نمناک ورزشفوتبال رای نهایی AFC به مسئله فوتبال ایران عربستان
فوتبال ایران عربستان ، ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا
پس از مدتها بحث و بررسی مناقشه فوتبال ایران عربستان در رابطه با محل برگزاری مسابقات نمایندگان دوکشور در لیگ قهرمانان آسیا بالاخره AFC رای خود را صادر کرد.
تاریخ انتشار : 26 اسفند 1394
بازدید : 1,465 نفر

محل برگزاری مسابقات فوتبال ایران عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد

بالاخره تلاش سعودی ها نتیجه داد. کنفدراسیون فوتبال آسیا به نفع عربستان رای صادر کرد و تصمیم نهایی در رابطه با مسئله محل برگزاری مسابقه نمایندگان فوتبال ایران و عربستان به کشور ثالث ختم شد.
کنفدراسیون فوتبال آسیا سرانجام پس از کش و قوس های زیاد، حکم نهایی خود را درباره اختلاف فوتبالی ایران و عربستان اعلام کرد.

 AFC در رای نهایی خود درباره مناقشه فوتبالی ایران و عربستان اعلام کرد بازی نمایندگان ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی طرف برگزار خواهد شد و این همان چیزی بود که سعودی ها به دنبال آن بودند.

 باشگاه های عربستانی، کشورهای امارات و قطر را به عنوان میزبان بازی های خود با نمایندگان ایران انتخاب کردند. این درحالی است که فدراسیون فوتبال ایران هنوز تصمیمی در این زمینه نگرفته است و حتی این احتمال وجود دارد که نمایندگان ایران با وجود شروع خوبی که در لیگ قهرمانان آسیا داشتند از این رقابت ها کناره گیری کنند.

رای نهایی AFC به مسئله فوتبال ایران عربستان

رای نهایی AFC به مسئله فوتبال ایران عربستان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف