نمناک اخبارجامعه حبس و جزای نقدی؛ مجازات ربودن بازیگر مشهور طنز
بازیگر ، بازیگر طنز
در پی ربودن بازیگر طنز پدر وی به هشت میلیون تومان جریمه نقدی و دایی اش به ١٨ ماه حبس و راننده آمبولانس و مدیر کمپ به یک سال حبس محکوم شدند.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

حکم ربایندگان بازیگر مشهور صادر شد

هفته پیش جلسه محاکمه متهمان در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده برگزار شد.

بازیگر مشهور در ابتدای جلسه با اعلام رضایت از پدرش گفت:«یک سال پیش پدر و دایی ام به همراه یکی از دوستانش وارد خانه ام شدند و مرا با تهدید سلاح و شوکر پیش چشم زن و بچه ام سوار خودرو کردند و به زور به کمپ ترک اعتیاد بردند. من معتاد نیستم و پدرم به خاطر بدهکاری 85 میلیون تومانی اش به من، این کار را انجام داد. او می خواست آبرویم را ببرد. وقتی مرا به کمپ بردند همه برای گرفتن عکس یادگاری به سمتم آمدند. ظهر همان روز از کمپ بیرون آمدم اما شکایت نکردم تا این که مدتی قبل دوباره این کارشان را تکرار کردند.»

پس از شاکی، هر چهار متهم در جایگاه ایستادند. ابتدا پدر بازیگر گفت:«فکر می کردم پسرم به مواد مخدر معتاد شده است برای همین با دایی اش ماجرا را مطرح کردم و قصدم فقط کمک کردن بود.»

دایی شاکی نیز گفت:«مدتی قبل از حادثه از زبان خواهرم شنیدم پسرش معتاد شده. موضوع را با یکی از دوستانم که مدیر کمپ بود مطرح کردم و قرار شد خواهرزاده ام را به زور به آنجا ببریم.»

دو متهم دیگر اما از نقشه آدم ربایی اظهار بی اطلاعی کردند تا زنگ پایان جلسه به صدا درآید. قضات دادگاه پس از شور، پدر بازیگر را به پرداخت هشت میلیون تومان جزای نقدی، دایی شاکی را به 18 ماه و دو متهم دیگر را نیز به یک سال حبس محکوم کردند.

حبس و جزای نقدی؛ مجازات ربودن بازیگر مشهور طنز

حبس و جزای نقدی؛ مجازات ربودن بازیگر مشهور طنز
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از جام جم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف