نمناک تکنولوژیاختراعات ربات شگفت انگیز روسی که رانندگی می کند + عکس و فیلم
ربات روسی ، ربات هوشمند جدید
رونمایی از جدیدترین ربات روسی مثل یک بمب خبری نظرها را به خود جلب کرد ، این ربات سایبری توانایی های شگفت انگیزی از قبیل رانندگی و انجام کارهایی مثل فشارups را دارد.
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1396

جدیدترین ربات روسی رونمایی شد

ربات وحشتناک روسیه با توانایی شلیک اسلحه، انجام فشار یو پی اس و حتی رانندگی و هدایت ماشین ساخته و رونمایی شد.بنا به گزارشات ربات نابودگر سبک سایبورگ حتی برنامه ریزی شده است تا بتواند در آینده با استفاده از هوش مصنوعی توانایی تصمیم گیری داشته باشد.

ربات سایبری روسیه با توانایی رانندگی و انجام فعالیت های فوق العاده

به گزارش میرر ؛ به گفته مقامات روسیه این ربات مبارز با نام F.E.D.O.R، به عنوان یک ماشین کشتار استفاده نمی شود بلکه در زمینه های علمی و کاربردهای دیگر برای ماموریت های فضایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تصاویر جدیدترین ربات سایبری روسی با توانایی های شگفت انگیز

مجموعه ای از تصاویر جدید ربات فضایی روسیه با نام «فیودور» به تازگی منتشر شده است که در این تصاویر، ربات انسان نمای روسیه در حال بلند کردن دمبل، هدایت فرمان خودرو و حتی دست دادن با یک انسان است.

این فضانورد سایبری به زودی به ایستگاه فضایی بین المللی اعزام خواهد شد تا از مهارت هایی که روی زمین کسب کرده است، در فضا استفاده کند و برخی مسئولیت های فضانوردان را به عهده بگیرد.

ربات روسی

ربات روسی

در فیلم منتشر شده ربات که در یک محدوده عکسبرداری دیده می شود، درحال شلیک تفنگ با دقت بالاست. در کلیپ های دیگر آن دیده می شود که چطور این ربات برای بلند کردن وزنه و حتی رانندگی با اتومبیل طراحی شده است.

طراح این ربات امیدوار به ارسال ربات سایبری به فضا و ایجاد تحول در هنر و صنعت است.

معاون نخست وزیرروسیه "دیمیتری راگوزین" در توییتر نوشت:ربات "F.E.D.O.R"مهارت های تیراندازی با دو دست را نشان داد اما در حقیقت ما یک ویرانگر نساخته ایم ، هوش مصنوعی این ربات در آینده در زمینه های علمی فوق العاده خواهد بود.

وی بدون انکه اعلام کند این ربات سایبری قرار است در چه زمینه ای فعالیت کند افزود:این ربات ارزش بزرگ کاربردی در حوزه های مختلف زندگی خواهد داشت.

رباتیک مبارزکلیدی برای ساخت ماشین های فکری است همچنین این ربات شگفت انگیز قابلیت اجرای عملیات در ایستگاههای فضایی را خواهد داشت.

کلیپ رونمایی از ربات شگفت انگیز و همه فن حریف روسی

 

ربات شگفت انگیز روسی که رانندگی می کند + عکس و فیلم

منبع : بخش تکنولوژی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف