت ها برا از دست ندادن کاربران خود به دنبال راه حل ها و امکانات جدید هستند.یکی از این شبکه ها واتس آپ است که چند سالی است در فضای مجازی باعث ارتباط کاربران شده است.

واتس اپ رایگان برای کاربران

در حال حاضر واتس اپ برای یک سال رایگان است و پس از این مدت باید برای هر سال استفاده از آن مبلغ 1 دلار را پرداخت کرد. اما یکی از بنیان گذاران این اپلیکیشن پیام رسان با ذکر این نکته که سیستم دریافت هزینه خوب عمل نکرده، بیان کرده است که دیگر هزینه ای از کاربران واتس اپ برای استفاده از آن دریافت نخواهد شد.
البته واتس اپ برنامه ای برای تبلیغات از طریق این اپلیکیشن نداشته و در نظر دارد تا با گسترش فعالیت خود به کسب و کارها از این طریق کسب درآمد کند. این اپلیکیشن با ارائه ی خدماتی مانند درخواست تاکسی از طریق آن یا اطلاع رسانی دیرکرد پرواز، از کاربر خود هزینه دریافت خواهد کرد.
این روش دقیقا همان روندی است که فیسبوک و اپلیکیشن پیام رسان آن در پیش گرفته اند و حالا در پیش گرفتن این روند توسط واتس اپ نیز امری غیرطبیعی نیست چرا که در حال حاضر فیسبوک مالک واتس اپ هست.

رایگان شدن واتس اپ برای همیشه

2.816
این مطلب مفید بود ؟97
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
برچسب :
نظرات
وبگردی